30 minut nebo méně

• Česko Do třiceti minut (více)

Nick (Jesse Eisenberg) rozváží pizzu na malém městě a žije si obyčejným životem až do chvíle, kdy se stane součástí velkých plánů dvou rádoby geniálních zločinců (Danny McBride a Nick Swardson). Tahle nevyzpytatelná dvojice Nicka unese a nutí ho vyloupit banku. Pro samotného Nicka je to nemožný úkol, proto se spojí se svým bývalým nejlepším kamarádem Chetem (Aziz Ansari). V neúprosném souboji s časem se oba musí utkat s policií, nájemnými vrahy, plamenomety i vzájemnými neuspořádanými vztahy. (oficiální text distributora)

VasaX

Osmdesát minut, plně využitých klasickou zápletkou o více stranách kde se střídá to, kdo na koho "míří pistolí", a děj se točí kolem ne moc promyšlené a nadsazené kriminality (zkuste si takhle vykrást banku. Místo 100 táců by do vás leda z pár metrů nasázeli 100 kulek. A pokud by se jednalo zrovna o strážníky z NYPD, tak by ještě s vámi sundali nějaké náhodné civilisty...). Ale člověk to bere s nadsázkou, nechává se unést akci a komediálními prvky (ono je to celé komedie, i ta komedie...) a je v pohodě. Obzvlášť když tam jsou McBride a Swardson, tak je to dobrý, protože jejich "protivnické duo" Ansari a Eisenberg mi zrovna k srdci nepřirostli. No, zkuste tohle solidní Béčko. Na hranicích černého humoru a parodie, v 80 minutách, hodně svižné a hodně akční a vypnout se to dá vždycky... ()

MonaSax

Docela jsem se i chvilkami bavila, nic víc jsem nečekala. Oblíbený herci, tak nějak klasický námět, něco se stane chudému dobrákovi a není to pěkné. Taky hodně dlouho spím jako Dwayne, protože mám spousty velkých snů. Více takových povedených komedií jako byl Zombieland by neuškodilo. Snaž se Rubene Rybniku. ()

SHI-SHA

Je to takové nijaké. V první řadě je spatlaný scénář, snaží se být zajímavý, ale dopadá to překombinovaně. Jesse Eisenberg hraje úplně stejně jako v Zombielandu, Adventurelandu i Social Network. Ke zbytku "party" nemám výhrad. Hlavně McBride opět hraje perfektně výstředního pošuka a Swardson mu zdatně sekunduje coby nešikovný imbecil. "That's what she said!" ()

zolo23

Film budete milovať alebo nenávidieť a to preto lebo sa tu nakopila pekná kopa idiotov. Ja týchto týpkov proste žerem od Ansariho,McBrideho až po Nicka Swardsona, ktorý tuším ešte "normálnu" úlohu nemal. Parádne dialógy medzi jednotlivými dvojicami okorenené častým FUCKovaným dodávali tejto komédii nehoráznu šťavu. Preto odporúčam film sledovať v pôvodnom znení, dabing určite ublíži a viem si predstaviť (hlavne keď pôjde o SK dabing) preklad slova FUCK na typické do šľaka ,sakra ,do riťi a pod. Fuj ()

verbal odpad!

Nyní si konečně na příkladu vysvětlíme, co je to impotentní, tupá peachovina. Potřebujeme k tomu jednoho nadrženého režiséra, který má patřičně zduřelé ego, protože jeho poslední kousek byl komerční trhák a snaží se zuby nehty udržet v proudu, scénáristu, kterému připadá vtipný i svrab na koulích a partičku retardů, co budou hodinu a půl čurákovat na place a propůjčí těm třeskutě humorným humorům patřičný punc debility. Celé to narychlo splácáme dohromady, přidáme špetku trapnosti a za tepla podáváme třináctiletým, postiženým dětem, co se tomu budou zajisté po Assbookách ještě půl roku hihňat a nějaký ten palec do prdele nám určitě nacpou. ()

• Třetí film Jesseho Eisenberga v řadě, kde jeho postava má spojitost s Facebookem. (Kroup4)
  • Po závěrečných titulcích následuje ještě jedna scéna. (Zix.)
  • Film je volně založený na skutečném incidentu, kdy byl unesen muž jménem Brian Wells, který rozvážel pizzu. Měl provizorní bombu připoutanou k hrudi a byl nucen vyloupit banku. Později zemřel, když bomba explodovala dříve, než ji policie stihla zneškodnit. (Kroup4)

Kristen Stewart: Drsné porno, drsná akce

Kristen Stewart: Drsné porno, drsná akce

01.05.2012

Ačkoli se nás v Twilight sáze ze všech sil snaží přesvědčit o opaku, pořád věříme, že je talentovaná a umí hrát. Sněhurka a lovec patří k nejočekávanějším filmům tohoto léta. A pak nám Kristen dokáže… (více)