ATM

Film pojednává o trojici přátel z práce. Jednou večer po firemní akci dostanou chuť na pizzu. Jdou tedy k automatu, aby vybrali peníze. Jenže tohle bude jejich nejhorší rozhodnutí v životě. Budou totiž uvězněni neznámým mužem. Začíná tak boj o holý život. (LIVINGDEAD)

Morholt odpad!

No jo. Když už chcete točit minimalistický thriller, potřebujete mít vedle špetky talentu i dobré herce. Když ale nemáte ani talent a ani herce, tak můžete jít tak akorát do prdele a zkusit třeba rozdávání letáků na Radlický. Nicneříkající bezkrevná i bezkrevná nuda, špatně zahraná a se svejma 90ti minutama se značně přepálenou stopáží. Vlastně jsem si to stáhl kvůli Alici Eve s nadějí, že se zase svlíkne do půli těla, ale ani v tomhle případě jsem nebyl uspokojen. Prostě další zbytečná zbytečnost s jelitem v kapuci. ()

Genero

I panu Kalouskovi se může stát, že nevyjde s gáží a kolem desátého už prostě nemá. Ani pro našince tedy není žádná ostuda přešlapovat před bankomatem a testovat, jestli už nedorazila škvára, aby bylo na chlast a na děvky. Ale znáte ten pocit, když vám neznámí pobuda v péřovce s kapucí s kožíškem dýchá za krk a vy už jen čekáte, kdy vás vykastruje lžící od polévky z Armády spásy, aby se zmocnil kýženého obnosu. Když pak pobuda v péřovce s kapucí s kožíškem pro výstrahu rozlouskne hlavu náhodného pejskaře o beton chodníku na dvě půlky jako kokosový ořech, nervozitou ani nemůžete naťukat PIN a přemýšlíte, že mu už vážně půjdete rozhodit sandál. Jenže pobuda v péřovce s kapucí s kožíškem tam pořád tak stojí a divně civí. Pak se rozhodne jít dozadu, aby se klíčem na kola pokusil vypáčit zámek u dveří a zase se vrátí a stojí a divně civí. Pak se rozhodne jít dozadu, aby se klíčem na kola pokusil vypáčit zámek u dveří a zase se vrátí a stojí a divně civí. Pak se rozhodne jít dozadu, aby se klíčem na kola pokusil vypáčit zámek u dveří a zase se vrátí a stojí a divně civí. Pak se rozhodne jít dozadu, aby se klíčem na kola pokusil vypáčit zámek u dveří a zase se vrátí a stojí a divně civí. Pak se rozhodne jít dozadu, aby se klíčem na kola pokusil vypáčit zámek u dveří a zase se vrátí a stojí a divně civí. Tak mu nakonec z milosti vlepíte hvězdičku a jdete si raději za milenkou vychutnat kaviár. Jestli vám můj komentář připadá nezáživný, neúměrně dlouhý, nesmyslný a nudný a máte takové zvláštní šimrání, že se některé pasáže do zblbnutí opakují, zažíváte přesně stejné pocity jako já u tohoto traileru, totiž thrilleru, totiž hororu, totiž kokotiny... ()

moviesfan

I když mi herci byli v tomto žánru konečně sympatičtí, nijak to nepomohlo samotnému ději, který sice není špatný, ale nedokáže překvapit a ani se uchýlit do většího napětí. ()

Marsik

50% na kontě? To se mi zdá pro ATM příliš kruté. Je mi ale jasné, co všichni záporně komentují. Jsou to nelogické situace a nelogické jednání hlavních postav. To ovšem teď nebudu rozebírat, to by bylo opravdu na dlouho. Musím ale za sebe říci, že to byl při nejmenším zajímavý film, který občas donutil k zamyšlení, jak by v takové stresové situaci člověk jednal. Pokud budu brát film z pohledu diváka, který se na necelou hoďku a půl chce zabavit, tak musím říct, že to film splňuje beze zbytku. Navíc o napětí a zvýšený tep není nouze. Takže si tento zástupce thrillerů může udělat kladnou čárku. 70% ()

Astaroth12 odpad!

