Parta spolužáků je pozvána na pobyt do lázní. Přitom však zažívá mnoho peripetií, vtipných situací, ale i osobních dramat. Souběžně s tím můžeme sledovat příběh mladého zlodějíčka, který nastoupí do luxusního lázeňského hotelu jako kuchař a prožije tam svou první velkou lásku, když se zamiluje do krásné pokojské. (oficiální text distributora)

topi80

Po dlouhé době jsem se zase u české komedie skvěle bavil. Byla tam i spousta hluchých míst a z filmařského hlediska dost amatérismu, ale staří herci se překonávali a ukázali, že tato generace opravdu umí (nejen hrát, ale taky si ze sebe udělat prdel). Film nabízí dpoustu skvělých gagů, mnohdy na vás vyskočí úplně nečekaně. U scény Antonína Hardta s "poserou" Srstkou v podmínce nebo dezorientovanym Fišerem v kasínu jsem šel k zemi. Tak trochu Sněženky a machři po 70 letech :-) Co mě ale u filmů z dílny Tomáš Magnuska dlouhodobě irituje, je totálně odfláknutý zvuk. ()

KucC odpad!

Hůř už to snad ani nejde. Přemýšlel jsem nad jednou hvězdou, ale nakonec jí neudělím, jediná zábavná scéna v komedii je trošku málo. ()

Mr.nachos odpad!

20 minut během kterých jsem měla sto chutí utíkat co nejrychleji a co nejdál od kina. Ještěže to byly volňásky, protože za tohle bych nedala ani jedinou korunu a jediné, co mě přimělo tam sedět takovou dobu byl můj spící přítel vedle mě, který se probral se slovy " Tak jsem se prospal, chceš jít?" než to dořekl, byla jsem u východu. ()

jolly.rose

Mám pocit, že většina diváků, jak si přečte jméno režiséra Olmer, Troška, nebo scénář Magnusek, tak okamžitě píší odpad, aby snad nevypadli z davu. Těmto pánům jsem dala taky pár odpadů, ale taky pár dobrých hvězdiček. Zde bych normálně dala tak 2-3, ale rozčiluje mě konkrétně a evidentně absolutní neúcta ke stáří, že tito lidé mají také ještě nějaká přání a bohužel málo času. Staří, tlustí, scvrklí, neslyšící, zapomnětliví - popř. nemluvící budeme všichni. Některé názory komentátorů mi přijdou jako výsměch stáří a naprosté nepochopení ničeho. Zcela souhlasím s názorem, že tento film není pro mladé, stejně tak jako tato země není pro staré - bohužel v obou případech. Přestože nepatřím ani k jedné skupině a jsem spíše střed (nad 40 let), tak mnou prochází hrůza, co si o nás budou myslet (hlavně jak se budou chovat) za 30 let naše děti - v odpadových komentářích je jasný příklad. ()

Mardzis odpad!

Bože můj, zasloužim si nějakou cenu za to, že jsem tohle (nevim jestli se to dá nazvat filmem) dokoukal až do konce. To byl ten nejtvrdší hardcore, dosud všechny odpady jsou oscarový trháky oproti tomuhle. Fakt totální peklo. Vždycky mě zničí když vidim své oblíbené české herce v takovýhlech hrůzách (p. Lipský, pí. Jirásková). Jediný plus za Hanychový kozy, lol. ()

Pitryx

Ále zase tak hrozné to nebylo, jak se zde píše. Některé scény byly podařené. Asi proto jsem je obě zapomněl. Zde pomlouvaná kamera mi nevadila, zvuk byl fakt hrozný. Ve scéně v baru něco Magnusek huhlá a barmanka také cosi mele, ale moc je není slyšet, Zato stupid hudba je tu slyšet až moc. Odporné Bendigovo vřískání hned filmu u mne strhlo dvacítku. Mně totiž až ke konci došlo, že tu jde především o propagaci těch lidiček, které jsem kdysi zahlédl v jakési soutěži. Film se v pohodě přečkat dá, jen to chce klid a nohy v teple. Flaška špiritusu neuškodí, nenechá to stopy na vašem duševním zdraví. ()

