ATM

Film pojednává o trojici přátel z práce. Jednou večer po firemní akci dostanou chuť na pizzu. Jdou tedy k automatu, aby vybrali peníze. Jenže tohle bude jejich nejhorší rozhodnutí v životě. Budou totiž uvězněni neznámým mužem. Začíná tak boj o holý život. (LIVINGDEAD)

Allein4

Nebylo to úplně odpadové, ale spousta nedomyšlených detailů výrazně kazí celý dojem. Další pokus o telefonní budku, který nevyšel. ()

NICOTINE

Filozofie sama. Tolik otázek jsem si nekladl ani při luštění latinské křížovky, psané opilým hermafroditním opičákem. " Proč ho prostě nejdřív nehodí domů, když tolik potřebuje a má to jen 10 min, zatímco ona 20.. Tudíž by spolu byli minimálně 30 minut sami v autě?... Co jiného tam asi v tolik hodin může chtít týpek, co stojí uprosřted parkoviště?... Nad čim vůbec přemyšlí... Proč prostě nezačnou utíkat všichni tři, každý do jiné strany? A to není ani jedno procento všech otázek, co ze mě při filmu vypadlo. No ale i tak, film mě jakžtakž zabavil. Ale komplexně to byl hodně slabý zážitek :( ()

miro162

Na tento horor som sa tesil, no skalmal ma. Neviem, ale v tomto pripade ani velmi nejde o horor ako o napinavy thriller, ktory ma miestami hororovu atmosferu. Dost ma vytacalo nelogicke spravanie postav, normalny clovek by konal uplne inak ako postavy. Zaporak mi pripominal vraha z Urban Legend/Temna Legenda, pretoze bol podobne zamaskovany. Pre mna je tento film dost velkym sklamanim a pritom som sa tak tesil...Davam mu velmi slabe 3 hviezdicky. ()