Už je to dlhá doba,čo ma tak film rozčúlil ako práve tento,veľmi sa mi zdvíhal tlak a bol som v rozpakoch,či ho dopozerať alebo nie,dopozeral som ho,aj keď mám o pár šedivých vlasov na vyše.Ešte som nevidel vraha,ktorý zo sebou nosí zimné bundy,lebo neviem pochopiť,prečo všetci majú presne také bundy ako vrah.Po ďalšie neviem ako by som sa tváril a čo by som robil,na ich mieste ja,keby sa mi toto stalo ale to čo robili oni,fúha no neviem.Aj vraha bolo vidiet,krásne celého a do tváre jasné že nie.Asi prvý krát som držal palce vrahovi,aby ich čím skor pozabíjal aby aj moje utrpenie,čo najskor skončilo.Film bez logiky,bez logicky mysliacich protagonistov a s dejom,ktorý ma totálne nezaujal. ()

jarkolar

Film plný hloupostí, ať už menších (ale přesto k zamyšlení), tak přímo do očí bijících. Já obvykle nejsem ten, co chytá každou scénu za racionální konec, ale tohle mi prostě nedalo a nad některými situacemi a rozhodnutími postav jsem se musel pozastavovat. Onen záhadný věznitel nepůsobil moc děsivě a nijak moc se v průběhu filmu nepředvedl, což jsem čekal do poslední chvíle, že se stane. Samotné trio pak není nijak zvlášť trýzněno během svého pobytu, takže pokud čekáte skupinu lidí, která bude trpět a strádat, tak tady se toho nedočkáte.Koukatelný to bylo, ale že bych to musel někdy vidět znovu, to opravdu ne. ()

Riddick77

Tuctová zbytečnost, která nemá úplně špatný námět, protože samotná situace působí hodně nepříjemně a sugestivně. Člověk si lehce představí, že tohle by se mohlo stát i jemu a jen škoda, že scénárista závěrečnou pointu nedotáhne do sofistikovanějšího konce - motivace krvelačného dementa je, že je krvelačným dementem. Trochu málo. Logika postav občas hapruje, ale každý nemůže být hrdina, zvláště když vidí, jak někdo bezdůvodně umlátí chlapa k smrti. Ale důvodů pro otočení očí v sloup je i tak přehršel. Inu, zhlédnul jsem to primárně kvůli Alice Eve, leč čekal jsem přece jenom poněkud více. Spíše slabé 3/10! ()

kaylin

Snímek „ATM“ je pro mě zklamáním, protože jsem si myslel – po zhlédnutí traileru – že by to mohl být dobrý thriller. Není to dobrý thriller, protože nebuduje napětí dobře. Zajímavá výchozí situace je vedena do konce očekávaný a nezajímavým způsobem, aby pak byla nasazena pointa, která je v duchu celého filmu unylá a nezajímavá. Slabé, ale přece jen by to mohlo někoho oslovit. V televizi. ()

Eldrick

ATM: Ass To Mouth je fakt jak, když vám někdo nasere z prdele do huby. Jeden z nejdementnějších slasherů, co jsem za poslední roky viděl. Trojka kravaťáků po lobotomii se dobrovolně zavře v budce s bankomatem místo toho, aby před tim nemluvnym bubákem v zimní bundě utekli... následuje sled více či hodně kreténských situací, který by nevymysleli ani chovanci psychiatrický léčebny. Záporák absolutně bez charismatu a ten titulkovej dovětek, jak to měl týpek krásně promyšlený a narýsovaný (nejspíš student stavební průmky!) mě vyloženě vytáčel! ()

