poster

Legendary

Drama / Sportovní

USA, 2010, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • leon_id
  ****

  Celkem příjemné překvapení tenhle "malý rodinný film". Dlouho jsem se mu vyhýbal z obavy, že budu 2 hodiny sledovat upocené svalovce na žíněnce, ale nakonec se z toho vylouplo pěkné sportovní drama s obyčejnou zápletkou ohledně ztraceného nezbedného syna a mladého geeka, který potřebuje mít doma vzor. Celé je to celkem svižně natočeno, občasné kolísavé tempo a nezbytné klišé vyvažují vtipné dialogy a neamerický konec.(20.6.2011)

 • ARI50
  *****

  Co posloucháš, OPERU ? Kdo Jsi? no to mě dostalo, John Cena je pro mě člověk kterého jsi představím někde v akčním nářezu ale ani tady to nebylo vůbec na škodu, Devon je pro mě celý film vystrašené kuře, ale to stačilo k tomu abych ho ve filmu pochopil, sice se někdy snažil tvářit jako drsnák ale pro mě zůstal tím kuřetem, konečná scéna ohnostroje byla překvapující, film se jemně táhl a držel si hranici ale konečná fáze přesvědčila o vysokém hodnocení , Tyler bylo pro mě velkým překvapením a radostí ve filmu, Madeleine velmi zajímavé děvče. A sem rád že to dopadlo jak dopadlo ne vše je o vítězství.(14.1.2017)

 • drake31
  ***

  THIS WAS LEGEN ... wait for it ... DARY - nepíšem to preto že by to tak v skutočnosti bolo, ale len preto že sa to hodí k názvu. Legendary je sympatický športový film ktorý spríjemní jedno popoludnie (vidieť to druhý krát už by ma to až tak nebavilo). Dejovo nič novátorské, herecky obstojné a celkovo to malo takú príjemnú atmosféru. Športové filmy mám rád a dosť im odpúšťam, u tohoto snímku to nie je iné.(27.11.2010)

 • Dever
  *****

  Som veľmi spokojný z koncom filmu, ktorý keby skončil inak ako skončil, určite dám 4*. Sympatický herecký výkon podal Danny Glover aj napriek tomu, že vo filme strávil minimum času. Legendary tiež sprevádza veľmi pekný soundtrack, ktorý dodáva atmosfére presne to, čo treba pre najväčší pôžitok z filmu...........Soundtrack James Alan Johnston: 1. Main Title ,2. Mac ,3. Gotta Let You Go ,4. First Step ,5. Whose Fault Is That? ,6. Mike's Trailer ,7. Medals ,8. Get That Looked At ,9. Now He's a Punk ,10. Got a Good Feelin' About You ,11. Want Me to Teach You? ,12. You Look Good ,13. Luli, There's Your Reason ,14. Maybe This Is the Day ,15. So Sorry ,16. Just Don't Quit ,17. A Little Homework of My Own ,18. Cal ,19. The Dream ,20. Faith ,21. Crash - Fit for Rivals ,22. Undertow - Beta Wolf ,23. Dragonfly - Shaman's Harvest ,24. Through Telescopes - Colour Academy ,25. It's Your Last Shot - Politics & Assassins ,26. We Must Start Again - Golden State(18.6.2011)

 • misterz
  ***

  Fajn športová drámička s rodinným vyznením a s motívom zápasníckeho prostredia. Spracovanie síce nebolo bohviečo, pôsobilo dosť amatérskym dojmom, ale už som videl aj horšie filmy so zápasníckou tématikou. Ten Calov brat bol teda riadna väzba, nechcel by som od neho dostať nakladačku. Suma sumárum, na nedeľné poobedie ako stvorené. 65/100(5.2.2017)

 • - Vo filme odznelo veľa piesní, ktoré boli predtým použité ako hlavné témy Pay-Per-View akcií a rôznych promo videí na zápasy spoločnosti WWE. (drake31)

 • - V čase 04:41 si je možné všimnúť na obale albumu skutočnú fotku dvanásťročného Johna Cenu (Mike Chetley). (maestrotatum)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace