Ong Bak 3

• angličtina Ong-bak 3: The Final Battle (více)
všechny plakáty

Legenda o Ong Bak 3 sa začína potom, čo Tien (Tony Jaa) stratil svoje bojové schopnosti a milovaného nevlastného otca na útese Garuda Wing počas nájazdu, ktorý viedol Jom Rachan (Saranyu Wonggrajang). Tien je privedený späť k životu s pomocou Pima (Primrata Dechudom) a Mhena (Petchai Wongkamlao) a dedinčanov z Kana Khon. Hlbokej meditácie sa naučil od Phra Bua (Nirutti Sirijanya). Po nej je Tien konečne schopný dosiahnuť 'Nathayut'. Svoje schopnosti otestuje v boji so strážcami kráľa v zlatom brnení (Supakorn 'Kijusuwan Tok'), s tajomnými zabijakmi v čiernom, a Bhuta Sangkhom (Dan Chupong). (pikto)

BranoZ

Tak tento film ohodnotím až potom, keď mi niekto vysvetlí o čom vlastne bol. Málo bitiek, WTF dej. Tony Jaa je stále borec a thajský box stále ovláda a ja čakám, kedy ho niekto konečne zoberie do Hollywoodu, alebo aspoň do Hongkongu, aby hral konečne po čase v niečom, čo má hlavu a pätu. ()

Innos odpad!

a to som si myslel ze po ong bak 2 uz nic horsie prist nemoze. Kto by to bol povedal ze po 5* peckách ako Ong bak 1 alebo the protector pridu taketo sracky. Scena ako ho mučili "baranidlom" ma totalne polozila :-) ()

kong77

Jako fanoušek fight filmů je Ong Bak3 celkem zklamání.Jednoznačně nejslabší díl ze všech! A to mám Tonyho Jaa hodně rád.Proto s odřenýma ušima za 3* ()

Majoslav11

"Musíš naplnit svuj osud !" Jedna hviezda za celkom pekný vizuál a celkom peknú hudbu. Inak nič. Príbeh priamo naväzuje na predchádzajúci Ong-Bak a zároveň končí s odkazom na ten prvý. Ale dejovo to je fakt treťotriedna báchorka. Nebavilo, nuda. Súbojov je málo, iba to by mohlo hádam vytiahnuť hodnotenie vyššie. Tony Jaa tu podlieza hlboko svoju úroveň. ()

wdc

Atmosféra dobrá, některé části dobré, většina ale nezáživná, brutální nebo absurdní/fantasy. ()

Priest

Poslední díl série je možná poněkud chaotický, ale i přes to všechno se mi porařilo najít scény, které rozhodně na 4* stačí. Děj trochu pokulhává, ale při troše snaze se dá pochopit. ()

Tomulka

No čekal jsem asi moc (vzhledem k jedničce a dvojce). Nějáký světoborný příběh snad nečekal nikdo, ale v tomto bylo na můj vkus až příliž mnoho náboženství, sice ktásných,ale douhých záběru a to co činí filmy s Tony Jaa zajimavými zde hodně chybí. Pefektní bojové scény jsou vlastně jen na začátku a na konci a to podotýkám, že na konci celkem nic moc (myšlen poslední boj). ()

Neel

Tony, vzchop se! Nikdy bych nevěřila, že mu dám tak nízké hodnocení, ale i ta jedna hvězdička už je s odřenýma ušima ()

sajez

Obrovske zklamani.Kvalita filmu s Tonym Jaa klesa jiz od prvniho dilu Ong Bak,ktery pro me zustava jeho nejlepsim filmem.To co Tony predvadi v poslednim dilu je hruza bes.Kdyz nepocitam bojove sceny,kterych neni moc,ale nejsou spatne,vse ostatni je odpad.Davam jednu hvezdu za souboje a doufam,ze se Tony vzpamatuje a podobnou ptakovinu uz nenatoci. ()

Alboin odpad!

Zvuky ako v shaolinskych filmoch 80tych rokov, čakanie na údery, odlietavanie nepriateľov ešte pred dopadom úderu, absurdné súboje, dialógy a nezmyselné smiešne smrte (bambus) potvrdzujú, že Tony Jaa ani napriek tomu, že sa nechal trochu zarásť režirovať nevie. Predošlí film sa ešte dal stráviť ale toto je niečo nehorázne otrasné. Akčný film toho veľa nepotrebuje, ale tomuto výtvoru nepomôže asi nič. Vydržal som to normálne pozerať asi 40 minút, potom som to preklikával až dokonca. Ako jediné pozitívum filmu vidím krásnu ukážku techniky odlievania sôch na stratený vosk.(Teda aspoň sa to na to podobá.) Čistý odpad, z ktorého mi bude ešte dlho zle. ()

Pavlo

Ong Bak 3 je obrovský prešľap. Málo zaujímavé, málo výpravné a málo akčné. Ak príde na akčnú scénu, tak je len priemerná a nezáživná. Všetko varili z vody a pridávali len zopár vecí z filmov minulých. Nové fantasy prvky dodané do filmu patria k tomu najhoršiemu, čo tam je. Od teraz budem brať nasledujúce filmy Tonyho Jaa s veľkou rezervou. Je to škoda, pretože som dúfal, že sa i z neho stane akčná ázijská ikona začiatku dekády. ()

elgato

to je děsný pokračování jinak slušné série. Kde dochází rozum nastupuje magie. I ta krásná thaiská krajina tady chybí. ()

Mazmen

Tak tohle byla neskutečně nudá slátanina, která neměla pořádně ani hlavu ani patu. Navíc fakt nemusím když ve filmu týrají zvířata - ikdyž je to jen film. ()

MonitoRewiew

Ong Bak 3 je film, který mnoho lidí nepochopí, to však nemusí znamenat, že je chyba na straně tvůrců. Naopak si myslím, že jej mnoho diváků nemůže zcela docenit. Některé komentáře raději nečtěte před jeho shlédnutím, jinak na ně budete během sledování myslet, a to vám může vážně narušit zábavu. to verbal: Nikdo vás přece nenutil se na to dívat, ale myslím že vím proč jste se musel tak obětovat, nemohl jste nás totiž připravit o svůj extrémně vtipný a excelentně gramaticky i stylisticky zpracovaný komentář. ()

srotak

Jednička super, dvojka mě taky bavila, na trojku se dalo dívat i když už to nebylo to praví co sem čekal, ale tohle tahle série o ongbakovi díl od dílu upadá. Namísto toho aby se člověk pokochal masivními rubačkami 1 proti x nepřátelům kvůli kterým sem na tyhle filmy koukal tu 20% filmu hlavní hrdina dostává na prd*l a 60% filmu nemůže chodit, takže na rubačky zbívá jenom 20% to je strašně málo na film kde šlo vždycky o styloví rvačky. Tony Jaa má svoje kvality ale měl by začít hrát ve filmech co za to stojí a né v nepovedenejch béčkovejch blbostech. ()

J.Trinity

Příběh je o poznání horší, než v Pomstě a jediné co zde vévodí jsou souboje. Ale i ty občas klopýtají a nejsou tím čím bývali. ()

Tony Jaa zešílel. Definitivně?

Tony Jaa zešílel. Definitivně?

02.06.2010

Dejme si trochu bulváru. Koneckonců, tohle zní jako prima námět na životopisný film. Znáte Tonyho Jaa. Thajský drtič kostí, novodobý Bruce Lee, chlápek, v jehož filmech údery opravdu bolí. Každé… (více)