Reklama

Reklama

Wrecked

  • Velká Británie Wrecked
Trailer

Muž (Adrien Brody) se probudí ve zničeném autě na dně hluboké rokle. Je zraněný, má zaklíněné nohy, nepamatuje si kdo je a už vůbec ne jak se sem dostal. Jeho jedinou společností je chrčící rádio, které vysílá zpravodajství ohledně násilné bankovní loupeže a mrtvola muže na zadním sedadle, jehož peněženka ho identifikuje jako jednoho z pachatelů. Musí zapojit veškeré základní instinkty v boji o přežití a v touze zjistit svou pravou identitu. (Ruuzha)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (123)

Hal_Moore 

všechny recenze uživatele

Všechno to začal Colin Farrell v telefonní budce, o sedm let později se ho pokusili napodobit hned tři borci - Ryan Reynolds v bedně / rakvi, James Franco v díře a zatím naposledy Adrien Brody v autě. Musím říct, že koukat celý film na Farrella, Reynoldse nebo Franca bylo o mnoho zábavnější než koukat celý film na rozbitého Brodyho. Atmosféra tu jakž takž funguje, avšak to je asi tak vše. Brody se evidentně hodně snaží a v tom je právě ten problém - až moc se snaží. Scénárista mu moc nepomáhá, protože prvních čtyřicet minut se vlastně vůbec nic neděje, jen sledujeme Brodyho jak sedí, spí, kouká z auta a nadává. Na tom film hodně tratí a být celý jako druhá polovina, tak se mé hodnocení snad doplazilo až na tři hvězdičky, takhle bohužel. ()

verbal odpad!

všechny recenze uživatele

"You don't think, you will pay!". Tak nám Renč střelil copyrighty za oceán a americký BESIP to pojal jak jinak, než megalomansky. To se takhle Pianista nepřipoutá a pak se musí devadesát minut drápat z rozsekaného vraku, který díky své bezohledné jízdě nabořil do opuštěného hvozdu v nějaké Bohem zapomenuté prdeli. Jedinou útěchou mu může být, že si nezapomněl dle vyhlášky č. 216/2010 Sb, upravující s platností od 23. července 2010 zákon č. 283/2009 Sb, včas vyměnit autolékárničku, a tak je pro něj hračka poskytnou si s využitím sterilní roušky a tolik potřebných nůžek na nehty první pomoc, trochu se autoresuscitovat a reponovat si otevřenou zlomeninu holení kosti, aby se mohl směle vydat na hodinu brutálního, "nervydrásajícího" plazení lesem, které je snad i zábavnější než filmy Terence Malicka. Ještěže se alespoň do té divočiny značkově ohákl a poskytl tak dokonale otrávenému divákovi alespoň ty čtyři minuty módního vzrušení, když má na sobě pumu. ()

Reklama

BadoXXII 

všechny recenze uživatele

Absolútne zbytočný film. Brodyho one man show a síce sa herec snaží, ale to jeho plazenie sa celým filmom už bolo na mna privela. Maximálne uťahané a len s jednou napínavejšou scénou (aj tá trvá len pár sekúnd) s pumou. 90 minút plných nudy a scenáristickej impotentnosti a čo mali byť tie vidiny? Strata času. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

,,POMOC!“..... /// To si takhle sedíš lehce rozmlácenej v dost rozmrdaným autě. Venku je hezky,....les,....zvířátka,....ptáčci cvrdlikaj... a ty nemůžeš ven, páč to vypadá, že by sis musel ujebat nohu. Díváš se co je po ruce - optimismus žádnej, protože si říkáš, - ,,když měl onehdá podobnou prekérku lovec Predátorů, tak co si teprve počnu já?“ Tak, tak. Adrien má prekérku. Přemejšlí, vobčas chrupne a 20 minut je pryč. ONE MAN SHOW která nemá ani na (mnou ,,nedoceněný“) Buried, natož na 127 hodin. Nuda v lese proložená bezemoční ,,touhou žít“. Nudíte se? Kupte si medvídka mývala. Tohle vám totiž nepomůže. Stejně jako Adrianovi, když najde ,,kámoše“. Vlastně pomůže. A nám taky. Zajímavý 2 minuty... /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Miluju filmy, kde není moc lidí. 2.) Vždycky jsem si přál skejsnout zraněnej uprostřed lesů. 3.) Hledám ponaučení o tom, proč nechodit kolem bank a v autě se poutat. 4.) Thx za titule ,, Nightlysin“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ * ()

LihO 

všechny recenze uživatele

To, že ten film nestojí za veľa nie je chyba Brodyho. Psychologický thriller na pozadí nepodareného Ultimate Survival, to nemohlo fungovať... a s takým scenárom už vôbec nie. Nepomohli ani zúfalé pokusy tvorcov oživiť to s Brodyho preludmi a snami, ktoré nielen že sú lacné klišé, ale hneď bolo jasné, že išlo len o ilúziu... mňa to teda moc neoslovilo. ()

Galerie (12)

Zajímavosti (10)

  • Počas Filmového Festivalu Abú Dhabí režisér Michael Greenspan a producent Kyle Mann prezradili, že snímka bola natočená iba za 18 dní a to v takom poradí scén, v akom ich vidíte vo filme. (Crael)
  • Vrak Chevroletu bol poskladaný z niekoľkých častí, aby bolo možné nasnímať ho zo všetkých požadovaných uhlov, a aby bolo možné umiestniť do jeho vnútra kamery. (Crael)
  • Aby se lépe ponořil do své role, zůstal Adrien Brody sám přes noc ve filmaři nainstalovaném vraku uprostřed kanadských lesů, zatímco zbytek štábu odjel do hotelu. (Taninaca)

Reklama

Reklama