Všechno musí pryč

• USA Everything Must Go

Will Ferrell nevede zrovna řádný život. Kvůli přemíře alkoholu přijde o práci i o manželku, která mu vyhodila všechny věci na trávník před dům. Dá se zase dohromady? (TV Prima)

elimS

60% - komentář 20ti slovy: Asi ten chlast je k něčemu dobrý. Ikdyž příjdete o všechno, tak si prostě sednete na zahradu a pijete týden pivko :D ()

Stanix

Tohle byla příjemná jednohubka, na Ferrella se mi dobře dívá i ve vážných rolích, ostatně to už předvedl v "Horší už to nebude". ()

TaNya_

Překvapivě milý film a ač se to Ferrellovi všechno rozpadne pod rukama, tak mu vlastně musí člověk přát jenom to dobrý. Čekala jsem komedii, ale ve výsledku zde byl jenom náznak a spíš šlo o čistokrevné drama. Situace asi nebyla vyloženě reálná a obzvlášť ten malej kluk byl trošku na usmání, ale suma sumárum to šlo, takový slibný průměr. Nenadchne, neurazí. ()

uodevr

Někde hluboko v té nejspodnější vrstvě se v Everything Must Go skrývá relativně dobrý film, avšak jeho všechny decentní aspekty jsou bohužel nedotažené, a tak nemají sebemenší šanci opravdu vykvést v silné charakteristiky a kvality. Humor to má neskutečně suchý, sem tam se to pokouší krátce hrát na vaši srdcovou notu, ale dělá tak velmi neohrabaně, herecké výkony při nejlepším bledé (a když už náhodou Ferrell nebo Rebecca začnou najíždět do jakýs takýs emocí, okamžitě to vyšumí stejně rychle, jako to přišlo), a co je nejhorší je fakt, že je to v podstatě děj o ničem, bez začátku či konce. Třeba to něco symbolizuje, možná to předesílá jakési hlubokomyslné moudro, možná je to vlastně převelice filosofické dílo, ale ať už je to cokoliv, je to o ničem. S dobrou hudbou. ()

miki68cz

Wille, Wille, jseš dobrej, ale sám tu bitvu nevyhraješ a když je ještě film postaven na jednoduchém scénáři bez nápadu, můžeš sebou třeba mlátit o zem a víc z toho nevymáčkneš ani boha. To Michael Douglas to ve Volném pádu měl o poznání jednodušší. Doporučuju, ale jen pro jeho modrý voči :-) ()

Hemlock

Ačkoliv mám Ferrella jako herce rád, tento snímek mi nesednul. Humor nulový a jediná opravdu dramatická věc na tomto filmu je hledání piva - i já jsem se zapotil... ()

Unlimit

Naprosto klidný průběh příběhu skoro bez zápletky,která ani není třeba.Tento film má své vlastní kouzlo,doporučil bych ho na klidný nedělní večer na uvolnění a odreagování.Avšak není to film na který bych šel do kina! po celou dobu spíše nudný bez rychlých scén a speciálních efektů. ()

MorraEddie

Průměrný film o chlápkovi co díky alkoholu přijde o vše,ale na závěr se vzchopí a vše dobře dopadne. Will tady po dlouhé době hraje vážnou roli a porval se s tím na výbornou. Jen díky němu dávám o hvězdičku navíc. Samotný film už taková sláva není ()

NikaIn

Len taká podotázočka.Čo všetci máte s tým černošským chlapcom?Mne tam práveže sedel jak šerbel na riť.Na to ,že sa to viac menej odohrávalo na tom istom mieste, dobré.Vážna situácia podaná s ľahkosťou. ()

Saleas

Ferrell ve vážné roli je docela úkaz, ale funguje to a baví to. Žádné obří zvraty, žádná romantika, žádná záchodové vtipy jen jednoduchý film který příjemně plyne a působí hlavně melancholickou atmosférou. Bavil jsem se víc než u Other Guys rozhodně doufám, že Ferrell zkusí ještě někdy něco podobného. ()

gandie

Co napsat vic? Nic, vsechno o tomhle snimku rekl "est", nezbyva nez pokyvat nad jeho trefnym shrnutim hlavou. Film velice zajimavy a Ferrel sednul na jednicku. ()

Welsiot

I přes všechna "ale" ... celé to působí tak lidsky, hřejivě ... Ferrell mne opět utvrdil, že jej člověk nemůže soudit podle rolí, kdy hraje pitomce, ale podle takových, kde opravdu hraje a hraje zatraceně dobře. ()

pradous

Willa Ferrella znám z potrhlých bezduchých komedií, ale v tomto snímku hraje , k mému příjemnému překvapení, postavu smutnou až tragickou. Tohoto loosera si okamžitě oblíbíte a pořád čekáte, kdy přijde ta chvíle a půjde do sebe a dá si život dohromady a ono nic...Will pořád pije ty svoje plechovkáče, jediným jeho přítelem je černoušek z okolí, bez hepáče - to mám rád. ()

Malchy

Tento příběh z reálného života na mě moc nezápusobil. Celé se to táhlo od nikud nikam a děj fimu byl stále stejný. Celé to zachránil Will Ferrell, který tu roli zahral tak bravurně, že mu ji naprosto sežerete. Za Ferrella a sympatické herce dávám 3*. ()

Montmorency

Je to přesně, jak říká popis - komedie, drama.....moc se u toho nezasmějete, W.Ferrell v naprosto jiné roli, než je člověk u něho zvyklý, ale je to příjemná změna! Prostě tak trochu jiná garážová výprodej :-) ()

jobina

Pokud vás někdo vyhodí, máte dvě možnosti. Zůstat idiotsky na místě vyhozen nebo s tím něco dělat. No nic, pohodlné je přece toho blbce dělat dál, hodně pohodlné. Jenže stojí vám za to dělat ze sebe kreténa? A mi, stojí mi za to debilně čekat a nechat dělat toho kreténa ze sebe? ()

suts

Pokojný film. Scenár je veľmi prirodzený a postavy sa rozprávajú tak, ako by sa rozprávali aj v skutočnosti, ale treba sa naladiť na vzniknutú situáciu. A keďže Nick je aj veľmi vtipný človek, človek sa pobaví. Speje to tam, kde v podstate človek očakáva, že to dospeje, ale príjemným spôsobom. On je tak trochu "dobrodruh" : žije v prírode v záhrade a na trávniku pred domom, načo sa pozerá fakt fajn lebo aj počasie je stále letné, cez deň svieti iba Slnko a noc je rovnako pokojná, len je tma a nie svetlo. Will Ferrell je úžasný, charizmatický herec a opäť je výborný, ťahá to pozoruhodným spôsobom. ()

Will Ferrell zkusí drama

Will Ferrell zkusí drama

12.11.2018

Herec Will Ferrell (Megamysl, Táta je doma) je známý především z jeho komediálních rolí, to ale neznamená, že je mu drama úplně cizí. Naposledy si zahrál vážnou roli ve snímku Všechno musí pryč z… (více)