M is for Malnutrition

Boj o plechovku s jedlom sa pre dievča stane bojom o prežitie vo svete plnom nemŕtvych. (toi-toi)

Marek1991

Neslovensky pôsobiace dielo, nielen názvom, ktoré je presvedčivo natočené, navyše celkom vtipne podľa mňa. No keďže nie som fanúšik nezmyselných diel o nemŕtvych, neviem veľmi doceniť zbytočné zábavky. ()

corpsy

Vedel som, že máme v tomto smere talent. Len treba investovať ( a sr@ť na debilné reality show na zdegenerovaných slovenských komerčných TV staniciach ). ()

Astaroth12

Zábavné, vtipné, akčné tri minúty. Výstižné tri minúty bez zahrievacieho kola. Kratasom neholdujem, ale tento je dobrý aj krvavosť tu ma svoje miesto a tak som spokojný. Vôbec som netušil, že to je Slovenský kratas, názov filmu ma zmiatol a tak dvojaká spokojnosť. Slovákom zatiaľ zombie filmy idú a to je len dobre. ()

Laxik

Povedená potvora se sympatickým zakončením. Jen kdyby uměli Slováci a Češi kvalitně i něco většího, než jen krátkometrážní studentské kousky. ()

Makky

Kvalitne spracovaná chuťovka, ktorá aj na malom priestore dokáže poskytnúť nepríjemnú atmosféru a výborné momenty. Pevne verím, že ide o jeden z najkvalitnejších snímkov súťaže ABCs of Death a buďme radi, že je náš. ()

kaylin

Neskutečně profesionální kousek, který vznikl na Slovensku. A pak že to v našich končinách nejde. Skvělé gore, výborné zombie a do toho ještě dobrá pointa. Kdyby takhle vypadal každý hororový kraťas, který u nás nebo u našich sousedů vznikne, je to paráda. Že by Slováci našli cestu, jak dělat kvalitní horor s profesionálním lookem? Jen tak dál! ()

movieband

Podařené zpracování nemrtvých, solidní atmosféra a pěkná představitelka hlavní role. Od bratří Slováků je to příjemné překvapení. Další náznak solidní filmařiny. 70% ()

Dexter1

Slovenský pokus o prínos do sveta ABCs of Death 2 je naozaj skvelý. Tu sa trošku zahrám na lokál patriota a musím povedať, že na vec zo slovenských luhov a hájov sa pozerá veľmi dobre, výborná kamera, pekné zábery, pomerne slušní zombieci a Michal Rovňák a.k.a. kakaovník v úlohe flesheatera potešil. Thumbs up a Czikraiovi držím palce. ()

dubinak

Na slovenskou režii velká poklona. Kdybych o tom předem nevěděla, v životě by mě samotnou nenapadlo, že tento film pochází od našich slovenských sousedů. Efekty, jak vizuální, tak zvukové, byly dokonalé, hlavní herečka se toho taky nebála a pointa je tu podaná jednoduše, chytře a efektivně. ()

majo25

Prekvapilo dobre pôsobiaci krátkometrážnák. Samozrejme, dominuje atmosféra, na napätie časovo nevychádza čas. 75% ()

Mythago

Říkal jsem si, že když je to slovenské, tak to asi nebude žádný zázrak (nic proti slovákům nemám, dokonce jsem napůl taky, ale naše i jejich nové filmy, to je prostě děs), ačkoliv článek, díky kterému jsem se o tomto dozvěděl říkal něco jiného. Každopádně hned jeden z prvních zábvěrů byl skvělý, gore bylo zvládnuto excelentně, mělo to skvělý vizuál, atmosféru a závěr vzatý s nadsázkou, která to neposlala dolů, ale spíše naopak. No prostě klobouk dolů. ()

borec999

Po remeselnej stránke z hľadiska masiek, kulís a gore výborné a ďaleko presahujúce úroveň slovenskej kinematografie. To ale u Czikraiových filmov vlastne vždy. Škoda len, že z hľadiska nejakého príbehu alebo pointy je to celkom o ničom. Aj napriek tomu ale dúfam, že si režiséra niekto všimne a dá mu šancu a hlavne peniaze aby natočil aj nejaký celovečerný film. Talent určite má. 60% ()

Sancty

Slovák neslovák, je to mňamka. Až na ten tichý príchod mŕtvoláka a podľa mňa zbytočný spomalený záber. 180 sekúnd solídnej atmosféry s čvachtavým gore a dobrou pointou. ()

Sayko

Nezařadil bych to úplně mezi zombie snímky, ale jinak supr! Vše dává smysl, má to pointu, je tam trochu vidět, že je to studentské, ale něčemu delšímu bych se vůbec nebránil.. ()

Norino12

Vzhľadom na to, že ide o počin od Slováka tak nemám čo dodať. Je to veľmi dobre a kvalitne spracované, skvelá kamera, postavy a hlavne atmosféra. Klobúk dole 4/5 ()