ATM

Film pojednává o trojici přátel z práce. Jednou večer po firemní akci dostanou chuť na pizzu. Jdou tedy k automatu, aby vybrali peníze. Jenže tohle bude jejich nejhorší rozhodnutí v životě. Budou totiž uvězněni neznámým mužem. Začíná tak boj o holý život. (LIVINGDEAD)

Hapretor

Nuda! Tři dementi nevědí, jak se dostat od bankomatu k autu a jeden bláznivej úchyl z nich má naprostou prču. Nikdo mi nebyl sympatický (zvlášť ten blonďák), úchylovi sem to nepřál, konec sem nepochopil, byl divný, nejasný, utahaný,... tohle mi před spánkem neudělalo dobře. Víc otázek, než odpovědí. Nemám rád filmy, kde si děj musí divák povětšinou dotvářet sám. Zbytečný počin. Když už nic jiného, počínání tří "uvězněných" dementů chvílemi opravdu baví. ()

M.Myers

Takže, předem bych chtěl říct, že i kdybych v tý boudě byl sám, zdrhnul bych tomu chlápkovi zhruba tak do pěti munut... Tři prý sympatáci jsou napadeni a uvězněni v boudě s bankomatem na parkovišti...Přijedou sem autem, klíčky od vozu mají u sebe a nikdo je nikam nezamnkne, jen na parkovišti postává nějakej debil co akorát čumí...Pak si odskočí složit nějakýho chlápka co je náhodou taky na parkovišti, pak jde za boudu a cosi tam dělá, kdežto sympatáci uvnitř zřejmě ve svém pokročilém věku zapomněli chodit a prudce jim všem pokleslo IQ(podle toho co dělali asi tak na 10)......Ne, prostě demence nejvyšších možných hodnot....za tu jednu hvězdu může být tento film velice vděčný: KRAVINA ()

owwidius

Sklamanie, nechal som sa namlsat Rastikovym hodnotenim ;) Namet je super, bo sa akoze tyka kazdeho z nas a k tomu uvodne titulky s Tichou Nocou davaju tusit poriadnu zlobu. Film sa pak rozbieha 20min kde sa fakt nic nestane (ale nevadi, herci su sympaticki), lenze potom nasleduje samotna akcia ktora ma sice dobru atmosku, lenze bohuzial jej nechyba velky pocet hluposti a nelogickosti ktore to proste zabijaju. Uplny vysmech mi pridu v tomto pripade uvodne ale hlavne zaverecne (wtf?) titulky, kde akoze bubak snova do detailov premyslene plany, ale co sa tyka akcie co vymyslel?? Este jedno pozitivum je, ze filmik rychlo plynie, ale zas no, akcia zacne po 20min a len zaverecne titulky maju tiez 10min, takze pri celkovej stopazi 90 min sa ani neni comu divit:) taka jednohubka... 5/10 [#75/2012] ()

Rathalos

Bankomat,traja priatelia z prace,zabijak a hra moze zacat,napinavy horor/thriller,ktory som si uzil od zaciatku az do konca,parada...:-) ()

RobLord

Film, který je dobrý jako kulisa do TV o víkendovém odpoledni, kdy v bytě vysáváte koberce. Povídka Benzínová pumpa z Carpenterovsko-Hooperovských Body Bags je 100x větší nářez! ()

Rockerman

První polovina velká nuda, která naštěstí ve druhé části nepokračuje, ale sledujeme docela solidní psycho - thriller s několika dobrými scénami ( ta s "falešným" zabijákem je asi nejlepší). A více, než dobrý závěr mě nakonec přesvědčil k lepšímu hodnocení, protože jsem si uvědomil, že to vcelku nebylo až tak hrozné. ()

Vabr

Začnu spíš s pozitivy. Vrah má cool vizuál a prostředí bankomatu je jako dělané pro filmy, kde je postava uvíznutá na jednom místě. A poslední třetina byla celkem akčnější a zajímavá. Ohledně zbytku bych se vyjádřil slovem: levné. Dialogy strašlivě skřípaly, herci hráli vcelku prapodivně a killy nějak nic moc. A finále bylo to nejhorší (svalení viny na přeživšího?!). To už mě fakt dostalo. A celkově byl závěr i natahovaný. Přestože se asi snažili udělat z vraha nějakého rafinovaného gamemastra, mám dojem, že neměl vůbec vybraný motiv, minulost nebo nějaký šmrnc. Vyhodnocení: Měli několik šancí zdrhnout ()

