Reklama

Reklama

Uzavřený případ

  • USA The Son of No One (více)
Trailer

Pomáhat, chránit a lhát. Tajemství vyplouvá na povrch. Mladému policistovi je přidělen okrsek Queens, sousedství kde vyrůstal. Pracuje velmi tvrdě, aby zajistil svojí ženu a nemocnou dceru. Ale když staré tajemství vyplouvá na povrch, hrozí, že jeho život bude v troskách. Anonymní zdroj totiž odhalí nové informace, že se policisté snaží ututlat nevyřešený případ vraždy dvou chlapců. Tato skutečnost vyvolá sled událostí, které otřesou celým sousedstvím. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (9)

Trailer

Recenze (89)

Tony.cs 

všechny recenze uživatele

Ten film má příběh, parádní obsazení, veliké možnosti...a špatného režiséra. Tím, že se vám chvěje kamera i při záběrech, kterým by vůbec nevadila statičnost, ba naopak, tím díru do duše diváka neuděláte. Syrovost, ale nezajímavost. Scénář na prd, režisér napůl naprd. Film takový, který si už nepustím ani kvůli Channingovi. ()

cukorek 

všechny recenze uživatele

Tento krát Dito Montieli hodil kocky na stôl, tak šikovne, že až sa mi nechce veriť. Zastavili sa päťkami na hor, takže veľa nechýbalo, aby dosiahol najvyšší počet. Podľa mňa z nevydarenej spolupráce D.Montieliho a Ch.Tatumu z nedávnej minulosti (Život je boj), vyplynulo ponaučenie a teraz sa chybám, ktoré ich sprevádzali v spomenutom filme úspešne vyhýbali. Snímanie kamery a spracovanie mi pripomínalo prevedenie filmu Fighter, ktorý podobne ako tento vykresľoval silné puto medzi dvoma chlapcami a neskôr mužmi. Celý príbeh sa odohrával kľudne, bez veľkých akčných momentov, ako keď je bezvetrie a ani lístok na strome sa nepohne, ale pútavo, ako keď sa zmráka pred dážďom. Dážď nakoniec prišiel a spŕška striel rozhodla o ďalšom osude mladého policajta, ktorý v detstve vykročil nie najlepšou cestou.70% ()

Reklama

Brain-D 

všechny recenze uživatele

Cítím se rozpačitě. Ale Pacino tu byl málo, ale jako vždy výbornej. Děj jaksi pokulhával, bohužel jsem se někdy z nudy ztrácel a chtěl to i vypnout. Akční film vůbec není i kdyby jste počítali konečnou přestřelku. Je to takové krimi a trošku psychologické, jelikož tu postava, kterou hraje Tatum trpí vraždou, kterou spáchal, když byl malý kluk. Mnoho filmů v poslední době nic moc neřekne. Jsou tu samé comicsáky a blockbustery - mám je rád, ale realita je realita. Tohle bylo reálné a trošku smutné. Člověk se může snažit být hodný, ale okolnosti z něj můžou udělat zrůdu. A když už se to pokazí, tak ještě aby se ta dotyčná osoba s tím vypořádala a naučila žít. Život je hnus. Film má něco do sebe a to je asi jen ten psychologický dopad a Al Pacino. Ostatní herci jsou krom snad ještě Ray Liotty jsou hrozní a možná film hodně ztrácí na obsazení. Ale mu chybí i pevná kostra, která by udělal film silnější a určité scény emocionálnější. Celé to vyznělo strašně amatérsky. Al Pacino poslední dobou hraje v pěkných ptákovinách, ale podle mě se mu líbí příběhy akorát je to pak katastrofálně zpracované a zrežírované. (No snad aspoň v Králu Learovi 2012 po letech zazáří). ()

MartinezZ 

všechny recenze uživatele

Několik poznatků: 1) V New Yorku slouží u Policie buďto zkorumpovaní vrazi nebo psychicky labilní jedinci, jež by měli mít minimálně ambulantní léčbu. ~ 2) Neuvěřitelná nuda. ~ 3) Channing NENÍ herec. Jeho postava se celou dobu chová jak po lobotomii, neuvěřitelné. ~ 4) Jediný, kdo tu hraje, je Katie. ~~~ 100. hodnocení filmu ()

Fr 

všechny recenze uživatele

,,VZPOMEŇ SI NA DVĚ VRAŽDY Z ROKU 1986. JAK SES MOHL STÁT POLICAJTEM?“....... /// Jonathana (záhadně) dohání minulost. I průměrně inteligentnímu dojde, že nemá vzpomínat na nějaký hnusný ženský, ale na okamžiky, o kterých zase tolik lidí nevědělo. KDO MU CHCE ZNIČIT ŽIVOT A PROČ? ... Pomalu dávkovaná nuda, ve který se střídaj fragmenty z dětství s prací policajta (tedy současností). A do toho ty výhrůžky. Vylepšuje to závěrečná půlhoďka, ale vlastně to je příběh o hovně. O tom, že CHLAP SE MUSÍ NAUČIT ŽÍT S KDEJAKEJMA SRAČKAMA. A tady jich je v závěru celkem dost! Ale pokuď nejste investigativní novinář, zřejmě si na konci řeknete (tak jako já) NO A CO? /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem investigativní novinář. 2.) Kdysi jsem zabil dva šmejdy a nejsem si jistej, jestli mě může někdo vydírat. 3.) Thx za titule ,,studko“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ * ()

Galerie (73)

Zajímavosti (7)

  • Pes, který si ve filmu "zahrál", se ve skutečnosti jmenuje Tiger a přestože se jedná o jeho první filmovou roli, před kamerami nestál poprvé. Už dříve se objevil v magazínu "Vogue" a televizních reklamách. (oje)

Související novinky

The Rock a Hemsworth: Pro ranec dolarů

The Rock a Hemsworth: Pro ranec dolarů

06.01.2012

Akční hrdina minulého a podle traileru na G.I. Joe: Retaliation i tohoto roku Dwayne Johnson pokračuje v linii filmů, ve kterých spíš někdo dostane nakládačku, než objetí od šťastné rodiny.… (více)

Pacino a Tatum na policii

Pacino a Tatum na policii

19.02.2010

Podivuhodná herecká kombinace. Ale nechme se překvapit – Channing Tatum patří mezi nejsnaživější hollywoodské mládence. V policejním thrilleru Son of No One, který pro Nu Image/Millenium Films natočí… (více)

Reklama

Reklama