ATM

Film pojednává o trojici přátel z práce. Jednou večer po firemní akci dostanou chuť na pizzu. Jdou tedy k automatu, aby vybrali peníze. Jenže tohle bude jejich nejhorší rozhodnutí v životě. Budou totiž uvězněni neznámým mužem. Začíná tak boj o holý život. (LIVINGDEAD)

MrBaker

Docela nelogický film. Bylo tam hodně situací při kterých by se dalo... no, nebudu to říkat. Podívejte se na to sami, jinak herci to zvládli pěkně, natočené je to taky dobře a příběh je originální, jen by to chtělo ještě o něco víc promakat, což už se nedá. ()

pivomamrad

Film zachraňují vraždy a posledních 15 minut, jinak je to fakt hovadina na entou. Větší debilitu chování postav jsem dlouho neviděl a doufám, že ani dlouho neuvidím. Stvořeno pro opravdu nenáročného diváka. Ach jo.... ()

Facerr

Ztráta 90ti minut mýho života. Kdyby tenhle "horor" měl alespoň nějakou zajímavou pointu na konci, hvězdu bych i přidal. Jenže s pointou nepočítejte. Dva kravaťáci a jedna jejich kolegyně uvězněný v bankomatní kabince uprostřed mrazivý noci.... a před budkou psychouš, kterej má v hlavě jen o půl kolečka víc, než uvězněná trojka s IQ rybářský židličky (která si tady zahrála taky:). Jestli tohle měl bejt hororovej pokus o thriler Telefonní budka, tak zůstalo opravdu jen u nepovedeného pokusu. ()

george16

Co to tohle mělo být ??? nelogické nesouvislé, akorát to na začátku mělo trochu drámo, za to dávám hvězdu (i když dal bych ji i za tu blondýnu). Pokus dobrý, ale výsledek, hlavně chování jakoby hrdinů které vás nemůže vtáhnout do děje.... a konec po několikaté známý a "originální".... ()

Crybaby

Nenáročný horor ktorého najväčší problém je to, že obsahuje strašne veľa nelogických vecí. Mimo to nedokázal vybudovať žiadne napätie a vliekol sa až do konca. ()

kacir

Nevravím, že je to zlý námet, ale niekedy ma to až urážalo. Nereálne, žiadna logika, tuposť postáv, vysvetlenie..skratka film pre debilných američanov. ()

jokino odpad!

Jediná dobre zahraná postava v tomto filme, podľa mňa, bol neznámy muž v budne s kapucou, ktorý proste len zabíja bez nejakého bližšieho vysvetlenia. K ostatným postavám sa radšej vyjadrovať nebudem, škoda reči. Myslím si, že ludia v krízovej situácii, ak sa toto tak dá nazvať, alebo aj v takejto podobnej, by sa asi chovali inak (teda pravdepod.). Navyše, keď sú 3 proti 1. Vo filme je množstvo nelogických vecí.. ()

Ondrew

Smankote jenkote. Co sa nam to zase raz filmovi tvorcovia snazia "predat"? Ano, stretnut fajnoveho psychopata urcite nie je nic prijemne, ale tento bol skor nudny, ak neratam fakt, ze konal vskutku premyslene. Okrem toho, cely cas som cakal, ze sa konecne dozviem preco sa to vsetko vlastne deje, aky to ma nebodaj zmysel. Odpovede som sa sice dockal, ale sklamala ma rovnako, ako cely film. Jedine co kvitujem je dobry vyber hercov a tiez atmosferu, vdaka ktorej som to cele vlastne vydrzal (na druhy pokus, prvykrat som pri snimke uspesne zaspal) dopozerat do konca. 40% ()

MiniRecenze

Tento hororový thriller začíná i končí stejně tj.průměrně.Tento nezáživný a asi nízkorozpočtový snímek je tak akorát v hodný pro nenáročného diváka.Budete postrádat pointu a nějaký "náboj "od příběhu.Film působí chvílemi až nudně a pokud budete koukat v noci,tak Vám bude hrozit,že usnete.Snímek kolikrát opravdu postrádá logiku.Producenti s Vámi budou hrát průměrnou někdy i podprůměrnou hru u které se bát nebudete.Tahle podívaná by se nemohla nazývat ani thrillerem.S hodnocením jsem ještě hodně hodný. ()

wrong3

Já se bavil super.I s nulovým rozpočtem se dá udělat super film.Fakt jsem se bavil a o to jde...Hororová jednohubka to jo,ale s kaviarem... ()

fabregas1

To vypadá, jako kdyby budka s bankomatem bylo to jediné místo, kde dovolili filmařům natáčet.Každopádně já bych tomu mamrdovi v klidu utekl, u auta bych si vylízal kulky a pokračoval v běhu a řval na něj, že je trapák nebo jak si hrál v zadu z hadicí a dělal tam rámus jak za bílého dne,tak bych potichu odcupital a než by to borec připravil, já bych už dávno doma pod dekou koukal na ATM 2.Film mohl být chytřejší a mohla to být třeba i pecka, to se ovšem nestalo. ()

montel

Trojice kolegů právě odjíždí z firemního vánočního večírku a cestou domů dostanou chuť na pizzu. Bohužel ale u sebe nemají žádnou hotovost, tak zastaví u bankomatu. Ve chvíli kdy vybírají peníze, všimnou si venku muže, který bezdůvodně zabije kolemjdoucího pejskaře. Z obavy o své životy se uzavřou v bankovní budce a snaží se vymyslet, jak se neznámého agresora zbavit. Ten má ale svůj plán a s trojicí si začne úmyslně pohrávat...Hodně průměrný horor, kde neuvídíme vrahovu tvář, ani nezjistíme o co mu vlastně jde a proto to celé působí dost nesmyslně. Filmu navíc škodí, že se odehrává na dosti debilním místě a postavy se navíc chovají hrozně nesmyslně až mi to lezlo na nervy. Poslední dobou jsem ale viděl daleko horší kousky a tak sem se slitoval a dal filmu 50% ()

tixi

Vyborne natočeny thriller zo sympatickymi hercami a riadne prefíkaným vrahom.Spravne zamotaní dej s nečakaným koncom. Napinave od začiatku až do konca to mam rad. ()

Mark1983

Film se mi líbil,takže k němu nemám,co vytknout.Jen mám ten názor,že by se mohla vytvořit ještě zábavnější a dějovější dvojka. ()