Mikkk3 odpad!

Tak už se i mně dostalo ochutnat české žumpy. Film staví jen na třídě plné žáků, kteří p*čují na každého kdo stojí u tabule. Je mi líto těch, kteří to považují obraz skutečnosti a vrchol zábavy. Film je tak špatný, že kdybych mu dal 1* tak u všech ostatních musím jít minimálně na 4. Doufám jen, že budu mít to štěstí a k dalším dílům se nedostanu. ()

LuccaS27 odpad!

No nevím no, když protknete film opravdu neskutečně sprostejma hláškama, přidáte trošku násilí, bandu jinak barevných obyvatel, zvrhlý bělochy, debilní scénář a debilní příběh, vznikne toto. Sračka, která se fakt tváří vážně, ale je to opravdu k smíchu. Kdo tohle může natočit? ()

Matejus

Známa, ktorá učí v podobnej škole neďaleko SNV povedala po zhliadnutí tohto filmu, že je to slabý odvar toho, čo zažíva denno-denne ona s rómskymi spoluobčanmi. Ale aj tak klobúk dole, že češi dokázali túto problematiku tak úprimne sfilmovať. To náš národ slovenský by mal strach niečo také natočiť. ()

Black1e odpad!

Tohle mě dost rozladilo..že to někde s dětma skutečně tak chodí, tomu bych i věřila.. ale že se všichni dospělí nechají tak snadno ponižovat (s vyjímkou Sasi Rasilova, který je hned v úvodu ale indisponován) a pak se diví, že nemají žádnou autoritu to snad ne! Hlavní hrdina mě extrémně vytáčel svým mírumilovným přístupem. Jsou lidé/děti, na které slušné slovo neplatí..já jsem odpůrce násilí, ale co dělat nepřispůsobivými?..Prosit..?..Přemlouvat? potřebují pořádně dostat přes hubu..Dívat se na tento film byla zoufalá ztráta času..nepřineslo mi to nic, maximálně to ve mně probudilo o něco větší odpor k romům a k rodičům, kteří dopustí aby se jejich děti chovaly podobně. ()

xJevgenijx

O čem mě chtěl tento film přesvědčit? Tomu říkám hodně úzký pohled na problematiku. Autor evidentně počítal s určitou omezeností diváka.... ()

vancoura odpad!

Pochopím, že někdo šel do kina na první film Bastardi, protože ten člověk tak úplně nevěděl do čeho jde. Osoby, které šly na promítání druhé části mohu rozdělit pouze do dvou skupin: 1) Pubertální blbečci 2) Lidé bez špetky intelektu. Viděla jsem první film a to mi stačilo asi tak na celý život a už bych ten film nikdy, NIKDY nechtěla vidět znova. Fuj, odpad, nedivila bych se , kdyby film pocházel z dílny Zdeňka Trošky. Achjo, je mi vás líto, pane Šícho. ()

Brain32

Jelikož mám s romskou menšinou mnohé zkušenosti (ne příliš dobré) je téma tohoto filmu pro mě velmi citlivé, takže jsem měl opět pořádně rozpumpovanou krev… ()

NemTalyshev odpad!

Pamatuji si když jsem na to kdysi šel do kina.. To byla možná tak maximálně škoda peněz. Upřímně film o cikánech = film o ničem. Vůbec mě to v ničem nezaujalo... Byly tam nějaký dobrý scény , to uznávám , ale celkově se mi to zkrátka nelíbilo. Myslím že hodnocení odpad mluví za vše. ()

GaryMicael

pochybujem že niekde je nejaká taká škola :) ...V Bastardoch je niekoľko závažných chýb a to sú: 1.Nápad bol určite zaujímavý, no nedotiahli ho poriadne ani do polovice. 2.Magnusek je strašný herec. 3.Aký na to mali rozpočet? 120 Kč? 4.Použiť Rytmusove sračky ako hudomny podmaz je druhá najväčšia chyba akú môžte pri tvorbe filmu spraviť. 5.Tá najväčšia chyba je angažovať Rytmusa ako herca (Mal tam síce 1 repliku, no na nej som sa smial až do konca filmu) 6.Spravili pokračovanie (odpad) 7.Spravili 3.diel (odpad) ()

minostano

Jeden z mála filmů který by měli promítat všude, i přes veškerou nesmyslnou kritiku Tomáše Magnuska od diváků. Tento film poukazuje pouze na aktuální dění jak u nás tak i jinde ve světě, jen díky některým lidem a "právům" naší menšiny, jsme to nechali zajít tak moc daleko jako je to i tomto filmu a jeho pokračování. Podle mého názoru je i film sám o sobě velice pěkně natočen, až na některé scény které jsou vysvětleny až v dalších pokračování není ani moc složitý na pochopení, pokud člověk nepřehlíží co se děje. ()

VoiDson

Raději se ani neodvažuji kvůli cenzuře a zákonu film a téma komentovat. Tento díl jsem přijal sice s odporem, ale jako špatnou komedii se světlými chvilkami. ()

Plechovka95

Co by kdyby...film už v krajním extrému.Jediné co tam bylo reálné byli Romové a sprostá mluva (chvilkami až moc), zápletka byla primitivní na pochopení a já doufala,že v tom má prsty někdo jiný,ale takhle okatě...V televizních upoutávkách vychvalovali Rytmuse,ale věta"Co si to dovoluješ ty debile!" je ještě větší ostuda než samotné Vrbovskýho účinkování. Hvězdička za pár dobrých hlášek. ()

AKGStrike

Tento film si vysloužil jednu hvězdičku proto, že mě jeho netradiční humorná část poněkud zaskočila, ale paradoxně pobavila a zároveň oceňuji snahu Tomáše Magnuska o podprahové sdělení jakéhosi poselství typu kam až by to mohlo zajít, kdyby všichni nečinně sledovali do očí bijící nespravedlnost a „hráli si jen na svém písečku“. Bohužel nemohu souhlasit s formou i obsahem. Nemyslím si, že to někdy bylo v České republice až tak zlé. Kdyby tento film byl natočen v Rusku, či jiné korupcí prorostlé zemi, dalo by se to pochopit, ale v našich končinách (i když také kolikrát velice shnilých) jsou takovéto poměry nepravděpodobné a kazí to celkový dojem z původně zajímavě vyhlížejícího filmu. Dále se mi nelíbí, že všechny děti mají divný (zřejmě Romský) akcent a to mi přijde velice nevkusné a nemístné. Nechápu, kde tvůrci filmu vzali, že se takto mluví na zvláštních školách. Nemohu si pomoct, ale mám pocit, že film je cíleně zaměřený proti Romské menšině, kterou sice také nemám příliš v lásce, ale určitě to nelze paušalizovat. Ať už chceme nebo ne já jsem zatím slušného Roma nepotkal, jenomže točit takovéto filmy je odporné a pokud si to tvůrci neuvědomili, jedná se o ambivalentní útok na těch pár slušných, Romských spoluobčanů, kteří to už tak mají u nás určitě velice těžké. Co se týče humoru, o kterém jsem se na začátku zmínil, líbí sem mi první třetina filmu, dále se to mění v depresivní drama, které už podle mě ani nemá smysl sledovat. Herecké výkony jsou v rámci mých rozlišovacích schopností poměrně kvalitní. ()

Zemřela herečka Blanka Bohdanová

Zemřela herečka Blanka Bohdanová