ostravak30

Někde to tady už bylo řečeno a já se toho s dovolením rád chytím. Tohle je prostě daň demokracii. Každý, kdo má peníze, nebo je umí sehnat, si v tomto státě, a vlastně kdekoli na světě, dělat co ho napadne. Takže i špatné filmy. Což o to, herecké obsazení, vyjma Tomáše Magnuska a celé řady neherců, je vcelku kvalitní. Ale jak asi mohou takoví herci zahrát, když mají k dispozici silně podprůměrný scénář? K tomu absolutně nefunguje střih, střihač asi u své práce chrápal, a děj samotný je vlastně natlačený do devadesáti minut silou vůle. Nebýt Sandry Novákové, už by se opravdu nebylo na co dívat. Obsazení Martina Hranáče z reality show Vyvolení je pak už skutečně pod úroveň. Zůstává tak poslední otázka, kde na tyhle příšernosti, jimiž nás pravidelně zásobuje, bere Magnusek peníze? Odpověď je až trapně jednoduchá - nebere je. Sami si všimněte, kolik sponzorů má ve snímku jasně viditelnou reklamu v podobě loga či výrobku. Jak snadné. Společně s neherci je pak film vskutku levný. A co je nejhorší, bez kapky studu se Magnusek obsazuje do svých filmů, neboť by jej nikdy nikdo nikde neobsadil. Hodnocení jeho filmů bych mohl kopírovat, protože vždy se jedná o totéž - špatný scénář, herecké výkony a nudný, nezáživný děj. Tady je přece jen alespoň hudba na jakés takés úrovni. ()

Fajt

Film je velice pěkný, ale ne pro mladé diváky, kteří jej pochopí až zestárnou. Vytýkáte starým hercům, že nemají zapotřebí se pro peníze takto se zesměšňovat, jenže opět se nedokážete vcítit do jejich naturelu, copak nechápete, že je to jejich derniéra a proto jsou vděčni za tu možnost, ještě se alespoň jedenkrát zúčastnit projektu, kde jsou potřební ? Všichni mladí také zestárnete, stačí si jen počkat !!! Zajisté ve filmu jsou i celkem nepochopitelné a nevhodné pasáže, které by se mohly vypustit, bez újmy na myšlence filmu. Toť vše. ()

Cortesz

Takový ten typ filmu točený pro TV Barrandov, prostě peklo. Jednu hvězdu dávám za herce staré školy, ti se aspoň snaží. ()

Hrabovo odpad!

Příšerné - scénář, režie, zvuk - obvyklý nešvar českých filmů, kdy není po většinu děje rozumět ani slovo, zde obohatili tím, že neudrželi po celou dobu stejnou hlasitost!!! Navíc řečeno s Cimrmanem to bylo bohužel se zpěvy. Já kdybych chtěla natočit film s jako bývalou zpěvačkou, zaměřila bych casting na někoho, kdo umí zpívat! ()

Prochy84 odpad!

Dlouho jsem se rozmýšlel, jestli tu jednu hvězdu dát nebo ne. Asi jednou (možná i dvakrát) jsem se u filmu zasmál, což je sice plusem, protože rozesmání nebo rozplakání, šokování, nebo jakékoli jiné emoce od filmu většina konzumentů vyžaduje a já nejsem výjimkou-jenže-už si ani nepamatuju, co mě rozesmálo. Ale dost jasně si pamatuju, že jsem se hodně nudil. Je s podivem, kolik skvělých herců (zejména Zindulka,Švormová,Jirásková,Trojan) se objevuje v plytké a bezduché "podívané" pánů Magnuska a Šíchy. Přehlídka prázdných dialogů a nepřesvědčivých výkonů až na zmíněné výjimky pohřbívá tenhle snímek někam do hlíny, hluboko hluboko k podprůměrným padlým bratrům jako je např. Post Coitum. Všechna čest....stranou. ()

Dejff_2004

Po hrůzostrašných Bastardech, Tomáš Magnusek (producent, autor scénáře a opět herec) neodstoupil ze snahy zničit českého filmového diváka, spíš naopak. A nutno říct, že se mu to daří. Školní výlet je snad ještě horší než vše předtím! Je to horší už jen proto, že taková herecká jména, jako jsou bezpochyby Stanislav Zindulka, Libuše Švormová nebo Jiřina Jirásková propůjčili svůj talent tomuto paskvilu, který měl zůstat raději zamčený v domácím archivu Magnuska. Vše vypadá jako chaoticky poskládané home video s pár vtipnými sekundovými scénami, které ve finále jsou vtipné jen proto, že je Vám trapně za to, co herci na plátně předvádějí, a ze zoufalosti vypustíte ze sebe smích a protočíte oči (já při filmu asi 4x). Jestli to herci dělali jen z toho důvodu, že "nátáčení bylo fajn" a nevěděli do čeho jdou, silně pochybuji. Ale tak k sakru... Proč? Více na mém blogu. ()

PamelaJJK

Nápad a herecké obsazení hlavních postav je dobré, ale za vše ostatní by se tvůrci filmu měli stydět. Takhle zprasit českou komedii (?) je těžký zločin a smrtelný hřích. Doufám, že se za to pan Magnusek & spol. budou smažit v pekle... U tohoto slaboduchého pokusu o komedii jsem se zasmál asi jen 3x a po zbytek toho utrpení jsem jen nevěřícně kroutil hlavou nad trapností a ultraamatérismem (to se netýká hlavních postav seniorek a seniorů), které z toho čiší na sto honů. Jedna hláška mě ale jako fakt dostala. To když paní Kamila Moučková hledala cigarety a pravila: Škoda, že cigarety nejdou prozvonit. To je pecka. Ale na 90ti minutovou "komedii" to je žalostně málo. A obsazení Bendiga, Hranáče a podobných rádoby umělců a celebrit? Jen další direkt pro tento (a nejen tento) snímek. Akorát Agáta byla dobrá, u ní je aspoň na co koukat :-D Dvě hvězdičky jsou za námět, který by v rukách jiného scénaristy, režiséra a dalších lidí vyrostl v kvalitní a hlavně zábavnou (to se od komedie čeká) podívanou a pak taky za herecké hvězdy (dámy Švormová, Kantorková, Moučková, Jirásková, Švandová,... a pánové Trojan, Zindulka, Fišer, Oliva,...) ()

maniacxl odpad!

Hmm,tak to je těžkej masakr!Teď už fakt vážně,JE TŘEBA ZABÍT MAGNUSKA přátelé!!Piča,kde to vyžraný prase na takový píčoviny bere prachy?A že vždycky dokáže najít na obsazení takový hovada jako je Bendig a Hanychová.Na to opravdu musí být nějakej zvláštní talent.Něco mi říká,že ten vorvaň nám ještě ukáže kde má kanec piču(a jestli si myslíte,že v lese,tak to se kurevsky mýlíte). ()

Azrael odpad!

Co víc k tomu říct než…bože za co?! A samozřejmě Magnusek to mluví za vše i když v tomto odpadu jenom hrál. ()

tsatsiki

Průměrný český film, přiznám se, že Pamětnice mě bavila více, ale jinak to byl příjemně strávený čas.Z Magnuskovy produkce je to jeden z lepších filmů. Bohužel v poslední roli se tu objevil Bořivoj Navrátil, Pavel Vondruška v jedné z posledních i Jiřina Jirásková. Právě od Bořivoje Navrátila oceňuji jeho výkon, protože už v době natáčení bojoval s rakovinou a musel mít velké bolesti a odvedl výborný výkon. Jen nechápu,proč tu Magnusek nechal jména postav z Pamětnice,když tam postava Švormové zpěvačka žijící v Usa nebyla. A se zvukem,aby bylo dobře rozumět Lipskému,který bohužel tu mluví špatně,si nikdo práci nedal. dávám filmu 40% ()

lobo87

Marigold po česky. Ďalší z podpriemerných českých filmov, u ktorých obdivujem len schopnosť tvorcov pretlačiť ich do kinodistribúcie... 20% ()