Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Diego
  odpad!

  Tomáš Magnusek, člověk, který nevystudoval herectví, režii a nic tomu podobného se vrhnuk do světa showbyznysu. A daří se mu plnit si svůj americký sen v čechách. Všechny účastníky chápu, času moc nezbývá a nabídky rolí krom cameo nejsou. Ale Sandra Nováková? Jak tu donutil k vytvoření páru s Bendigem, nechápu. U filmu se dá zasmát, když se na scéně objeví lidi, o kterých jste si mysleli, že už dělaj někde za kasou v marketu viz "vyvolený" Hranáč. Magnusku, dělej, co tě baví, ale pouštěj si to jen doma!(18.11.2012)

 • zette
  *

  Nekolik vtipnych hlasek se ve filmu najde, nektere sceny jsou skutecne ze zivota. Vse ovsem produkovano, mnohdy katastrofalnimi hereckymi vykony (musel bych jmenovat dve tretiny hercu) a kamerou. Filmu ani nepridaji pevecke a tanecni kreace rady nasich umele vytvorenych celebrit z televiznich estrad. Dalsi z rady zbytecnych filmu, kdyz opomenu nejake prilepseni pro koncici herce...(5.10.2013)

 • boblig
  odpad!

  Naprosté dno české kinematografie! Film tak špatný (ve všech směrech), že to ani nejde vyprávět, to se prostě musí vidět! Horší než Westernstory a to je co říct! To, co provádí Tomáš Magnusek s filmovými legendami typu Jiřina Jirásková, Petr Kostka a další, je nechutné a možná by to mělo být i trestné! :-) V jedné slabé chvíli jsem uvažoval dokonce o jedné hvězdičce z úcty ke všem těm starým hercům, kteří si možná naposledy zahráli ve filmu, ale v okamžiku, kdy se na scéně objevil Martin Hranáč, bylo dílo dokonáno. Jinak jde o film, který obsahuje snad nejvíce WTF scén v rámci světové kinematografie a divák vlastně jen čeká, kdy se na plátně objeví třeba titulek: Tuto scénu uvidíte ve filmu tom a tom v roce 2014. Kam se na tohle hrabe Megažralok vs. obří chobotnice? :-) Školní výlet vůbec působí jako jedna velká reklama na hotel Tree of Life, kde se celý příběh odehrává (snad i proto byl natočen - jiný důvod nevidím). Ale možná je tato kritika zbytečná, neboť v zásadě je to jen amatérský film s profesionálními herci, kterým díky jejich stáří (a novým zubům) není vůbec rozumět a kteří se zde bůhvíproč fyzicky obnažují. A abych nebyl jen jednostranně negativní - z filmu je cítit, že si herci i členové štábu natáčení opravdu užili ... :-)(23.2.2012)

 • Prochy84
  odpad!

  Dlouho jsem se rozmýšlel, jestli tu jednu hvězdu dát nebo ne. Asi jednou (možná i dvakrát) jsem se u filmu zasmál, což je sice plusem, protože rozesmání nebo rozplakání, šokování, nebo jakékoli jiné emoce od filmu většina konzumentů vyžaduje a já nejsem výjimkou-jenže-už si ani nepamatuju, co mě rozesmálo. Ale dost jasně si pamatuju, že jsem se hodně nudil. Je s podivem, kolik skvělých herců (zejména Zindulka,Švormová,Jirásková,Trojan) se objevuje v plytké a bezduché "podívané" pánů Magnuska a Šíchy. Přehlídka prázdných dialogů a nepřesvědčivých výkonů až na zmíněné výjimky pohřbívá tenhle snímek někam do hlíny, hluboko hluboko k podprůměrným padlým bratrům jako je např. Post Coitum. Všechna čest....stranou.(23.2.2012)

 • Snorlax
  *

  Dokonale špatný film, jedině námět není k zahození, kdyby jej dostal do rukou zručný scenárista, mohl by vzniknout i dobrý film. K šedivému scénáři se připojila nanicovatá režie. To by stále ještě mohlo být snesitelné. Ale Šícha dokázal něco naprosto neuvěřitelného. Pod jeho neumětelským vedením sklouzávají na úroveň šmíry i ti nejlepší herci. Zřejmě chtěl setřít ten diametrální rozdíl mezi herci a Magnuskem s Bendigem. To i Fišerův strojový hlas má v sobě více života a modulace, než když se ti dva opřou do deklamování. A zlatým hřebem do rakve tohoto filmu je práce zvukaře. Nechápu, jak hluchý člověk může dělat zvukaře. A jinak, než totální ztrátou sluchu, si neumím vysvětlit to břídilství, kterým je prošpikována audio stopa této nepovedené taškařice.(17.11.2012)

 • - Závěrečnou píseň filmu zpívá hlavní představitelka Libuše Švormová. (M.B)

 • - Premiéry filmu se nedožila hned dvojice herců, která se na natáčení podílela. V říjnu roku 2011 zemřel na rakovinu Bořivoj Navrátil, který již před začátkem natáčení avizoval, že se jedná o jeho poslední filmový projekt. V únoru téhož roku odešel také Pavel Vondruška, jenž podlehl následkům pádu ve Stavovském divadle. [Zdroj: iDNES.cz] (oje)

 • - Ve filmu se na plátně setkává Stanislav Zindulka se svým synem Jakubem Zindulkou. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace