poster

Legendary

Drama / Sportovní

USA, 2010, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  *****

  Som veľmi spokojný z koncom filmu, ktorý keby skončil inak ako skončil, určite dám 4*. Sympatický herecký výkon podal Danny Glover aj napriek tomu, že vo filme strávil minimum času. Legendary tiež sprevádza veľmi pekný soundtrack, ktorý dodáva atmosfére presne to, čo treba pre najväčší pôžitok z filmu...........Soundtrack James Alan Johnston: 1. Main Title ,2. Mac ,3. Gotta Let You Go ,4. First Step ,5. Whose Fault Is That? ,6. Mike's Trailer ,7. Medals ,8. Get That Looked At ,9. Now He's a Punk ,10. Got a Good Feelin' About You ,11. Want Me to Teach You? ,12. You Look Good ,13. Luli, There's Your Reason ,14. Maybe This Is the Day ,15. So Sorry ,16. Just Don't Quit ,17. A Little Homework of My Own ,18. Cal ,19. The Dream ,20. Faith ,21. Crash - Fit for Rivals ,22. Undertow - Beta Wolf ,23. Dragonfly - Shaman's Harvest ,24. Through Telescopes - Colour Academy ,25. It's Your Last Shot - Politics & Assassins ,26. We Must Start Again - Golden State(18.6.2011)

 • gegina31
  **

  Naprosto děsný herecký výkony, jak hlavního hrdiny, tak jeho přítelkyně a mámy.... Dialogy mi připadaly na úrovni proslulého nejhoršího filmu všech dob The Room. Možná bych skončila na třech hvězdách, ale ten konec byl naprosto vymaštěnej. Ano, nejspíš tak skutečný přípěh dopadl, ale určitě ne tímhle přeslazeným způsobem. Jediný, na co se dalo dívat byl velký namakaný brácha Mike.(15.1.2018)

 • Marsik
  ****

  Dlouho jsem se filmu bránil. Věděl jsem sice, že tam hraje silák Cena, ale řecko-římský zápas mi za prvé není vůbec blízký (podle mě to není atraktivní sport) a za druhé mi hlavní hrdina (Devon Graye) přišel jako naprostý ňouma. Nakonec jsem se do filmu pustil a když skončil, řekl jsem si: Ono to tak zlé nebylo :) Spíše než na zápasy na žíněnce se tvůrci zaměřili na vztah mezi bratrama a matkou (což bylo správně) a Danny Glover přinesl do filmu pozitivní energii. Zkrátka a dobře..byl jsem mile překvapen. 75%(13.1.2012)

 • MeanWhile
  ***

  Asi nejlepší film z WWE Entertainment bych řekl sám za sebe. A určitě nejlepší role, kterou si zatím John Cena vůbec ve filmech zahrál. Celkový i film jsem dříve hodnotil lépe, ale po pár dnech přemýšlení si myslím, že hodnocení pěti hvězdiček je moc, a i ty čtyři asi ani neodpovídají. Tři jsou optimální. Protože tento film není ani nějaká bomba, tak to není ani nějaký brak, který bychom mohli ihned zahodit. Příběh doprovází kluka k jeho naučení se pořádnému wrestlingu. Pro mě osobně byl tento film lépe hodnocen i tím, že sem dříve měl wrestling rád a sledoval jsem ho. A to hlavně Johna Cenu, který se mi líbil (wrestlingově) strašně moc.(31.1.2011)

 • drake31
  ***

  THIS WAS LEGEN ... wait for it ... DARY - nepíšem to preto že by to tak v skutočnosti bolo, ale len preto že sa to hodí k názvu. Legendary je sympatický športový film ktorý spríjemní jedno popoludnie (vidieť to druhý krát už by ma to až tak nebavilo). Dejovo nič novátorské, herecky obstojné a celkovo to malo takú príjemnú atmosféru. Športové filmy mám rád a dosť im odpúšťam, u tohoto snímku to nie je iné.(27.11.2010)

 • - V čase 04:41 si je možné všimnúť na obale albumu skutočnú fotku dvanásťročného Johna Cenu (Mike Chetley). (maestrotatum)

 • - Vo filme odznelo veľa piesní, ktoré boli predtým použité ako hlavné témy Pay-Per-View akcií a rôznych promo videí na zápasy spoločnosti WWE. (drake31)