Tvůj snoubenec, můj milenec

• USA Something Borrowed (více)

Darcy chystá své kamarádce Rachel překvapení k 30. narozeninám. Je to mladá, svobodná právnička z New Yorku, zatímco Darcy je volnomyslná, Rachelin pravý opak. Darcy je zasnoubená s Dexem. Je to spolužák Rachel z vysoké školy, kdy oba spolu trávili mnoho času, ale když se jednoho dne objeví Darcy. Ta začne s Dexem flirtovat poté, když jí Rachel řekne, že není jeho přítelkyně. A tak se Dex a Darcy dají dohromady. Rachel má blízkého přítele Ethana, který je také jejím důvěrníkem. Darcy se na večírku opije, a tak ji Dex odvezme domů. Záhy se vrátí pro její kabelku a zastihne zde Rachel. Opilá dívka se zmíní o tom, jak se do něj zamilovala na právnické fakultě. Cestou v taxi, se ona omlouvá a on ji políbí. Nakonec se probudí spolu v posteli. Situace mezi Rachel a Dexem je lehce neúnosná, protože plány na svatbu pokračují a Darcy pořádá v Hamptons častá setkání s Rachel. Rachel říká, že má sex s jinými muži, nejprve říká že se společným kamarádem Marcusem, pak zase s Ethanem. Darcy sdělí Rachel, že jednou podvedla Dexe s kolegou z práce, což Rachel překvapí. Ethan je z Rachel frustrovaný, protože se proti Darcy nikdy nepostavila. Chce aby Darcy řekla, že má poměr s Dexem a že ho miluje, ale Rachel to odmítá. Lhaní ale Ethana brzy otráví a snaží se partě říct o Dexovi a Rachel, ale dívka ho okamžitě utne úderem do obličeje. Dexova matka je štěstím bez sebe z nadcházející svatby. Měsíc poté, co se spolu vyspali, se Dex pokouší mluvit s Rachel o tom, co je mezi nimi, že se vlastně milují. Vymluví se oba na pracovní povinnosti a 4. července nejedou na Darcy organizovaný víkend do Hamptons. Když pak spolu procházejí New York, narazí na Dexovo rodiče. Dex se snaží dostat od otce radu, jak se zachovat v takové situaci, ale ten mu dá jasně najevo, že povinností je, vzít si Darcy... (TV Nova)

KristKrist

Prúměrná nebo-li spíše typická romantická komedie,která obsahuje rádoby tu onu ´´romantickou´´ zápletku. Takových filmů je. Přesto můžu říct,že jsem se docela bavila,líbilo se mi herecké obsazení,i když pro mě kromě Kate Hudson bylo docela neznámé. ()

rhodos

Příjemná průměrná americká romantická komedie na jedno shlédnutí. Plusem bylo obsazení Johna Krasinski do role Rachelina kamaráda Ethana, který byl velmi zábavný. A Kate Hudson už má pomalu patent na tyto romantické komedie. ()

+sfinx+

Ne, opět nepochopím, kdo by si mohl zalíbit předem jasný vývoj tohoto dalšího zástupce z řady předvídatelných ohraných romantických filmů. Když si zapnu film a ještě v úvodu správně předpokládám celý vývoj a konec, tak je něco špatně. Abych byl upřímný, začal jsem asi deset minut před koncem o svém odhadu pochybovat, což zvedlo můj zájem a co by se mohlo projevit i na hodnocení, pět minut před koncem se ale pochyby opět rozplynuly a tupý a vcelku i špatný konec (pro toho, kdo se celou dobu neupíná jen na tu jednu dívku) zase srazil hodnocení dolů. Nejdříve jsem nechtěl vůbec hodnotit, protože už sám žánr nepatří mezi mé oblíbené, hodnotit ale budu, protože i tady jsem našel lepší, dokonce i mé oblíbené filmy. ()

len.tilka

Taková normální tahanice o kluka, který se tváří, že má jasno a přitom je naprosto mimo a nejradši by měl obě najednou, hlavně žádný důležitý životní rozhodnutí. Nakonec se ale samozřejmě rozhodne tak, jak se už od začátku předpokládá. Samozřejmě Hudson si až v posledních 10 minutách všimne, že něco nehraje. Škoda, že k tomu nedošlo dřív, bylo by to mnohem zajímavější! ()

natali.sek

Snad první film kde jsem Kate Hudson opravdu neměla ráda a pomyslela si, že je hloupá. Tak dobře hraje, že jsem ji to ve filmu uvěřila. Od začátku jsem fandila hlavní hrdince Ginnifer Goodwin a její "tajné" lásce Colinu Egglesfieldovi. Film má hlavní dějovou linku a i když mě někdy nudil nebo se mi nelíbil, celkový dojem je dobrý. Tento žánr filmů mám ráda a tak bych se na to podívala i přes špatné hodnocení. Film mě nezklamal, ale ani přímo nepotěšil. Byl to takový průměr, ale i tak jsem dala 4*, protože film s tímto žánrem jsou časté, ale jsou i mnohem horší děje než tady. ()

splaty

Myslím, že 53% je málo. Já jsem se kupodivu zasmála, Steve Howey mi nevadil, Kate Hudson dostala co si zasloužila, trochu škoda, že Colin Egglesfield nevěděl co chce a klaďák John Krasinski nedopadl trošku lépe. ()

Pallushi

Ano, já vím. Je to průměrné, je to laciné a předvídatelné ale... Něco na tomhle filmu mě dostalo. Možná přesvědčivý herci, letní atmosféra a nebo opravdovost příběhu. Chápat Rachel, jako tu dívku věčně skrytou ve stínu své kamarádky, je velmi snadné. Ano, Dex by nemusel být tak až nepřirozeně hezký, Darcy tak příšerná a Marcus takový vůl. Ale na druhou stranu je tu postava Ethana, který někdy vážně hloupé chování velmi vtipně komentuje. Takže ano, já vím. Ze spousty důvodů je to film trochu hloupý, ale nějak mě tenhle film dostal a já si ho opravdu dobře zapamatovala. ()