StrYke

Byl jednou jeden chlapík a ten se takhle rozhodl zajít si na lov. Ale ne na jen tak ledajaký lov, hodil na sebe zimní bundu a vyšel si na parkoviště, kde byla i čistě náhodou bankovní budka. Tak čekal a čekal, dokud nedorazili tři podnapilý dvacátníci a do budky nevešli. Tak se před ní postavil a čuměl. Zrovna se zamýšlel co jim udělá, když o něm začala trojice mluvit, co tam dělá atd. Co taky může normální člověk dělat na parkovišti nebo u bankomatu, že? A teď najednou ten chlapík zavětřil zvuk, otočil se a uviděl jiného chlapíka jak venčí psa. 'Zabiju ho, aby ti tři věděli, že to myslím kurva vážně', řekl si v duchu. ************ Byla jednou jedna trojice spolupracovníků, kteří si cestou z mejdanu smysleli si zajít na pizzu, ale neměli peníze, takže museli zastavit u bankovní budky. Když v ní zrovna vybírali peníze, uviděli fakt hodně divnýho týpka - měl zimní bundu!!! WTF?! 'Fajn, hlavně klid', řekli si. 'Určitě je to jenom nějakej bezďák co chce drobáky'. 'Tak proč nejde k nám a jen tak tam stojí?' 'TAK JE TO DŮCHODCE! Ti přece taky jen tak čumí beze slova na lidi.' Takhle se tam nějak hádali, když ten týpek umlátil nějakýho chlapa se psem. 'Fajn, je to důchodce kterýmu nedali léky nebo mu vyprodali zlevněný zboží' ***************** A TAK TO VŠECHNO ZAČALO ()

Caminzind odpad!

Zručné zpracování jednoho z nejhloupějších horrorových scénářů všech dob. Mělo se to jmenovat Tři trosečníci v budce. Ještě mě k tomu napadá to populární přirovnání o hovně a biči. Ale to bude asi tak vsjo. Prostě tupost, co hvězd se dotýká. Tupost, která mě uráží. A uráží mě společnost těch, kteří tomu shovívavě mázli více než dvě hvězdy. Jste hloupí nebo co?! ()

peiton

Ten chlap bol ako nočná mora.Psychopat bez tváre.Jeden proti trom-to je silná prevaha.Ja byť na ich mieste urobím všetko úplne inak,ale slovíčko keby nechajme tak.,ale na strane druhej nikdy nehovor nikdy...A na strane 3. sa mu čudujem,že si dal tú námahu s odstránením 3 ľudí pred vyjedaním vianočných koláčov.Dovolím si pár riadkov o neustále sa opakujúcej problematike dostupnosti signálu,kde u tohto to zašlo až tak daleko,že signál by ste márne hľadali v meste,čo už by sme potom chceli v lese,nedajbože na púšti.V tej Amerike ked má,nikdy nič nefunguje.To je k posraniu.Prosím Vás,aby ,,security" nemali u seba zbraň je vrchol.V USA sa zbrane kupujú ako rožky a dnes už kade-kto tam vlastní zbraň.Jedna vec,ktorú som si vychutnala bol ten mrazivý vietor a štipľavá zima,ktorú som cítila až v kostiach.Na záver..aké ponaučenie z tohto celého tu vyplýva?V žiadnom prípade sa nikde nezastavovať a z večierka či oslavy kráčať rovno domov. ()

Martin741

Moj prvy David Brooks a hned priemerny horor. Dobry namet, vyborna atmosfera a film respektuje platne fyzikalno -chemicke zakony a nejde proti logike. To mne k spokojnosti staci. 62 % ()

