Carson Wheetly je milionářský synek, jehož životní idylka skončí v okamžiku, kdy se dozví, že jeho otec zemřel při automobilových závodech. Při čtení závěti navíc vyjde najevo, že většina peněz zůstane zablokována a on je dostane ve chvíli, kdy se ožení, nebo když se vrátí na školu. Přesvědčí proto svou přítelkyni Rachel, aby si ho vzala. Nedlouho poté dorazí policie a Carsona zatkne za údajné znásilnění dívky, která se účastnila jeho večírku. Za pomoci právníka se podaří s dívkou sjednat dohodu. Ona za 5 milionů dolarů stáhne obvinění. Jak se brzy ukáže, celá kauza byla předem domluvenou a precizně promyšlenou akcí, a to nejen ze strany údajně znásilněné dívky a její kamarádky... (TV Nova)

Lenny76

Pořád dokolečka dokola....dil za dílem..., ale je to koukatelný, mladí krásní lidé, neurazí ale ani nepotěší ()

rotas

Další odvárek skvělé jedničky, navrch je jen sex se třemi děvčaty oproti původním dvěma a to je asi tak vše. ()

Sofie.com

Klasické americké drama. Film je to na pokoukání super, ale těch zápletek je tam na mě už moc. Jinak skvělé herecké obsazení. ()

cachanell odpad!

Odpad, odpad, odpad. Divný film se snahou o velkou kriminální zmatenou zápletku. Ta miluje toho a tu a nakonec sama sebe a máme tu vztahový guláš. Máme tu vraždičku (mimochodem podle obsahu u filmu Ted neumírá na lodi ale v autě na závodní dráze - což je velmi podivné večer se baví se synem, když přijede z dlouhé cesty a hned ráno umírá na závodě - kde se tam vzal ? ) A tak je to celý film - prostě zmatené. Příšerné herecké výkony. A ještě tady máme snahu o erotickou scénu - 3 nahé slečny ve sprše s hlavním hrdinou. Skoro 3 minuty podívané :-))) ()

ferda12 odpad!

Já nenacházím slova. Ano chápu, že nemůžu nic čekat o půlnoci na Nově, ale tohle bylo to nejhorší co jsem letos viděl (a pamatuji toho dost, například Babovřesky). Není třeba se pozastavovat nad čímkoliv. Prostě největší hovadina tohohle roku. Goodbye fellow, I don't wanna see this again. ()

mdf

Stále dokola ohraná píšnička,která nepřinese ale vůbec nic nového,co už jsme neviděli v předešlých dílech. ()

drkaldj

Žádný zázrak se nekoná, ale jsem rád že se čtvrtý díl vydal (částečně) vlastním směrem. Kdyby mi někdo řekl že mi bude platit dům a pojištění auta a na zbytek si musím vydělat, alespoň do třiceti kdy zdědím miliony, tak jsem fakt šťastný. Ale v Americe se každý druhý ohrne že chce všechno a hned (ta nevděčnost a rozmazlenost je neuvěřitelná). A protože toto je čtvrtý díl je zde i "trojka" ve sprše málo (symbolická čtyřka, která mě celkem překvapila). Celkově je to asi na úrovni druhého dílu (i když možná ještě o maličko lepší než dvojka). ()