• bourec

K některejm z herců,který se zúčastnili natáčení týhle píčoviny,chovám úctu za jejich herectví,ale ani kvůli nim hvězdy nedám.Z některejch rádoby herců se mi chce naopak zvracet.Celoživotně!A film.Děs,hrůza,děj debilní jak hovno,je až neuvěřitelný,že umožněj někomu za svoje prachy natočit něco tak ubohýho.0%.(18.11.2012)

• Oonika

Vždycky, když mi přijde, že mám večer málo posranej učením, tak si pustím nějaký výplod s Magnuskem a hned je všecko ještě horší. Ne fakt, ani by mě asi nenapadlo na to koukat, kdyby tam v komparzu nehrála moje drahá přítelkyně... :-) Každopádně je to hovadina, nechápu, že to naše herecká elita má zapotřebí... Z toho, že tam hraje Bendig, mi šel mráz po zádech, ale aby toho pekla nebylo málo, on tam i zpíval!!(2.1.2013)

• ivishka

Začátek vystřižený jako z akčního filmu s hlavním obsazením starším 60ti let. Film bych s klidem přejmenovala na Rozhovory před smrtí a v některých případech by to i dokonce sedělo. Celou tu dobu jsem trnula, která postava v příběhu asi tak umře. Vypíchla bych hned několik bodů např.mladé neherecké obsazení(Sandra Nováková, Jan Bendig, Agáta Hanychová....)a snaha popostrčit v "popularitě" hvězdy z talentových soutěží v naší zemi předem odsouzených k zániku. A hned několik hlášek : píseň, která tam zazněla s padnoucím textem k filmu je hotový příklad paradoxu - "....Směju se a brečím na vzdor srdečním křečím. Jsem atrapa pro pány, a místo fénixe pírko od vrány. Láska často bolí jako rána holí....";"Hele ti moji spolužáci jsou pěkný paka!"(vyřčeno důchodkyní),"Hele a zjistilas kdo nás tehdy za komančů udával?". Pan Tomáš Magnusek opět nezklamal a projevil svým producentováním a také hraním celému filmu perfektní laskavost - masochisticky mě odsoudil k litování mé dobré vůle související s dáváním šance českým filmům. Hřebem večera byl duchnovský večírek plný šampaňského - nejmenované ale dobře zvýrazněné a snímané značky, marihuany a pochybných tanečků.(26.11.2012)

• krizi

V českém prostředí je prý strašně těžké sehnat peníze na film. Nedivím se. Respektive se divím, že se sehnat dají na něco takového jako je tohle - totální brak. Nesnáším české filmy posledních let, přesto jsem vždycky optimista a pustím si je, že to už horší být nemůže. Teď už to snad opravdu hloub klesnout nemůže.(4.11.2012)

• vimanzen

Libuše je Škvor a Standa zase Zpindulka. Tam je Magornusek, co se Sandruje s Bindígem. Jakoby do nefilmu vletěl Trojskej Konkorkokot nebo jiná Moučná Oliva. Hardtcore Klukovina se rovná volbě Fishera. Odnikud se nám Navrátil Švanda s 9. Vráskovou i tou další. V Kostce, co to všechno je: Novílidi v tomhle Reichu a Srsti Hnidopichů, pod Velením Leipzig Ober-VondraZpindulka. Za zneurlichováníDobrodinských Křesťanů bych všem těm Alter Mannům Zonderkoval Malkiny až do Novotnýho, že by si Podrbali ty svý kebule Hrubým Milbrýkem do Nachárovana. Kdo nepochopil nic z toho, co jsem tu napsal, pak Šícha s Vámi!(9.2.2013)

• - Závěrečnou píseň filmu zpívá hlavní představitelka Libuše Švormová. (M.B)

• - Ve filmu se na plátně setkává Stanislav Zindulka se svým synem Jakubem Zindulkou. (M.B)

• - Film Školní výlet se natáčel v Lázních Bělohrad, v Pardubicích, v Čelákovicích a v Chrudimi. (Bart)