poster

Nebezpečné hry 4

 • USA

  Wild Things: Foursome

 • Slovensko

  Nebezpečné hry 4

Drama / Thriller / Krimi / Mysteriózní

USA, 2010, 88 min

 • Berseg
  odpad!

  Absolutně se nechápu, jak jsem se mohl podívat na další film z této série, ale už se stalo. První film se mi ještě líbil, byl něčím novým. U druhého dílu jsem si chvilku myslel, že jsem si omylem pustil jedničku, ale po chvilce jsem pochopil, že si tvůrci jen vypůjčili scénář a trochu ho upravili. U trojky už jsem čekal, že se scénář bude do puntíku opakovat a skutečně mě nezklamala. Jak už jsem napsal výše, nechápu, proč jsem se koukal na čtvrtý díl, když jsem věděl co mě čeká. Suma sumárum, koukněte se na první film a na ty tři další hoďte bobek, je to jen ztráta času. Jelikož mě film absolutně nezaujal, nemůžu hodnotit jinak než odpad.(7.12.2010)

 • demented
  odpad!

  Najmarkantnejší rozdiel (čo to vlastne trepem? on je to jediný rozdiel!), ktorým sa tento skvost líši od predchádzajúcich zásekov, je tradičná sex scéna v sprche, kde svalnatý bohatý model obrába nie dve, ale tri(!!!) nahé modelky. Skrátka bohovsky inovatívny prvok, kvôli ktorému tento film jednoducho musel vzniknúť. RESPECT!(18.6.2010)

 • dopitak
  **

  Prvoplánovité až hrůza. Viděl jsem dvojku a měl jsem až dodnes dojem, že jsem viděl i trojku. Nejde vůbec o to, že tvůrci se zatvrzele odmítají vydat do hlubších vod a z námětu vypreparovat jen část. A je škoda, že si se scénářem nedali trochu víc práce, takhle je odfláklý až běda. Je to jedno velké západokulturní klišé, na začátku tohohle filmu máte pocit, že Amerika je báječná země, kde všichni vesele paří na párty pořadaných dětmi zbohatlíků za zády svých nenáviděných rodičů (kolikrát jsme tohle jenom viděli..). O tohle všechno ale ve Wild things už dávno nejde - jenom jednička byla přehlídkou pro pár hvězd a inovativním příběhem, ostatní díly se jen předhánějí, který nabídne víc erotiky, hezčí dívky a originálnější vysvětlení se závěrečnými titulky. Taky jste měli tentokrát ten pocit, že nás mají tvůrci za úplné blbce, protože nebylo co vysvětlovat?(13.6.2010)

 • zdenny
  *

  Já jsem viděl jen původní film - tedy "Nebezpečné hry". A byl jsem z něj unesen. V tom filmu si myslím, že skoro žádný divák není schopen říct, kdo s kým se nakonec domluvil. Zde také ne. Ale je to taková do očí bijící kopie původního filmu, že je mi z toho až špatně. Dále: Nikdy jsem v USA nebyl, ale nezdá se mi, že by při mejdanu chodily všechny holky v podprsenkách, byť by tento mejdan byl sebemegavětší. A i kdyby, nevěřím, že zrovna v USA se vyskytuje tolik atraktivních holek na jednom placu. I já jsem kdysi pořádal mejdany a můžu zodpovědně říct, že všechny holky tam nebyly modelky. A to mluvím o Československu a o Slovankách, které patří mezi nejkrásnější na světě. Zpátky k filmu. Kdyby ten měl alespoň pár inovativních nápadů, šel bych s hodnocením výš. Takhle nemohu jinak, než za plagiatůru dát pouze jednu hvězdu.(15.8.2010)

 • cariada
  **

  Na počtvrté trošku jinak, nejedná se o trojůhelník, ale o čtyrku a nejen o tu. Já si dal všechny díly během pár dní což je chyba, neboť už vás toho moc nepřekvapí a jen si tipujete kdo koho podrazí dřív a poměrně to vychází. Najde se tam vždy něco co vás nenapadne, ale i tak už to není ono jako v prvním díle, kdy je to originální, tady už jen převařují už vyvařenou vodu. Přesto aspoň plus za hezký holky.(18.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace