Nebezpečné hry 4

Nebezpečné hry 4

Drama / Thriller / Krimi / Mysteriózní

USA, 2010, 88 min

• mira007

Kdyby člověk v posledních pěti letech neviděl předchozí díly, tak by i řekl, že to má nápad ( ačkoliv ty zvraty jsou už překombinované do absurdna ). Herečky jsou mladší, nahatější a přibylo mrtvol - jinak si myslím, že název v originále .. foursome je celkem vypovídající o jak divokou věc půjde - ale tak horký to není.(6.10.2014)

• Berseg

Absolutně se nechápu, jak jsem se mohl podívat na další film z této série, ale už se stalo. První film se mi ještě líbil, byl něčím novým. U druhého dílu jsem si chvilku myslel, že jsem si omylem pustil jedničku, ale po chvilce jsem pochopil, že si tvůrci jen vypůjčili scénář a trochu ho upravili. U trojky už jsem čekal, že se scénář bude do puntíku opakovat a skutečně mě nezklamala. Jak už jsem napsal výše, nechápu, proč jsem se koukal na čtvrtý díl, když jsem věděl co mě čeká. Suma sumárum, koukněte se na první film a na ty tři další hoďte bobek, je to jen ztráta času. Jelikož mě film absolutně nezaujal, nemůžu hodnotit jinak než odpad.(7.12.2010)

• eraserhead666

Ten příběh už prostě znáte, každou jeho vteřinu, každý jeho krok. Protože jste to již viděli třikrát. A ani nové tváře na tom nic nezmění. Navíc tady už ty náhody a chování postav nevychází ze samotného příběhu ale z formy, do které chce film zapadnout a kterou chce využít, takže se podřizuje příběh "náhodám" a ne opačně - což se možná dělo již v předchozích dílech, ale tady je to přímo okaté a kazí to logiku děje.(7.9.2017)

• zdenny

Já jsem viděl jen původní film - tedy "Nebezpečné hry". A byl jsem z něj unesen. V tom filmu si myslím, že skoro žádný divák není schopen říct, kdo s kým se nakonec domluvil. Zde také ne. Ale je to taková do očí bijící kopie původního filmu, že je mi z toho až špatně. Dále: Nikdy jsem v USA nebyl, ale nezdá se mi, že by při mejdanu chodily všechny holky v podprsenkách, byť by tento mejdan byl sebemegavětší. A i kdyby, nevěřím, že zrovna v USA se vyskytuje tolik atraktivních holek na jednom placu. I já jsem kdysi pořádal mejdany a můžu zodpovědně říct, že všechny holky tam nebyly modelky. A to mluvím o Československu a o Slovankách, které patří mezi nejkrásnější na světě. Zpátky k filmu. Kdyby ten měl alespoň pár inovativních nápadů, šel bych s hodnocením výš. Takhle nemohu jinak, než za plagiatůru dát pouze jednu hvězdu.(15.8.2010)

• Grogan

A je tu další vývar z vcelku originálního příběhu prvního dílu. Zvrat za zvratem, každý proti každému a logika je zamčená někde daleko od příběhu. Ne že by ty další díly byly co se logiky týče o tolik lepší ale tady ty díry v příběhu byly obří (třeba to údajný znásilnění, to jako stačí slovo nějaký holky a žádný laboratorní testy nejsou potřeba? vždyť by snadno dokázaly, že to obvinění bylo falešný) Opět dám 2 hvězdy, jednu za ty sexy kočky a jejich erotický scény (ve všech 4 dílech režiséři vybrali dobrý kočky) a jednu za mého oblíbence Johna Schneidera.(12.6.2010)