Legendary

Drama / Sportovní

USA, 2010, 107 min

Asi nejlepší film z WWE Entertainment bych řekl sám za sebe. A určitě nejlepší role, kterou si zatím John Cena vůbec ve filmech zahrál. Celkový i film jsem dříve hodnotil lépe, ale po pár dnech přemýšlení si myslím, že hodnocení pěti hvězdiček je moc, a i ty čtyři asi ani neodpovídají. Tři jsou optimální. Protože tento film není ani nějaká bomba, tak to není ani nějaký brak, který bychom mohli ihned zahodit. Příběh doprovází kluka k jeho naučení se pořádnému wrestlingu. Pro mě osobně byl tento film lépe hodnocen i tím, že sem dříve měl wrestling rád a sledoval jsem ho. A to hlavně Johna Cenu, který se mi líbil (wrestlingově) strašně moc.(31.1.2011)

• gegina31

Naprosto děsný herecký výkony, jak hlavního hrdiny, tak jeho přítelkyně a mámy.... Dialogy mi připadaly na úrovni proslulého nejhoršího filmu všech dob The Room. Možná bych skončila na třech hvězdách, ale ten konec byl naprosto vymaštěnej. Ano, nejspíš tak skutečný přípěh dopadl, ale určitě ne tímhle přeslazeným způsobem. Jediný, na co se dalo dívat byl velký namakaný brácha Mike.(15.1.2018)

Mne to teda prišlo ako typický priblblý rodinný film na nedeľu plný inkoherentných situácií ( chcem vidieť, ako Patricia Clarkson sťaby matka v elegantnej košeli, príde domov z rachoty a bez toho, aby sa prezliekla, tak v tej tesnej sukničke ešte uvarí luxusnú večeru synkovi, pri krbe, alebo nabúchaný Cena alkoholikom....no nemám slov. ). V každom prípade, nech je ako chce, ale posledných desať minút filmu bolo akoby z iného sveta, bo takú prču som ešte nezažil, ktorá sa tam objavila ako blesk z čistého neba!! Jednoducho oddychovka pre neintelektuálov, ako som ja.(23.5.2011)

Fajn překvapení a milá nízkorozpočtová záležitost. Velkou pochvalu věnuji dialogům, které umí být velice neotřelé a originální. Menší, ale stejně platnou pochvalu udělím herecké squadře, které v mých očích vévodí John Cena, ale ani ostatní nezklamou. Nejvíc mi vadilo přespříliš dějových klišé, bez nichž bych dal ještě víc. 70 % Oblíbená část- instrukce od Mikea pro první Calův zápas po jeho tréninku(6.7.2014)

Co posloucháš, OPERU ? Kdo Jsi? no to mě dostalo, John Cena je pro mě člověk kterého jsi představím někde v akčním nářezu ale ani tady to nebylo vůbec na škodu, Devon je pro mě celý film vystrašené kuře, ale to stačilo k tomu abych ho ve filmu pochopil, sice se někdy snažil tvářit jako drsnák ale pro mě zůstal tím kuřetem, konečná scéna ohnostroje byla překvapující, film se jemně táhl a držel si hranici ale konečná fáze přesvědčila o vysokém hodnocení , Tyler bylo pro mě velkým překvapením a radostí ve filmu, Madeleine velmi zajímavé děvče. A sem rád že to dopadlo jak dopadlo ne vše je o vítězství.(14.1.2017)

• - Vo filme odznelo veľa piesní, ktoré boli predtým použité ako hlavné témy Pay-Per-View akcií a rôznych promo videí na zápasy spoločnosti WWE. (drake31)

• - V čase 04:41 si je možné všimnúť na obale albumu skutočnú fotku dvanásťročného Johna Cenu (Mike Chetley). (maestrotatum)