poster

WWE: The Rise and Fall of WCW

Dokumentární

USA, 2009

Režie:

Kevin Dunn

Hrají:

Paul Wight, Bill Goldberg, Chris Jericho, Ric Flair, Vince McMahon, Maxx Payne (a.z.), André the Giant (a.z.), David Arquette (a.z.), Steve Austin (a.z.), Steve Borden (a.z.), Mark Calaway (a.z.), Ray Charles (a.z.), Mick Foley (a.z.), Scott Hall (a.z.), Bret Hart (a.z.), Hulk Hogan (a.z.), Booker Huffman (a.z.), Allen Jones (a.z.), Stacy Keibler (a.z.), Shane McMahon (a.z.), Mr. T (a.z.), Rey Mysterio (a.z.), Kevin Nash (a.z.), Willie Nelson (a.z.), Chuck Norris (a.z.), Shaquille O'Neal (a.z.), Dallas Page (a.z.), Roddy Piper (a.z.), Elvis Presley (a.z.), Dennis Rodman (a.z.), Randy Savage (a.z.), Ron Simmons (a.z.), Ringo Starr (a.z.), George 'The Animal' Steele (a.z.), Leon White (a.z.)

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • mysiak
  *****

  Vynikajúci dokumente o WCW...jeho začiatkoch, jeho najväčšej sláve a nakoniec jeho neslávneho pádu(17.2.2010)

 • Derek
  ****

  piatkove vecery a sledovanie cartoon network/tnt stanice to bolo moje, vzdy okolo 9 zacinalo wcw monday nitro a vylet do sveta americkeho pro wrestlingu... dokument sleduje pociatky WCW (ako konkurencie pre WWF), obdobie jeho najvacsej slavy (prichod billa goldberga a hlavne obdobie NWO bolo vynikajuce a to bola prave i doba ked som bol ako prikovany k obrazovke) a i jeho upadok (na ktory si uz tak vela nepamatam a som rad ze som sa dozvedel co sa nakoniec stalo)... tema blizke mojmu srdcu a skvely dokument, nie je co riesit...(17.6.2012)

 • Carlossss
  ****

  Bohužel se jenom potvrdilo to, co jsem dávno věděl. Přišel Russo.. a šlo všechno do kopru. Mohli jsme mít dvě prosperující společnosti, který by si šli po krku a zdravá konkurence by hnala jednotlivý show do nebeskejch výšin. Takhle? Máme mrtvou WCW a pomalu umírající WWE... výběr zápasu byl fajn. Hlavně mladej Sting byl hvězda...(27.5.2011)

 • nevermore
  ****

  Co čekat od dokumentu pod taktovkou WWE, když WCW byla jejich největším soudobým rivalem. Fakt, že WCW dopohřbil Russo, je dobře známý. Za dokument 3*** za výběr zápasů 5*****. Což dává těch finálních 80%.(1.6.2010)

 • Hyb_rid
  ****

  Další dokument z produkce WWE o své padlé konkurenci. Ono se to vlastně dalo zkrátit do jedné věty. WCW před Russoem a po jeho příchodu. WCW doplatilo na hrozivě upadající kvalitu produktů a stejně jako ECW na poměrně malé, ale fatální chyby v managementu (ikdyž to nebyly chyby totožné, ale to je zase jiný příběh). Výběr zápasů je velmi dobrý, ale dokument jako takový je dost povrchní a vesměs zhrnuje dobře známá fakta.(25.7.2010)