BrianStorker

Nejedná se o horror, ale o thriller. Nenápadné dílko, režisérská prvotina. Po nezbytném seznámení se s hlavními postavami příběhu se rozbíhá atmosféra strachu, beznaděje a psychologického dramatu. O ději se nebudu rozepisovat, o tom zde bylo napsáno už dost. Rovněž tak logiku jednání postav ponechám na váženém divákovi. Já byl spokojený... parádní kousek na nedělní večer. Doporučuji. ()

Miagy

Nevyčerpaný potenciál filmu. Atmosféricky celkom ok - opustené parkovisko, zima, bankomat. PLUS: symlapickí herci, atmosféra, MINUS: hrozne špatné dialógy, slabšie herecké výkony ( veľakrát sa herci chichúňali, rozpačito pobehovali...), nelogické chovanie postáv, nevysvetlený záver.... ()

mimozakon

Další z filmov, kroré ukážu, aké to je, keď vidíte, čo by sa stalo keby.... Keby som tak neskoro v noci išiel vyberať peniaze z bankomatu na opustenom parkovisku... a bol by tam nejaký psychopat... aké by to asi bolo..? tak tu je odpoveď, ()

petrik11

Jasný príklad, že aj slušný základ filmu sa dá dodžubať maličkosťami. -13°C a ja som si myslel, že keď človek takejto kose dýcha, tak sa mu z úst vychádza para, keď sa niekto v takejto kose obleje vodou tak do pár minút je po ňom. A záveru som veru neporozumel vôbec. Inak casting v pohode, výber hercov vydarený, deju nechýbalo tempo. A musím si aj vyskúšať tú fintu, napísať svoj PIN odzadu, či to privolá policajtov. ()

intro

Film rozhodně nikoho neurazí. Ano je průměrný, není nikterak originální a možná i trošku předvídatelný horůrek, ale na to, že je to režisérova premiéra dávám 60%. Na zabití večera celkem příjemná jednohubka. ()

frxXx

strašná sprostosť, inak to neviem popisat, a ani nechcem dost som casu zbytocne stratil len tym ze som sa na to kukal, a zacinalo to celkom dobre, az do chvile co sa tam objavil ten chlapik v kapucni a postavy total zdementneli ()

jafuska

V tomto filmu se prostě nic neděje, naprosto zbytečné tlachání o ničem, tři lidé, kteří jsou uvězněni vevnitř uzavřené místnosti, chlap, který je pozoruje, dějově je to hrozně odfláknuté, pro mě naprostá ztráta času a lituji herců, kteří se k tomuto propůjčili. ()

warhammer

Bože můůůj před bankomatem stojí nějakej chlap!!! On tam stojí!!!! To je hrůza!!! Co jen budeme dělat?!!! :D Jak někdo může natočit tak strašnou zhovadilost??? Vyberou prachy otočej se a viděj venku stát chlapa. Okamžitě se poserou aniž by vůbec věděli co tam ten chlap vlastně dělá a začnou zběsile panikařit. Venku někdo stojí a to prostě logicky znamená, že nás chce zabít :D Taky přemýšlím jestli se vůbec může stát, že by měli 3 lidi strach z jednoho hňupa , kterej evidentně nemá ani žádnou kloudnou zbraň. No hodně moc nesmyslů provázelo tento film, ale třešničkou na dortu bylo uškrcení člověka šňůrkou od žaluzií :D To už opravdu může napadnout jen idiota. Divím se , že se rovnou nezeptal: Prosím tě mohla bys mi půjčit vlas? Potřebuju tady někoho uškrtit. ()

Mamlas odpad!

Už z prvních 2 záběrů bylo zřejmé, že to bude hovadina, ale že to bude až tak ubohé, debilní a špatné, to jsem nečekal. Stopáž 90 minut byla nadmíru ambiciózní. Za mě by stačilo tak 5 i s titulkama. (3%) ()

Cechyno4

Pro mě obrovské zklamání. To, že film po většinu stopáže nudí, nebudu až tak řešit. Ale mě opravdu vadila ta silná nelogičnost v chování hlavních postav. Přiznávám, nevím jak bych se choval v takovéto situaci já. Ale tady těch nelogických scén je prostě až moc. Také jsem nepochopil proč když se začala řešit opravdu nějaká důležitá otázka, která by mohla pomoci příběhu a něco objasit, hlavní hrdinové v zápětí jako by stratily paměť. A už se na nic neptali. Pro mě je ATM vážně zklamání. ()