O´Neill

Když se na to podívám s nadhledem, nemůžu říct, že bych se vyloženě nudil, to ne. Kecal bych ale, kdybych řekl, že jsem se někdy nesmál - smál jsem se totiž opravdu každou chvíli nad silnou demencí hlavních tří aktérů - film je totiž přeplněný nelogičnostmi až k prasknutí! Na to, abych každou vypisoval jsem přílíš líný, ale řekněme že každou situaci, kterou nějak vyřešili, byla řešena naprosto nelogicky, silně do očí bíjící... A to je dost škoda, protože jak jsem řekl, nedá se říct, že by to byla vyloženě totální nuda -- nelogičností je tam ovšem tolik, že opravdu nad scénaristami zůstává rozum stát... ()

bourec

Blbost,která si hraje na víc ,než je.Děj je nuda jak prase.Asi sem z těch čmáranic měl pochopit,proč to dělal ten blb v kapuci s kožíškem.Nebyl to Leoš Mareš.Ty vole,asi neAle podobný klikyháky kreslila naše Kristýna,když jí byli dva roky.Horror?Horror jen délkou stopáže.Hodina stačila.30%. ()

Khumbac

Jak tomu říkám já...takovej bankomatní slasher. Mám pocit, že poslední dobou jdou bankomatní filmy nadračku. Tento snímek je důkaz, že v americe je možné, co se slasherového dějě týče, natočit všechno. 2* ()

st.jim

Už dlouho jsem se tak u hororu nepobavil. Ten, kdo psal ten scénář, by potřeboval zavřít na noc do toho bankomatu. ()

elanius

(130/2012, DVDRip) / Osobne by som videl film skorej v pozitínom svetle. Aj keď ma miestami začínali chytať nervy z konania postavičiek, radím vešetkým, tieto emócie treba rýchlo potlačiť. Ak sa vám to podarí čaká vás obstojný thriller (trochu samozrejme aj horor) typu tzv. obmedzeného priestoru (typický predstavitelia napr. Phone Booth, Frozen, Buried ...). A vôbec, už len pre ten nápad a názov filmu idem nad aj vďaka skvelej atmosére nad obligátny priemer. (7/10) ()

lennyd

Končí firemní večírek, a trojice kolegů míří domů. Po cestě dostanou chuť na pizzu, ale jelikož nikdo z nich zrovna nemá cash, zastaví se u jednoho bankomatu. K bankomatu, uzavřeného v prosklené budce, se dostanou díky bankovní kartě jednodušše, ale v cestě ven jim zabrání šílený chlapík v kabátu s kapucí. O tom že je šílený není žádných pochyb, když jen tak zavraždí okoljdoucího muže venčícího psa.... Tento film získá kladné body určitě svým originálním námětem - ještě štěstí že u nás jsou bankomaty více méně otevřené okolí, po tomto filmu bych do nějaké takové budky asi nelez. Ale tím bohužel výčet kladných vlastností film končí, a začínají ty záporné. Tak za prvé - absolutně nesympatičtí herci. Nejsympatičtější ze všech byl asi ten chlapík s kapucou, a to hlavně proto že za celý film nepromluvil ani slovo, a musím říct, že chvilkama jsem mu i fandil, když jsem viděl jak je ústřední trojice debilní. A za druhé - logika. V době kdy téměř každý (američan) posílá na twitter nebo fejsbuk že se ráno vzbudil, tak nikdo z trojice nemá mobil? Hm. Nenapadne je vyběhnout z budky a každý utíkat jiným směrem, nebo se vyplížit, když je chlapík zaneprázdněn jinou prací? Hm. Zapalovač, kterým mohou přivolat pomoc, najdou asi až po hodině a čtvrt. Hm. Mrznou, ale mrtvýho chlapíka nechají komplet oblečeného. Hm. A tak dále, a tak dále. ()

Guzo

Největší problém je (jak tomu u béčkových thrillerů bývá) v naprosto nelogickém chování postav. Jinak herci, režie a vše ostatní funguje celkem fajn, ale kdyby se všichni chovali normálně a film skončil po deseti minutách, tak by to zřejmě taky za moc nestálo. Poslední ranou z milosti byl naprosto příšerný závěr. ()