Parta spolužáků je pozvána na pobyt do lázní. Přitom však zažívá mnoho peripetií, vtipných situací, ale i osobních dramat. Souběžně s tím můžeme sledovat příběh mladého zlodějíčka, který nastoupí do luxusního lázeňského hotelu jako kuchař a prožije tam svou první velkou lásku, když se zamiluje do krásné pokojské. (oficiální text distributora)

Kecman

Podle mě ty Magnuskoviny mají docela dobrý základ,nechybí tam nápady,ale je to takový nedopracovaný.Myslím,že kdyby to uchopili do rukou skuteční profesionálové vznikl by špičkový film.A herecké výkony,hmmmmmmmmmm..... No paní Jirásková?????? ()

lilylove

Komedie? Ne...spíš takové drama s občasnými humornými scénkami které skoro nebyly.Nevím co k tomu říct,šlo to.Takový průměr ale znovu se na to asi nepodívám. ()

snikrs

No takže pan Magnusek se musel totálně zbláznit když natočí během necelých 3 let 2 stejné filmy na stejné téma s téměř stejnými herci akorát v jiném prostředí! To měl být jako remajk. viz. film z roku 2009 PAMĚTNICE také v něm samozřejmě hraje p.Magusek . no hraje :-) ()

dagyšpandr odpad!

PEKLO NA ZEMI! Do očí bijící reklama na lázně a hotelové služby. Magnusek vykradl sám sebe (totožná zápletka z Pamětnice) a obsadil tutéž skvadru uvadajících filmových herců. Jako bonus přibalil superstar-hvězdičku Bendíka, pseudo-celebritu Agátu Hanychovou a znuděnou Sandru Novákovou z Ordinace. Česká fimová hrůza nabývá nového rozměru, když se na scéně objeví Martin Hranáč. Nemůžu uvěřit, že se něco takového může dostat do kin. Proč na to lidi chodí? ()

Mates Hradecky odpad!

Pan režisér jistě patří k tvůrcům, kteří vykřikovali, že za totality nemohli svobodně tvořit. Tak toto je plod svobodné tvorby. Ve spojení s Magnuskovým ne-scénářem onen pověstný pejsko-kočičkovský dort. Jedna nesmyslná scéna střídala druhou, dialogy nedávaly smysl, vtipné hlášky jak ze stránek Dikobrazu. Režie herců prakticky žádná. Teprve v polovině filmu mě docvaklo,o co tu kráčí- když se na plátně objevil dinosaur české konzumní zábavy Éda Hrubeš. Jedná se vlastně o celovečerní verzi Neváhej a toč : The Movie! To vysvětluje tu patlanici pospojovaných scének. Jak to začalo?To takhle jednou v dabingu vyvěsil Magnusek inzerát : kdo nemá co na práci, toho zvu na natáčení reklamy na wellnes Tree of Life. Občerstvení a masáže zdarma. Máte slavného kamaráda? Vemte ho sebou! Hodí se každý. Superstarová hvězdička nám zapěje, pomiluje se Sandrou Novákovou (ač by oba raději nějakého herce) a zadeklamuje pár vět na předkus nedbaje ("můžete pfestat"). Agátu se silnou vrstvou makeupu zachrání před žárlivým milencem Zdeněk Srstka stínovým chvatem. Stanislav Fišer si své role užívá. Oranžové trenky vystřídá pochod hotelovou chodbou ve froté ručníku. Snad jako improvizaci osušku sejme a odhalí šokovanému divákovi povadlé hýždě. Velmi nechutné. Uršula Kluková nesmyslně bloudí hotelem, cestou navštíví nudistický bazén, kde na ni a na diváky vystrčí jakýsi strejda chlupaté scvrklé pohlaví. Nejprve vykřikne, ale pak projde vývojem a v bazénu sejme podprsenku, divoce s ní točíc nad hlavou. Hlasatelka Kamila Moučková hraje sebe samu. V každé scéně drží cigáro nebo sklenku nebo Olivu. Divák se mohl sázet, která z postav v následující scéně zemře. Řada hvězd si tak moc nezahrála. Ani herecké eso Jiřina Jirásková, která v jiném filmu dokázala na malém prostoru zazářit (Vrásky z lásky), zde byla prakticky zbytečně. Jednou stála u schodů, jednou u dveří a na závěr podpíraje se o kolegy pronesla pár vět. A kde na to hoši vzali korunky? Je to jasné i nevidomému, reklama je filmu prakticky všude. Přes závěrečné titulky, kde je ve štábu uvedena asi celá Magnuskovic famílie, hraje procítěně na klavír nebožtík Pavel Vondruška, čímž tímto requiem uzavírá tuto neuvěřitelnou podívanou. ()

