• masekjc

Magnusku Magnusku a já ti tak věřil. Komercí prošpikovaná slátanina, která má sice nadějný námět i příběh ale zpracování je, především díky výše jmenovanému, katastrofální. Nejvíce se dá asi vyzdvihnout demence dialogů a herecký talent rádoby herců. Strom života sice pustil silné (myšleno tučné) kořeny ale hnije už od prvních minut...(4.7.2014)

• Rockerman

Realizátoři tohoto filmu by měli být hnáni k zodpovědnosti za to, že zneužili několik známých, dříve narozených herců, k natočení této neuvěřitelné hovadiny! Dialogy, jako z telenovely a nejhorší bylo, když se některý z těch dědečků nebo babiček pokusili o nějaký fór, ať už slovní nebo situační. Tragédie!!! Jasný odpad!!!(10.1.2013)

• Oonika

Vždycky, když mi přijde, že mám večer málo posranej učením, tak si pustím nějaký výplod s Magnuskem a hned je všecko ještě horší. Ne fakt, ani by mě asi nenapadlo na to koukat, kdyby tam v komparzu nehrála moje drahá přítelkyně... :-) Každopádně je to hovadina, nechápu, že to naše herecká elita má zapotřebí... Z toho, že tam hraje Bendig, mi šel mráz po zádech, ale aby toho pekla nebylo málo, on tam i zpíval!!(2.1.2013)

Magnusek si v bastardech nastavil vysokou laťku, na kterou se tady ani nepodíval. Je to v podstatě televizní film, který se ale narozdíl od obdobné produkce tv hovna vyznačuje jakousi usmoleností a ulepeností. Dávám o dvě hvězdy víc, protože se jedná o mého oblíbeného zneuznaného umělce, adepta na neobolševický eurokriminál pro popírače tolerance (http://www.protiproud.cz/svet/obcan/svobody/634-jdou-nam-po-krku-a-smeji-se-nam-do-oci-rikaji-tomu-smernice-pro-toleranci-v-prekladu-z-newspeaku-otevrena-cenzura-a-prevychovne-kriminaly.htm)(31.10.2013)

• Pitryx

Ále zase tak hrozné to nebylo, jak se zde píše. Některé scény byly podařené. Asi proto jsem je obě zapomněl. Zde pomlouvaná kamera mi nevadila, zvuk byl fakt hrozný. Ve scéně v baru něco Magnusek huhlá a barmanka také cosi mele, ale moc je není slyšet, Zato stupid hudba je tu slyšet až moc. Odporné Bendigovo vřískání hned filmu u mne strhlo dvacítku. Mně totiž až ke konci došlo, že tu jde především o propagaci těch lidiček, které jsem kdysi zahlédl v jakési soutěži. Film se v pohodě přečkat dá, jen to chce klid a nohy v teple. Flaška špiritusu neuškodí, nenechá to stopy na vašem duševním zdraví.(13.10.2016)

• - Film Školní výlet se natáčel v Lázních Bělohrad, v Pardubicích, v Čelákovicích a v Chrudimi. (Bart)

• - Ve filmu se na plátně setkává Stanislav Zindulka se svým synem Jakubem Zindulkou. (M.B)

• - Premiéry filmu se nedožila hned dvojice herců, která se na natáčení podílela. V říjnu roku 2011 zemřel na rakovinu Bořivoj Navrátil, který již před začátkem natáčení avizoval, že se jedná o jeho poslední filmový projekt. V únoru téhož roku odešel také Pavel Vondruška, jenž podlehl následkům pádu ve Stavovském divadle. [Zdroj: iDNES.cz] (oje)