Klaun k popukání

Horor / Komedie

Irsko, 2012, 86 min

Conor McMahon

Patrick Jordan

Že jsou Irové blázni a smějou se tomu, když se hercova vyhřezlá střeva objeví uprostřed chodníku pro invalidy, ještě beru. Ale, že mě to v rámci samotné postavy bude mrzet, to jsem u tohoto filmu nečekal. Slušná práce.(29.12.2013)

Když už slasher, tak nasycenej humorem, přesně jako zde, některý klaunovy hlášky jsou odzbrojující! 70%(21.6.2013)

Hororová komédia ako lusk. Deti nešťastnou náhodou zabijú na narodeninovej oslave klauna a on im to príde po rokoch vrátiť, samozrejme aj s úrokmi :). Filmu vládnu naozaj veľmi vynaliezavé mordovačky (hlavne ten dáždnik bol odporný) a celé je to ladené do príjemnej komediálnej roviny, ktorá je obohatená pár podarenými hláškami. U mňa nadpriemer. 70/100(24.9.2014)

Oho! Skvělá připomínka osmdesátkových slasherů včetně záběru z pohledu toho, kdo má v napřažené ruce nůž (Halloween). Ošklivé děti (spratkové na zastřelení) si na narozeninovém večírku tropí bžundu z roztržitého klauna. Ba co víc, klauna stojí neslavné představení život... Leč všeho dočasu, nejen dobří holubi se vracejí. Na večírek po šesti letech mnozí jen tak nezapomenou, nekteří ovšem nebudou vzpomínat vůbec... Báječné gore - poctivá trikařská práce bez falešných pixelů - je nápadité a vtipné. Mozková zmrzlina? Deštníček proti krvavému dešti? Pejsek z tenkého střeva? A navíc důkaz, že kočka má devět životů! Výborná kamera, dunivá hudba a hektolitry kečupu. Tajemný rituál na hřbitově připomene staré dobré gotické horrory, navátivší se klaun pak minimálně Noc oživlých mrtvol. Hvězdu strhnu za debilní osazenstvo. Tolik nesympatických mladých lidí...je snad hledali po celém Irsku! A taky jsem čekal, že klaun vykydlí všechny na večírku, jenže on šel jen po vybraných. A taky neměl kulomet ani sekačku, škoda, i tak jsem se pěkně bavil.(18.12.2014)

Už dlho som sa tak dobre nebavil! Deti nešťastnou náhodou zabili nepodareného klauna, ten však vstane z mŕtvych a rozhodne sa pre pomstu. Hlavní hrdinovia - už ako teenageri - oslavujú poriadnu párty a vtedy sa to začne. Masaker! Už ten krvavý úvod naznačoval, že sa mi to bude páčiť. Potom nasledovala polhodinka nudy, a potom fajnová gorejazda až do konca. Odkopávanie či explózie hlavy, klaunské vtípky s črevami, vyberanie mozgu, dáždnik cez oko, proste každá jedna vraždička je neskutočne vtipná. Veľmi dobrý výber hlavného záporáka (jeho výrazy a pohyby nemali chybu), pekná kamera, a je to tak uletené, že môžem s chuťou zatlieskať. Takto si jednoducho predstavujem podarenú horror-comedy...(13.2.2013)