Bezejmenné město nejvíce připomínající New York čelí hrozbě v podobě šíleného maskota společnosti McDonald's, který se ale nakonec ukáže jako hrozba nejméně důležitá. Nutno podotknout, že ono bezejmenné město si nejlépe představíme jako místo, kde budovy, věci, lidi i zvířata nahradili pouze reklamní billboardy, krabice od produktů známých firem, jejich loga a maskoti. Napínavých šestnáct minut vám ale ukáže, že od našeho světa, se v podstatě ani moc neliší. (Arbiter)

sir-dave

Poprvé co jsem viděl, že product placement může být zábavný a dobře využitý. Nevím jestli bych tomu sošku dal, neměl jsem možnost vidět protikandidáty ale tvůrci trefili do černého. Bylo fajn sledovat různé loga, i když utvořili jen průměrný příběh. Nejlepší Lacoste krokodýlci, MGM lev, Milky Way, zelené kuličky a 2012 :-) ()

Hafran

Nepříliš nápaditý snímek co se týče zápletky či animace, těží pouze z jediného nápadu a to jsou Loga - Ronald McDonald jako šílenec prostě davy přiláká. Animace navíc vypadá jako překreslená realita za pomocí Ink´n´paintu což mě osobně příjde dost nešťastné. ()

Cocacolix

Vtipný už nápadem, originální provedením, a hlavně dotažením do konce. A ptáci alá logo Bentlleyho a Astona Martina, to je prostě cool ()

Trustme

Famozní originální krátký film, co vše se dá za pomocí světoznámých LOG stvořit. V tomto případě animovaný akční film s objevnými scénami a nelichotivým image některých populárních ikon komerčního stravování či úklidových maskotů. Obdivuji tvůrce za nápad, výrobu a vtipnou satiru a hlavně neuvěřitelný počet značek, které nahustili do minipříběhu a pro jejich typický tvar jim přiřkli role, které jim sedí! Jen doufám že autorská práva mají zdarma!!! ()

ZkuKol

Naprosto geniální stylizace, nadprůměrné řemeslné provedení, jednoduché story a báječný humor plný odkazů, parodií apod... 90% ()

Maynard.

Měl bych tu jednu reklamaci :o). A to, že se tam neobjevilo logo na nějaký pořádný český pifko :o). To je ale mazec filmek, docela by mě zajímalo, kolik žalob si tento kraťas "vysloužil". No, tipoval bych, že od Mekáče a od Mišelinu určitě... Podobně originální nápad a absolutně jedinečné zpracování se vyskytuje velmi sporadicky :o). Závěr sem pochopil tak, že se Svět s tolika množstvím reklamy řítí do horoucích perdelí :o) ()

mohamedsfinger

Vtipná a povedená hříčka, která může být považována i za osobitou kritiku konzumní společnosti (pokud teda nedostali autoři od všech firem zaplaceno, že:-P). Člověk se při hledání všech těch log opravdu nenudí, takže absence složitějšího děje nevadí, ten by možná celý film kazil. ()

Herráček

Využívalo to loga jen k tomu, aby to z nich něco ztvárnilo... Ale když už si dám tolik práce s tím, aby z nich bylo všechno, tak bych si dal asi i práci s tím, aby to bylo něco víc, než prázdná schránka... Například aby se panenka esso nechovala jako hrdinka ale třeba jako ropný magnát... ()

OSCAR 2010 - výsledky

OSCAR 2010 - výsledky