Tvůj snoubenec, můj milenec

• USA Something Borrowed (více)

Darcy chystá své kamarádce Rachel překvapení k 30. narozeninám. Je to mladá, svobodná právnička z New Yorku, zatímco Darcy je volnomyslná, Rachelin pravý opak. Darcy je zasnoubená s Dexem. Je to spolužák Rachel z vysoké školy, kdy oba spolu trávili mnoho času, ale když se jednoho dne objeví Darcy. Ta začne s Dexem flirtovat poté, když jí Rachel řekne, že není jeho přítelkyně. A tak se Dex a Darcy dají dohromady. Rachel má blízkého přítele Ethana, který je také jejím důvěrníkem. Darcy se na večírku opije, a tak ji Dex odvezme domů. Záhy se vrátí pro její kabelku a zastihne zde Rachel. Opilá dívka se zmíní o tom, jak se do něj zamilovala na právnické fakultě. Cestou v taxi, se ona omlouvá a on ji políbí. Nakonec se probudí spolu v posteli. Situace mezi Rachel a Dexem je lehce neúnosná, protože plány na svatbu pokračují a Darcy pořádá v Hamptons častá setkání s Rachel. Rachel říká, že má sex s jinými muži, nejprve říká že se společným kamarádem Marcusem, pak zase s Ethanem. Darcy sdělí Rachel, že jednou podvedla Dexe s kolegou z práce, což Rachel překvapí. Ethan je z Rachel frustrovaný, protože se proti Darcy nikdy nepostavila. Chce aby Darcy řekla, že má poměr s Dexem a že ho miluje, ale Rachel to odmítá. Lhaní ale Ethana brzy otráví a snaží se partě říct o Dexovi a Rachel, ale dívka ho okamžitě utne úderem do obličeje. Dexova matka je štěstím bez sebe z nadcházející svatby. Měsíc poté, co se spolu vyspali, se Dex pokouší mluvit s Rachel o tom, co je mezi nimi, že se vlastně milují. Vymluví se oba na pracovní povinnosti a 4. července nejedou na Darcy organizovaný víkend do Hamptons. Když pak spolu procházejí New York, narazí na Dexovo rodiče. Dex se snaží dostat od otce radu, jak se zachovat v takové situaci, ale ten mu dá jasně najevo, že povinností je, vzít si Darcy... (TV Nova)

Sofia_Straw

Klišé - neklišé, tento filmík ma dokázal udržať na zadku bez páuz, odbiehania a ani som nepomyslela na to, že si radšej otvorím knihu. Vrelo odporúčam. ()

clint123 odpad!

nemám čo napísať....neznášam tento typ filmov, moje hodnotenie je možno zaujaté, ale tieto romantické -stupidné - zružovatelé akože filmy o láske, sú čisté gýče , nič viac, bleeeee ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

BaHa

Tak tohle ne, první půl hodinka filmu je celkem stravitelná, zbytek nuda. Pár vtipných okamžiků se tam najde, ale ty mezičasy to nezachrání. V podstatě se tu nekonal ani žádný děj, natož závěr. Postavy jsou neuvěřitelně šablonovité a když to říkám u romantické komedie, kde se něco podobného dá čekat, to už něco znamená... ()

Petra46

Tolik postav, co se chovají jako idioti, se v jednom filmu jen tak nevidí! * za pěknou tvářičku Colina Egglesfielda a záchvat smíchu, který následoval po tom, co Rachel praštila Ethana badmintovou pálkou po obličeji. Nebýt tak škodolibá, ještě snížím hodnocení. ()

Sathine

Věděla jsem, že to bude opět jedna z těch sladkobolných romantických komedií, které Hollywood chrlí do světa. Většinou se ale stává, že tyto romantické filmy jsou někdy i komediální, že i když člověk protáčí panenky nad zamilovanými a romantickými scénami (u kterých už je mu dopředu jasné, jak to dopadne), tak se sem tam dokonce i zasměje. Ne tak u tohohle filmu. Musím říct, že za poslední dobu toto byl opravdu nejhorší film, který jsem viděla. ()