Tealc_EU odpad!

Komedie ?... to jako vážně ? Vydržel jsem se na to koukat až do konce a pořád jsem doufal že se to někde rozjede ale nedočkal jsem se 😕 Nedivil bych se kdyby se po tomto natáčení zase pár herců zastřelilo 😵 Depresivní hovadina která zase dokazuje že naše herectví nejde od deseti k pěti ale od pěti k nule... a možná již brzy dosáhneme i záporných hodnot 😦 ()

JITY

Ak som sa chcela baviť, tak som sa bavila. Film naplnil moje očakávania, nenudila som sa, zasmiala som sa. Film bol zameraný na to ako sa ešte tá staršia generácia vie baviť a stále ich neopúšťa ten typický humor školských čias. Generácia plného ducha a humoru aj po dlhých časoch si vedia nájsť na seba čas, porozprávať sa na chvíľu sa vrátiť do detských čias. Režisér poukázal na to, čo niekedy bolo a čo je dnes...každý sa uzatvára do ulity a zostáva v nej, poukázuje na mužskú galantnosť zo starej školy a to všetko som v tom filme videla a to sa mi tam páčilo... ()

ToZe99 odpad!

"Co to u všech svatejch bylo? A proč v tom hráli ti herci zvučných jmen? A proč to vypadalo jako natočený na mobil? A proč ...." pokud se chcete takovým a jim podobným otázkám vyhnout, vyvarujte se tohoto filmu. ()

Andy_Larkin odpad!

Levnota a hnus toho nejhrubšího zrna....Magnusku prosím skončete s točením filmů a věnujte se třeba té své speciální pedagogii, již jste vystudoval. ()

rh1 odpad!

Chcelo sa mi zvracat hnusom,ale bolo mi luto toho dobreho piva co som dneska vypil...Magnusek je jedno perverzne hovado... ()

JSYSMHJF

Zaujala mě Libuše Švormová a Stanislav Zindulka, ti nezklamali, ovšem víc se mi líbila Pamětnice, z tohoto už trochu cítím kalkul, pár slavných "starých", pár bulvárem prolezlých mladých...na "starý" jsem se chytla, ačkoli by tedy pohříchu zasloužili lepší scénář, dialogy a vůbec celý vývoj příběhu je takový podivný, neucelený, ovšem cítím přes to všechno trošku lidskosti a trošku nadšení a snad i úctu k starým dobrým hercům, film nic moc, ale už kvůli nim stojí zato zhlédnout...Také sám Magnusek jako by byl v Pamětnici spontánnější, taky dřevěnější, ale přijatelnější. Nadšeně amatérský film, tak bych ho chápala se všemi klady i zápory. ()

tynan951

Ano jsou tam momenty kdy jsem se opravdu zasmál a zato dávám dvě hvězdičky, ale to obsazení sebestředných lidí jako jsou Hanychová, Hranáč, Bendig - k tomu není co dodat. Bulvár ve filmu nemá co dělat ! ()

k.rakonos odpad!

Tak tady se nedá hodnotit asi jinak. Škoda, že si řada výborných herců zkazí profil tím, že se upsali této ubohosti. ()