Hudobno-zábavný cyklus divácky populárnych pesničiek pre pamätníkov. Relácia sa pôvodne volala Diskotéka pre starších, od roku 1993 sa premenovala na Repete. (oficiální text distributora)

MM_Ramone odpad!

Pre mňa, priaznivca punkrockovej muziky, je hudobná relácia "Repete" niečo príšerné. Podradní, zostarlí speváci ako povedzme Eva Máziková, Zora Kolínska, Robo Kazík, Marcela Laiferová a mnohí ďaľší spievajú staré, nezáživné evergreeny. Do toho im hrá zmiešaný varietny orchester a vokály zaobstarávajú tri odporné harpie. Celé to uvádza nevtipný Ivan Krajíček. Radšej by som počúval dychovku ako toto. Odpad! ()

WANDRWALL

Střední proud zábavy, kde je na I. Krajíčkovi vidět, jak si to celé užíval. STV to ráda vysílá v nepředvídatelných časech. ()

Flego

Krajíčkovi sa podarilo vytvoriť zábavnú hudobnú súťaž pre starších a mal s ňou nevídaný úspech. Po jeho smrti sa od roku 1998 ujala uvádzania Zora Kolínska. ()

honajz

Slovenské písničky středního proudu pro starší a pokročilé. Určitá obdoba českého Do-re-mi. Na Krajíčkovi je vidět, že už není zcela v pořádku, ale pořád je jako moderátor profesionál každým coulem. ()

BigDeal odpad!

Nemusím hip hop a vyhýbam sa technu. Ale ak je niečo, čo skutočne nenávidím, tak sú to práve slovenské "šlágre", alebo "evergreeny". Myslím si, že sú to piesne hrozné, lacné a bez vkusu a prídu mi až tak príšerné, že ich nedokážem počúvať ani zo srandy. Ale možno to nie je len piesňami, ja totiž neznášam celkový štýl 80. rokov v Československu (to snáď boli všetci hluchí a slepí?) Najhoršie je, že všetky piesne sú nechutne jednoduché a chytľavé a stane sa mi, že po nechcenom vypočutí ľubovoľného šlágru, si tento šláger začnem pospevovať (preklínam ťa Diridonda). To je to najhoršie, čo môže byť. Potom sa už len Joker s Batmanom stanú kamarátmi a celý svet môže ísť do hája. ()

Marek1991

Tento program si pamätám, sledovali to moji starí rodičia a pripadalo mi to vtipné, nudné a trpel som pri tom. Dnes si uvedomujem, že dôchodcom takéto programy chýbajú a je to niečo aj z našej národnej tvorby. Dnes už ani tie piesne tak zle nevidím, interpreti však často pôsobili trápne, spievali na playback a spievali prerobené piesne, hrali sa na niekoho, ale málo z nich pôsobilo ako nezabudnuteľné origináli. Moderátor Ivan Krajíček však bol svetovo dobrý. Toto bola skrátka zvláštna a je nezabudnuteľná relácia. ()

Želik

Toto som sledovala ako prváčka na základnej škole a musím priznať pozerali to všetci, mladí aj starí. Odvtedy ubehlo veľa času, ale stále sa smejem na vtedajšom oblečení a na vokálnej skupine Trend. Niektoré pesničky boli veľmi pekné a veľmi dobre zaspievané, takže z nostalgie u mňa za 4. ()

corona

Krajíčkovi sa podarilo vytvoriť kult, ku ktorému sa jeho mnohí nasledovníci (Skrúcaný, Máziková...) už nemali šancu priblížiť. A z dávno zabudnutých spevákov, ktorí si vo svojich bežných povolaniach už len občas spomenuli na svoju dávnu spevácku kariéru, vytvoril v tom čase hviezdy prvej veľkosti. A samozrejme, všetci sme to pozerali !!!!!! ()

Martin741 odpad!

Nejdem tu vypisovat aku hudbu pocuvam /Fermata, Dezo Ursiny, Karel Gott, dalej Aerosmith, Joe Cocker/ ale Repete bol hnoj. Ked som videl tie 3 odporne ochechule, ako sa tam zvijaju ako hady, naplo ma a musel som ist grcat do zachodovej misy. 0% ()

SeanLSD

Absolútne nehodnotiteľné. Ale čo si budem navrávať - videl som ako decko asi milión dielov a tie texty nezabudnem asi nikdy. ()

bjjoba

Znacka - REPETE - to je neprekonatelny zabavac a konferncier - IVAN KRAJICEK. Skoda, ze tak skoro odisiel do hudobno - kulturneho neba. Velmi dobre si spominam na ich vtipne scenky najme so ZOROU KOLINSKOU a dalsimi spevakmi, ktorych v 90. rokoch vytiahol naspet na hudobnu scenu. Spomeniem najme - KAZIKA, LAIFEROVU, GRUNA, VOLEJNICKOVU, WEITERA, MAZIKOVU, VASEKA, STASAKA, KOCIANOVU, KONARIKA, SZABOVU, TICHU, ONOVU, SVERCELOVU, OLLARYOVU a dalsich. Pametam si, ze v tychto rokoch ich brala najme starsia a stredna generacia a ich najme slovenske pesnicky zaplavovali a osviezovali nase slovenske kulturaky, radio a TV. Doplnam par ukazok - http://www.youtube.com/watch?v=2wbMs9MB3Gc&feature=relmfu a http://www.youtube.com/watch?v=0zSBhwXHRHA&feature=relmfu ()

Evandulik odpad!

Oh, Repete som sa dívala s rodičmi keď som bola malá, asi tak 10 rokov dozadu (8 mi bolo). Spevákov som nepoznala, orchester som neznášala a 3 vlniace sa prerúžované tety vokalistky ma nehorázne iritovali. Odvtedy sa nič nezmenilo. Rodičia si pospevovali, mne tie songy trhali uši. Im to pripomínalo mladosť, mne nič. Možno aj ja budem raz deťom spievať napríklad Rytmusa (k tomu sa za triezvosti dúfam nedostanem). A vôbec sa nebudem hnevať, keď keď ma pošlú niekde. Preto: Vráťte sa do hrobu! Alebo sa aspoň stiahnite z obrazoviek. ()

klúčik

Ja som generácia, pre ktorú nieje určený tento program. Už ako chlapec som neznášal tieto pesničky - Diridonda, Až bude pokosená tráva, a pod. Vtedy som počúval iné pesničky. Ale pre generáciu mojich rodičov to bola relácia, ktorú si nenechali ujsť. Treba poďakovať I.Krajíčkovi, že vytvoril takúto reláciu pre seniorov. Ale mám taký dojem , že relácii uškodilo to , že sa to akosi spolitizovalo, a to tejto relácii uškodilo. 40% ()

kebom

Ono to za úspech vďačilo hlavne tomu, že to dávali v časoch mečiarizmu. Vtedy prakticky v telke nechodilo nič... Z relácií ešte možno "Zoznámte sa prosím" s M. Markovičom. Malo to istý nádych veľkosti (obrovská sála) i pompéznosti (orchester). Nikdy nezabudnem keď mali toľko korešpodenčných lístkov doručených do súťaže, že si museli zaobstarať dve obrovské osudia... ()

dobso

Podľa mňa naozaj dobrá relácia. V dnešnej dobe až tragikomická. Spievanie na play-back a podobne. Odporúčam pustite si diridondu na youtube a pochopíte. Nemôžem sa prestať na tých nohách smiať. 70% ()