poster

Legendary

Drama / Sportovní

USA, 2010, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ARI50
  *****

  Co posloucháš, OPERU ? Kdo Jsi? no to mě dostalo, John Cena je pro mě člověk kterého jsi představím někde v akčním nářezu ale ani tady to nebylo vůbec na škodu, Devon je pro mě celý film vystrašené kuře, ale to stačilo k tomu abych ho ve filmu pochopil, sice se někdy snažil tvářit jako drsnák ale pro mě zůstal tím kuřetem, konečná scéna ohnostroje byla překvapující, film se jemně táhl a držel si hranici ale konečná fáze přesvědčila o vysokém hodnocení , Tyler bylo pro mě velkým překvapením a radostí ve filmu, Madeleine velmi zajímavé děvče. A sem rád že to dopadlo jak dopadlo ne vše je o vítězství.(14.1.2017)

 • robbiee
  ***

  [imdb: 5.5/10] | me: Tradičný rodinný príbeh o skutočných životný hodnotách (ako od Walta Disneyho), za ktoré sa oplati bojovať - a v tomto prípade doslovne :) Je to príjemný kúsok hlavne vďaka slušnému obsadeniu a nesilenej atmosfére. A hoci dejová línia tohto typu tu už bola mnohokrát a určite neprekvapí je to film, ktorý nemá veľa hluchých miest. Každý od začiatku vie ako to celé dopadne a napriek tomu sa na to dobre pozerá. Vhodná voľba na nedeľné popoludnie.(8.6.2011)

 • misterz
  ***

  Fajn športová drámička s rodinným vyznením a s motívom zápasníckeho prostredia. Spracovanie síce nebolo bohviečo, pôsobilo dosť amatérskym dojmom, ale už som videl aj horšie filmy so zápasníckou tématikou. Ten Calov brat bol teda riadna väzba, nechcel by som od neho dostať nakladačku. Suma sumárum, na nedeľné poobedie ako stvorené. 65/100(5.2.2017)

 • drake31
  ***

  THIS WAS LEGEN ... wait for it ... DARY - nepíšem to preto že by to tak v skutočnosti bolo, ale len preto že sa to hodí k názvu. Legendary je sympatický športový film ktorý spríjemní jedno popoludnie (vidieť to druhý krát už by ma to až tak nebavilo). Dejovo nič novátorské, herecky obstojné a celkovo to malo takú príjemnú atmosféru. Športové filmy mám rád a dosť im odpúšťam, u tohoto snímku to nie je iné.(27.11.2010)

 • Icefist
  ***

  Fajn překvapení a milá nízkorozpočtová záležitost. Velkou pochvalu věnuji dialogům, které umí být velice neotřelé a originální. Menší, ale stejně platnou pochvalu udělím herecké squadře, které v mých očích vévodí John Cena, ale ani ostatní nezklamou. Nejvíc mi vadilo přespříliš dějových klišé, bez nichž bych dal ještě víc. 70 % Oblíbená část- instrukce od Mikea pro první Calův zápas po jeho tréninku(6.7.2014)

 • - V čase 04:41 si je možné všimnúť na obale albumu skutočnú fotku dvanásťročného Johna Cenu (Mike Chetley). (maestrotatum)

 • - Vo filme odznelo veľa piesní, ktoré boli predtým použité ako hlavné témy Pay-Per-View akcií a rôznych promo videí na zápasy spoločnosti WWE. (drake31)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace