Parta spolužáků je pozvána na pobyt do lázní. Přitom však zažívá mnoho peripetií, vtipných situací, ale i osobních dramat. Souběžně s tím můžeme sledovat příběh mladého zlodějíčka, který nastoupí do luxusního lázeňského hotelu jako kuchař a prožije tam svou první velkou lásku, když se zamiluje do krásné pokojské. (oficiální text distributora)

Plechovka95

Rádoby vtipný snímek o důchodcích,který ve skutečnosti poztrácel na vtipnosti. A aby to nevypadalo jako film pro 50+ šup ta s Bendigem,koukám,že pan Magnusek rád do svých filmů angažuje Romy,jen tak dále...třeba by bylo na čase přemýšlet o filmu O hubnutí,třeba by to bylo zajímavější. ()

JARDAHONDA odpad!

Příště budu "snad" chytřejší a dám přednost válení se na gauči, než koukat na vysloužilé herce, v naprosto zbytečně natočeném filmu, který dominuje především nezáživností a nudou. ()

DavidAAAA

No, k mému velkému překvapení po přečtení několika recenzí od zdejších pseudokritiků jsem si říkal, tak skouknu jeden z hnojů českého filmu, ale naštěstí tomu tak nebylo. Dost zajímavý a vážný námět, zpracovaný sice lehce amatérským, ale přeci jen dobře skousnutelným způsobem, plejáda hodně sympatických herců ( pravda, i několik děsných výkonů by se našlo ), celkově mám ale z filmu dobrý pocit a slušně teplo na duši. Bohužel, ohromným způsobem je zde vidět, jak velká většina recenzentů nehodnotí film jako takový, ale jména.. Což je škoda a hlavně je to špatně a obrovsky to snižuje kredit celého ČSFD. ()

Worf

Mně se film líbil, vím, že tady je to samý odborník. Po dlouhé době film pro normální lidi, bez krve a řinčení zbraní. Smutný a veselý zároveň. ()

Benigni

Dávám jednu hvězdu za hudbu! Ani ta ovšem špatný film nepolepší. Snad se mi podaří někde sehnat soundtrack. ()

Rada.Shoa

Neslané a naprosto bez šťávy...A když si to člověk vezme z druhé strany, tak myslím že ani herci ze sebe asi nebyli moc nadšeni.Magnusek zase předvedl co jiní v českých vodách moc neumí... "naprosto zbytečnou frašku". ()

PavelKral odpad!

Viděl jsem v TV kousek - tak 15 minut - vidím tam čuně Magnuska a říkám si: "Bože Magnusku, který idiot ti k tomu psal scénář"... jdu na CSFD a ejhle, jak jsem byl blízku pravdy... Takže Magnusku: oživovat zašlou slávu nefunguje... Je zašlá. ()

Cenobita

Filmy se seniory v Česku skoro nikdo neumí točit. Herci jsou většinou krajánci z provinčních divadel a neumí hrát jinak, než že teatrálně přehrávají role. Jan Bendik měl roli odmítnout, protože tím jen podporuje stereotypy o chování svého kmenu. ()