M is for Malnutrition

Boj o plechovku s jedlom sa pre dievča stane bojom o prežitie vo svete plnom nemŕtvych. (toi-toi)

mosnak

Myslel jsem si, že jak češi tak slováci nejsou schopní natočit ani minutu kvalitního zombie snímku. Režisér Peter Czikrai mi dokázal, že to jde. Takže... dejte mu prachy a trochu mu věřte a snad natočí pořádnou akční jízdu jako je třeba španělský REC! - 80% ()

toi-toi

Veľmi dobrá atmosféra podkutá skvelou hudbou. 3 minúty dokonale stačia a človek je spokojný s tým čo videl. Som zvedavý ako dopadne Czikrai v budúcnosti. ()

Antaeus

Možnosti témy skvele využité v 3-och minútach. Navyše s fťypnov pointou. To je zriedkavé. A unikátnym robí tento kraťas to, nad čím tu híkajú ostatní: je od nás (smajlík)! ()

GTS_PUNK

When Hesso Jašterák meets Kakao in the middle of zombie apocalypse. Na slovenské pomery kvalitne spracované efekty, zvuk, a malo to aj nápad. Škoda len, že u nás niečo podobné nevieme spracovať vo väčšom formáte, ako len v krátkej metráži na 3 minúty. 75% ()

ShortyIC

Na slovenské pomery určite veľká kvalita = dobrá pointa, atmosféra, zombie sú skvelo upravený a hudobná stránka bez najmenšej chybičky. Len tak ďalej.. ()

djbarrel

Tak to je fakt bomba ! A ten závěr mě dost rozsekal. Jediný mínus je stopáž, určitě by se to dalo natáhnout tak na 7-10 minutek a asi by to bylo lepší. Nevím jestli by to vydalo i na celovečerák, ale zas už tu byli daleko slabší náměty, takže proč ne. 80 % ()

ProfiDivak

Toto pustili v kine pred Zbav nás zlého a neviem, či len ja, ale jednoducho po celé tri minúty, až po titulky som si myslel, že už začína očakávaná Amerika. Ináč pointa tohoto krátkeho a úderného klipu je na dlhé premýšľanie a určite nevypadne z pamäti. ()

Marchelinko

Pekný kúsok z garáže slovenských tvorcov. Naozaj kvalitné technické spracovanie s efektmi, na ktoré sa mi fakt dobre pozeralo. Plus dobrý koniec k tomu :) ()