Nebezpečné hry 4

Scénografie:

Nancy Sivitz

Kostýmy:

Emae Villalobos

Pokud znáte všechny tři díly nebezpečných her tak zde nic nového neoběvíte. Každých pět minut zvrat, každý z každým proti každému a vše to schrábne ten největší trouba. Není zde špetka originality, vše je tisíckrát zkopírované, ale čemu to vadí. Mě určitě né, mě tato série prostě baví... - 25. 7. 2012 - 60%(25.7.2012)

• demented

Najmarkantnejší rozdiel (čo to vlastne trepem? on je to jediný rozdiel!), ktorým sa tento skvost líši od predchádzajúcich zásekov, je tradičná sex scéna v sprche, kde svalnatý bohatý model obrába nie dve, ale tri(!!!) nahé modelky. Skrátka bohovsky inovatívny prvok, kvôli ktorému tento film jednoducho musel vzniknúť. RESPECT!(18.6.2010)

• zdenny

Já jsem viděl jen původní film - tedy "Nebezpečné hry". A byl jsem z něj unesen. V tom filmu si myslím, že skoro žádný divák není schopen říct, kdo s kým se nakonec domluvil. Zde také ne. Ale je to taková do očí bijící kopie původního filmu, že je mi z toho až špatně. Dále: Nikdy jsem v USA nebyl, ale nezdá se mi, že by při mejdanu chodily všechny holky v podprsenkách, byť by tento mejdan byl sebemegavětší. A i kdyby, nevěřím, že zrovna v USA se vyskytuje tolik atraktivních holek na jednom placu. I já jsem kdysi pořádal mejdany a můžu zodpovědně říct, že všechny holky tam nebyly modelky. A to mluvím o Československu a o Slovankách, které patří mezi nejkrásnější na světě. Zpátky k filmu. Kdyby ten měl alespoň pár inovativních nápadů, šel bych s hodnocením výš. Takhle nemohu jinak, než za plagiatůru dát pouze jednu hvězdu.(15.8.2010)

• dopitak

Prvoplánovité až hrůza. Viděl jsem dvojku a měl jsem až dodnes dojem, že jsem viděl i trojku. Nejde vůbec o to, že tvůrci se zatvrzele odmítají vydat do hlubších vod a z námětu vypreparovat jen část. A je škoda, že si se scénářem nedali trochu víc práce, takhle je odfláklý až běda. Je to jedno velké západokulturní klišé, na začátku tohohle filmu máte pocit, že Amerika je báječná země, kde všichni vesele paří na párty pořadaných dětmi zbohatlíků za zády svých nenáviděných rodičů (kolikrát jsme tohle jenom viděli..). O tohle všechno ale ve Wild things už dávno nejde - jenom jednička byla přehlídkou pro pár hvězd a inovativním příběhem, ostatní díly se jen předhánějí, který nabídne víc erotiky, hezčí dívky a originálnější vysvětlení se závěrečnými titulky. Taky jste měli tentokrát ten pocit, že nás mají tvůrci za úplné blbce, protože nebylo co vysvětlovat?(13.6.2010)

• eraserhead666

Ten příběh už prostě znáte, každou jeho vteřinu, každý jeho krok. Protože jste to již viděli třikrát. A ani nové tváře na tom nic nezmění. Navíc tady už ty náhody a chování postav nevychází ze samotného příběhu ale z formy, do které chce film zapadnout a kterou chce využít, takže se podřizuje příběh "náhodám" a ne opačně - což se možná dělo již v předchozích dílech, ale tady je to přímo okaté a kazí to logiku děje.(7.9.2017)