Po ťažkom nervovom zrútení sa manželka uznávaného sudcu Koena Allegaerdtsa prizná, že celý život túži byť zviazaná a ovládaná. Aby zachránil manželstvo, podstúpi Koen čokoľvek. Aj napriek tomu, že to môže fatálne ohroziť jeho sudcovskú kariéru. (sochoking)

emma53

Velmi zajímavé téma, kde můj oblíbený výraz, že jsem měla velmi "ambivalentní" pocity, má v tomto případě nezaměnitelný význam. Kdo viděl, pochopí. Není všechno černobílé, jak by se na první pohled zdálo. Je to téma, které bych si asi dobrovolně nevybrala, ale nakonec jsem vděčná, že jsem se dostala na sice velmi tenký led, nicméně zpracování bylo výborné a svým způsobem hodné k zamyšlení. Občasné nepříjemné a šokující záběry jsem promrkala. Filmová výzva 2016 ()

hous.enka

Absurdnost soudní byrokracie, která se stále točí v kolech doby minulé, kdy i homosexualita byla zvrácená úchylka, mě opět dostala. Ta bezmoc, ten pocit, že už před procesem víte, že vás všichni vidí předem odsouzeného... A tomu zrzkovi, tak tomu bych tu jeho debilní přehazovačku nejradši nacpala do zadku. Ten byl snad ještě horší, než ten zhrzený soudce. Herecké výkony tu navíc vůbec nejsou špatné, i když musím říct, že reakce té dcery mi přišly hodně přehnané. ()

kareen

I když asi nikdy nepochopím lidi, kteří mají vzrušení z fyzické bolesti, přesto musím připustit, že pravda nebyla vždy jen na žalující straně. A naopak jsem rozuměla některým námitkám odpůrců praktik soudce a jeho ženy, šoku a odcizení jejich dcery. Snímek pro mě byl jedním velkým zamyšlením se nad kontroverzním tématem a zároveň dramatem o tom, jak daleko je schopen zajít muž, aby si udržel ženu, kterou miluje. Sice tam bylo v první půlce pár pro mě nepříjemných scén, ale už jen za to ne zcela všední téma je to za čtyři. ()

eLeR

Film na základe skutočnej udalosti, pri ktorom som mala niekedy neskutočné nervy, a po ktorom mi v hlave vírilo kopec myšlienok. Láska medzi Koenom a Magdou bola silná a krásna vec a jeho "urobím pre teba čokoľvek" nehovoril len tak do vetra. Komornejšie spracovanie, dobre vybratí herci ... celkom odvážny film. ()

sochoking

Ja si osobne myslím, že skôr išlo o film určený pre televízne obrazovky a v takom prípade ja idem s hodnotením vždy o jednu hviezdičku nahor. Napriek tomu to aj tak bol veľmi emočný zážitok, pri ktorom zotrvať do úplneho konca a nerozmlátiť pri tom laptop, chce značnú odvahu a odhodlanie, pretože mal som sto chutí skočiť do deja a všetkých tých kokotov odporných pozabíjať, vytrhať im gule, napchať im ich do tých odporných držiek a ukázať ich manželkám a hlavne ich deťom!!! Zmrdi! ()