Ka_roll

Podle mě další ze zdařilých komedií, která není trapně pubertální a má něco do sebe. Nový nápad, sympatičtí herci a celkově dojemná podívaná, spíše tedy pro něžné pohlaví. Mě se rozhodně líbila moc. Časem se možná podívám i znova. ()

dudel3333

hovorte si čo chcete.Ked romantika tak poriadna a toto presne mi tento film dal.Mile,sladke,krasne so všetkym čo k tomu patrí a medzi neskutočne zlatou Goodwin a krasavcovi Egglesfieldom to nadherne iskrí a človek im tu lasku praje a nesympaticka Hudson nech ide do haja.Ja som to zjedol aj s navyjakom.Dokonala romantika ()

majka0007

Myslela som si že na začiatkuuž je hneď jasné ako to dopadne ale v priebehu deja som zmenila svoje očakávania a nakoniec sa to skončilo tak, ako som predpokladala na samom začiatku :D ale pohodkový oddychový filmik ()

BeaVV

Skor drama ako komédia, lebo momentov na zasmiatie tam je ozaj málo. Ale ako dráma to mohlo byt fajn, nebyt Kate, ktorá mi tam pripadala celý čas akoby si niečo šlahla. A všetko to zaklincoval vecný koniec. Takže priemer, ktorý neurazí. ()

tauli

(Obsahuje asi SPOILERY) Zas tak pitomé to nebylo, ale myslím, že Život podle Dana na "podobné" motivy je mnohem lepší....Trochu unylé, trochu dlouhé a trochu dost nelogické (A co ten kámoš v Londýně? A co ten přítel, se kterým otěhotněla?) ()

leopoldina

Jasně, víte hned na začátku, jak to asi dopadne, je to místy přeslazené, ale velmi příjemné. Pro chlapy asi nic moc. Ale holky si u toho určitě povzdechnou. U romantických komedií ale zase, prosím, nehledejte žádné skvostné scénáře, na to jsou jiné filmy. ()

ardeas

Super námet, avšak málo prepracovaný, a príšerne americký až to bolí. Postaviť k sebe dva diametrálne odlišné typy a tvrdiť že sú najlepšie priateľky, tak to sa "môže" stať len v Amerike. Také klišé... ach. Postavené na lepších, pevnejších a reálnejších základoch a iné obsadenie hlavnej mužskej role, dala by som aj 5, takto priemer s odretými ušami - oboma. ()

Kinderr

Film s dějem u kterého se dámy možná i někteří pánové určitě nebudou nudit. Je to plné zvratů a očekávání kdo s kým vlastně nakonec zůstane. Píšu hlavně dámy, protože vím, že chlapy tato romantická komedie asi moc nenadchne:-) ()

maara666

Určeno hlavě pro dámy. Díky lokacím, ve kterých se milostný trojúhelník odehrává, to nebylo tak špatné (u moře, Londýn, New York). Hlavně díky vizuálu se na to dalo koukat. Jinak scénář by se dal napsat na dva řádky, ale v rámci žánru se je tento jev poměrně běžný. ()

R.E.M.

Nebudu se opakovat, většina postřehů už je tu napsaná. Romantiku si představuji jinak. Postavy disponují takovou dávkou hlouposti, nerozhodnosti, bezohlednosti a podrazáctví, že ani jedna postava mi nebyla sympatická. Výjimkou je snad pouze John Krasinski, jehož postava se jediná chová trochu normálně. ()

Atewi

... a nejlepší kluk z celýho filmu, nejvíc morální, nejhodnější a nejhezčí, utřel nos. Life is bi*ch. ()

avalonek

Za mě můžu říct,že mě se film líbil.Taková moc hezká romantika.A ty já mam opravdu moc ráda.Není to samozřejmně nic světobornýho,ale pekně sem se odreagovala u toho a na konci jsem byla moc ráda za ten pěkný konec.Takže pohoda.... ()