Ve dne je redaktorka Nola Devlinová skromná šedá myška, ale po večerech se mění ve štíhlou atraktivní sloupařku Belindu Apple, která radí ženám s jejich problémy. Její články mají u nadšených čtenářek velký ohlas a náklady časopisu stoupají. Všechno jde hladce do chvíle, kdy se vedení rozhodne její sloupky vydat knižně a Belinda se má zúčastnit autogramiády... (oficiální text distributora)

Bblondie

Jo, jsem ženská, ale nepředstvuje si snad každá z nás být takhle hezká? Přiznávám, že na konci příliš přeslazené, za což ubírám body, chtěla bych aby zde bylo hodnocení 3,5*, bohužel není, takže se přikláním ke 4* ()

Pavliable

blevajz s jedinou slušnější myšlenkou - pokud jsi tlustá vlastní vinou, protože jíš jako čuník, přestaň se litovat a něco s tím dělej. ()

Method76

Je to akorat sen kazdeho jak by si to on predstavoval s obrovskou laskou na konec .... to se deje fakt jenom ve filmu takovy je muj pocit z toho co sem videl a ze se nemuze nic pokazit a krasnej happy end ale v zivote to tak neni :) ()

monny9987

Jediné pozitívum na tomto filme je sympatická "neokukaná" herečka. Film má voľne plynúci dej, no nič prevratné, čo by zaujalo diváka sa neudeje. ()

vixina

Nuž, príbeh drhne, až to bolí. Ale zase si treba uvedomiť, že to je TV romantika - teda na víkendové pozeranie pri žehlení. Tretia * patrí Poppy, ktorá si ma získala v Magic Beyond Words. ()

montrose

Holčičí film na téma: Kdo je prostorově výraznější, tak je v životě odepsanej. Štíhlí se u něho budou možná bavit a obézní se nejspíš půjdou oběsit. Za jedna, že mi to doma dělalo kulisu. ()

BaMia

Je to pre mňa celkom milé prekvapenie, pretože nikdy som nedala podobnému filmu hodnotenie viac ako 2 hviezdičky ale tu si to zaslúžila minimálne herečka v hlavnej úlohe a ten fešák, ktorému nezáležalo len na vzhľade a zachoval sa ako skutočný chlap! :-) ()

MiselB

Tento film jsem si celkem oblíbila. Tři tlusté kamarádky, které složí slib, že zhubnou. Jako motivační film, za mě dobrý. A samozřejmě nesmí chybět sladký konec na závěr. ()

isterion

Moderná popoluška na tému splnenia si vlastných snov v dnešnej dobe plnej rôznych predsudkov, podanie v humornej forme oživuje klasický námet ()