Tento amatérský film je záznamem svatebního obřadu z roku 2000, během kterého si řekli své "ano" Jiří Kára a Blanka Divišová. Autentický náhled do světa "dolních deseti tisíc" si získal početné publikum především na serveru YouTube.com, a díky prezentaci naprosté nonkonformity zúčastněných před, během i po obřadu má dnes až kultovní status. Vzhledem k osudům svatebčanů lze tento záznam vnímat také jako tragikomickou výpověď o životě pražských alkoholiků a drogově závislých spoluobčanů. (L_O_U_S)

NotLikeThis

Jiří Kára, zvaný též prorok, mesiáš, popřípadě absolutně lepší verze Ježíše Krista, je naprostý génius a kráčející satira. Jeho “Svatbou”, krásně dává najevo jak jsme otroci dnešní konzumní společnosti a jak je většina lidí utlačovaná emočně labilními “soyboys”, kteří nám zakazují to, co jest na životě dobré, přece jenom, každý normální člověk musel někdy mýt nutkání si prostě, jen tak, zahajlovat, kdykoliv a kdekoliv, jen taková spontánní myšlenka. V díle jsou krásně vidět “svaté” činy mistra Káry, praví slovo boží kudykoliv jde a jeho apoštolové ho milují více než sebe sami. “Ty koště” “Jseš zasranej kelt” “Ty vokurko”, těmito slovy krásně dokazuje svoji nadřazenost nad jakýmkoliv smrtelníkem, bourá všechny sexistické spory, rasové rozepře/předsudky a v neposlední řadě miluje přírodu. Dle mého názoru, tento muž byl narozen ve špatné době, tudíž byl nepochopen tehdejší komunistickou stranou a její cenzurou. Budiž mu zem lehká 101% ()

Ozzy2

Jo, tahle partička, postrach LetnýKára, Floyd...Kromě Stránskýho, to byl bezvadnej kluk, než se vrhnul na drogy.Pak šel sedět, podruhý, potřetí a už je odepsanej.V hospodě U Jatek, která už samozřejmě neexistuje jsme vypili spoustu piv. ()

hrumsrt

Jako kdo má svoji apku na Google Play a je navždy zařazen po boku společnosti META. Ovšem kromě zlatého grálu tolika hlášek, je to dokonalý bizár a filmařské dno. Opilci se můžou vzít?.. Mně se o tom bude zdát po zbytek života. ()

Kingjiri

Naprostá bomba a kult českýho youtube! Tohle by nedokázal zahrát nikdo! A taky by to nikdo nevymyslel, tohle může napsat jenom sám život. Jirka Kára by měl mít svojí talk show, protože jeho hlášky typu "Kelte zkurvenej", "čuráku vydlážděnej", "to je prcárna, co?" nebo "vstávej ty vokurko vožralej" a mnoho dalších jsou naprosto bezkonkurenční. Libový jsou taky scény, kde se řeší kdo je svědek, popíjení piva ve svatební síni, svatebčan v šusťákovce a mnoho dalšího. Tohle se nedá vyprávět, to se musí vidět. Kdo neuvidí, neuvěří! Bohužel však z účastníků svatby žije jenom Jirka Kára. Floyd spadnul do světlíku, nevěsta byla za záhadných okolností ubita k smrti a zbytek svatebčanů se (překvapivě) uchlastal. ()

vozralec

Povedený záznam legendární svatby Jiřího Káry. Je mi ctí, že zrovna tento snímek je 1000. ohodnocený film v mé historii na ČSFD. ()

Hashirama

"Tragikomická výpověď"...pan textař asi hltá Guttalax po litrech, aby se mu uvolnilo to umělecký střevo. Nazvat svatbu dobou degenerovaných polodementních hovad a do jisté míry typických zástupců české generace X "tragikomickou výpovědí" je jako nazvat Hustýho Wimpyho nebo Záviše "postmoderní obdobou a duchovními pokračovateli Markýze de Sade"...je to pičovina, že? Stejně jako dávat tohle na ČSFD. ()

rivah

Nekvalitní video záznam s titulky zachycuje svatbu dvou lidí doprovázených hajlující subkulturou požívající drogy. ()

kukkik

Originální český bizárek. Nic na velké hodnocení ale absurdita situací a bezprostřední chování všech zúčastněných zaručeně pobaví každého fanouška tohoto žánru. 3/5 ()

Arigato

Bezpochyby nejslavnější bizár českého internetu. V autentickém videu vystupuje panoptikum vydlážděných amatérských nácků a zvolávají jednu dnes již nezapomenutelnou hlášku za druhou. Nejspíš se zachovám jako zkurvenej Kelt, ale tvůrčí hodnota snímku je téměř nulová a nadhodnocovat jej mi přijde lehce neférové vůči tvůrcům, kteří se reálně o něco snaží. A teď je čas klidu. Duranga, voe! ()

donnovann

Legendární a zároveň kultovní české video. Hlášky Jiřího Káry jsou nepopsatelný, to se prostě musí vidět jenom se nabízí otázka jestli se má u tohoto amaterského videa člověk smát nebo brečet. Souhlasím s tou první částí... ()