Máma

Andy Muschietti

Hudba:

Gil Talmi

Berta Ros

Ne každý návrat vaší mámy domů může být příjemnou záležitostí! Zvláště když s ní není něco v pořádku. O tom se přesvědčí i naše dvě mladé sestry v tomto tříminutovém španělském snímku. (SOLOM.)

Hexa

U tohohle "snímku" jsem se bála snad nejvíc ze všech celovečerních hororů, co jsem za poslední rok viděla. Ani nevim, jestli chci vidět ten film ()

paphaja

nevěřila jsem, že během tří minut mě něco vyděsí... po první minutě jsem měla obavy o čistotu gatí :-D ()

Pimpy

Tři minuty napěchované napětím a hrůzou, které bohužel nebo spíš naštěstí nemají konec. Sem hodně zvědavej na celovečerní filmík. ()

kobras5

Pěkné, už se těším, až to bude v kinech v plné délce. Má to své kouzlo a myslím si, že diváka to určitě napne... ba možná i někoho vyděsí. A určitě se zde najdou i tací, kteří se díky tomu vydají příští rok do kina. 75% (viděno na Youtube španělsky a anglickými titulky). ()

Todd_Hewitt

Úžasné a zneklidňující. Tříminutový horor? Ano, horor. Docela jsem se lekl tý ženský. Těším se na celovečerní film. /55%/ ()

theFtip

Málem jsem se po... hned když se mamča rozběhla proti kameře když ty holky chtěli zdrhnout :D super atmosféra :)) ()

muti

celkom pozoruhodne intro z ktoreho sa napokon spravil cely film. byt na mieste tych dievcat, uz nikdy ma nikto nevytiahne z psychiatrickej liecebne ()

Zelda knihkupec

Eh, no jedna atmosférická scénka která má být součástí filmu. V tenhle moment nehodlám hodnotit víš. Podle mě je to i dosti přeceňovaná záležitost. ()

punco

Absolútne skvelo spracovaný krátkometráž, tá forma bezstrihovky bola fantastická, a tieto tri minúty mali lepšiu atmosféru ako neskorší plnohodnotný celovečerák to sa len tak nevidí. ()

ELDoctorow

Priemer. Popravde – keby hentakým štýlom pohybu niekto natočil ako sa na mňa rúti 3 týždňové šteniatko zlatého retrievera som poondený aj z toho, takže to nepovažujem za nejaký extra sofistikovaný hororový ťah. ()