Jangnanseureon kiseu

• Jižní Korea 장난스런 키스 (více)

Epizody(16)

Oh Ha Ni je tupoučká dívka s hlavou věčně v oblacích. K její smůle se zamiluje do perfekcionisty, Baek Seung Ja, který samozřejmě její city ani zhola neopětuje. Ono to hlavně bude i rozdílem v jejich IQ, přece jen víc jak sto bodů je znatelný rozdíl… Ale co čert nechtěl, Oh Ha Niin dům díky zemětřesení spadne, a tak ona ani její otec nemají kde bydlet. V televizi otcův velmi dobrý starý přítel uvidí, jaké je postihlo neštěstí, a se svou ženou se jim rozhodnou pomoci – poskytnout jim příštřeší u nich doma. Jen čirou náhodou jsou to rodiče Baek Seung Ja. Dokáže se s ním Oh Ha Ni sblížit i přes rozdíly mezi nimi a přes Baek Seung Jaovu uzavřenost? (Zíza)

Evikju

Sice jsem viděla i horší korejské seriály, ale tohle do toho nemělo daleko. Hlavní hrdinka mi úspěšně lezla na nervy celý seriál. Sem tam jsem se bavila, ale i tak mi přišlo, že příběh je ve finále o ničem. Kdyby nebylo Kim Hyun Joonga tak to zabalím, jelikož se mi dokonce líbil víc jak BBF. Zde byl sice větší "hajzlík" ale zahrál to dobře. Bohužel konec seriálu mě rozsekal.. svatba?? Za normálních okolností by mi to nevadilo, ale v tomto serialu mi to vážně přišlo absurdní a přehnané. Pokud se na něco budu chtít podívat ještě jednou, tak tohle drama to nebude. ()

sara93

Tak tohle je pro mě nejvíc dokonalej seriál. Fakt jsem si ho totálně zamilovala ♥ . Kim Hyun Joong je tady úžasnej. Hlavní hrdinka strašně simpatická. Vedlejší postavy jsou taky suprový . Snad všechny díly jsou povedený až na konec, který mi naštěstí vynahradili speciální díly :). Nikdy by mě nenapadlo , že se tak moooc zamiluju do korejského seriálu. Zábava a romantika co je v tomhle seriálu mě prostě zabila! Baek Seung Ja bych asi taky všude pronásledovala stejně jako Oh Ha Ni. I po roce je to stále můj nejoblíbenější K-drama a hodně scének si pouštím furt dokola . Nejoblíbenější scéna : https://www.youtube.com/watch?v=MuKQRztoWFM ()