Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Příběh Rocca, slavného jezdeckého instruktora, jehož oslnivá kariéra byla poznamenána obviněním ze zabití. U Fabrizia, jeden z jeho žáků, který byl během soutěže shozen z koně, bylo později zjištěno, že byl nadopován. Rocco, i když nevinný, vzal odpovědnost za incident a odešel z jezdeckého světa. Po jedenácti letech se vrací do stáje, kde pracoval celý život předtím, než se stala tragédie. Bude muset čelit všem lidem, kteří ho podvedli. Ale díky mladému koni vysoké kvality, v kterého nikdo nevěřil a díky stydlivé dívce s velkým potenciálem, má opět radost z trénování a z příprav na velké závody. Rocco věří, že vítězem není ten, kdo vyleze na nejvyšší stupínek ale ten, kdo našel odvahu se nevzdat vlastních snů. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (8)

Skuby47 

všechny recenze uživatele

Každého, kdo se někdy díval na svět z koňského hřbetu, musí tento film potěšit. Pozvolna plynoucí příběh z prostředí koňských stájí a parkurových soutěží s příjemnou hudbou a sympatickým obsazením, mne zaujal. Jedinou a to dosti podstatnou vadou na kráse byl Terence Hill v hlavní roli, která mu evidentně nesedla. Tento živelný, komediální herec předváděl po celou dobu trvání filmu kamenně nehybnou tvář, jako by byl po obrně, prostě to nebyl on. Pokud mu tento strnulý výraz předepisoval scénář, v tom případě to zahrál dosti nepřesvědčivě. Ale jinak pro milovníky koní dobré. ()

Aky 

všechny recenze uživatele

Jeden z mnoha filmů o koních, závodech a stájích, tak trochu na stejné kopyto. Sem tam chyba ve scénáři, sem tam Terence Hill neví, co má hrát, občas zajímavý bonmot, občas namísto něj i přes snahu spíše trapnost. Ale jsou tam pěkní koně, slušní herci a v žádném okamžiku nehrozí, že by se to mohlo zvrtnout v tragédii, které by člověk litoval. ()

Reklama

Martin741 

všechny recenze uživatele

Terence Hill by na svoju 70 -ku uz mal odpocivat a uzivat dochodok. Rezia mu nikdy nesla a trapi sa uz od filmu Pruserari z roku 1994 - tusim to aj reziroval. 44 % ()

Galerie (3)

Související novinky

Gotická Karkulka nabírá posily

Gotická Karkulka nabírá posily

26.04.2010

Z našich novinek už víte, že Catherine Hardwicke se po „kopačkách z Twilight ságy“ dala dohromady s produkujícím Leonardem DiCapriem, aby pro studio Warner Bros. vzkřísila klasickou pohádku bratří…

Reklama

Reklama