Nebezpečné hry 4

Nancy Sivitz

Kostýmy:

Emae Villalobos
  • zdenny

Já jsem viděl jen původní film - tedy "Nebezpečné hry". A byl jsem z něj unesen. V tom filmu si myslím, že skoro žádný divák není schopen říct, kdo s kým se nakonec domluvil. Zde také ne. Ale je to taková do očí bijící kopie původního filmu, že je mi z toho až špatně. Dále: Nikdy jsem v USA nebyl, ale nezdá se mi, že by při mejdanu chodily všechny holky v podprsenkách, byť by tento mejdan byl sebemegavětší. A i kdyby, nevěřím, že zrovna v USA se vyskytuje tolik atraktivních holek na jednom placu. I já jsem kdysi pořádal mejdany a můžu zodpovědně říct, že všechny holky tam nebyly modelky. A to mluvím o Československu a o Slovankách, které patří mezi nejkrásnější na světě. Zpátky k filmu. Kdyby ten měl alespoň pár inovativních nápadů, šel bych s hodnocením výš. Takhle nemohu jinak, než za plagiatůru dát pouze jednu hvězdu.(15.8.2010)

Teda, když jsem viděl ten název filmu tak jsem si řekl, že to bude asi totální shit. Zas tak blbé to není, jasně nějakou mega inteligentní zábavu od toho nečekejte ale narozdíl od většiny filmů je tenhle film prostě nepředvídatelný a každou chvíli je zvrat. Ke konci je člověk už méně důvěřivý a prostě tuší že ve výsledku každý chcípne, ale to je jedno. 70%(14.12.2015)

• Stíba

Začátek v podobě megalomanské pařby amerických zbohatlíků skoro způsobil, že bych u filmu nevydržel ale nakonec sem rozhodl vydržet a film se nakonec docela rozjel v celkem slušnou kriminálku, která byla ovšem ve výsledku tak neskutečně přeplácaná a trochu nelogicky přezamotaná, že výsledný dojem byl z mého pohledu trochu rozporuplný.(6.6.2010)

• demented

Najmarkantnejší rozdiel (čo to vlastne trepem? on je to jediný rozdiel!), ktorým sa tento skvost líši od predchádzajúcich zásekov, je tradičná sex scéna v sprche, kde svalnatý bohatý model obrába nie dve, ale tri(!!!) nahé modelky. Skrátka bohovsky inovatívny prvok, kvôli ktorému tento film jednoducho musel vzniknúť. RESPECT!(18.6.2010)

• honajz

Jako v předchozích dílech je jasné, že není vše, jak se zdá, takže si jen zbývá odškrtávat, kdo koho podrazil a s kým byl spolčen, a velmi brzy nám začne vycházet tajenka, tedy, kdo za vším skutečně stojí. Do toho hodíme pár playmates, takže to celé nakonec vypadá jako laciný erotický film - ale jen vypadá.(7.8.2010)