Pomatená kouzelná kmotra pomáhá Abby splnit přání u příležitosti jejích 16. narozenin. Abby si však uvědomí, že po tom, co si myslela, že chce, ve skutečnosti vůbec netouží, ale nakonec prožije ty nejlepší narozeniny. (oficiální text distributora)

ManOfPhoenix

Na začátku to může být otravný, ale díky představitelce Debby Ryan to na chvilku přestane. Mlladá dívka má na své narozky prostě smůlu, a tak si díky kouzelné vílce splní všechny (něktterá pitomá) přání. Nakonec jí dojde, že to byla celá chyba, a díky písni "Open Eyes" je tam opravdu pěkná a povedená scéna na přemýšlení. (nebo jeto písní? to je fuk..) Když už se vám Debby nelíbí jako herečka, zkuste ji ocenit jako zpěvačku. ()

honzic

Tento film je pro teenegary typu Disney, šťastný konec a topořící se a pitvořící herci, ale moc zábavy v něm nebylo. Hodnocení: 40 % ()

mai

Hlavní hrdinka Abby ve ztvárnění Debby Ryan je strašně nesympatická (Debby moc nemusím, ale najdou se i filmy či seriály, ve kterých se ještě snést dá, nicméně tady se to očividně nestalo). Další postava, která mi moc nesedí je jakási "kouzelná víla" či co. Její nucený úsměv a divné trapné pokusy o vtipy jsou... poněkud zvláštní a jenom to přidává filmu na trapnosti. Další v pořadí je hlavní "záporačka". Tahle holčina mi od začátku přišla sympatičtější než Abby a přijde mi, že v průběhu filmu se zajímavě vyměňují role - Abby se stává jakousi pomstychtivou mrchou a Kirsten (záporná postava) se zdá být celkem v pohodě. To taky moc dobrého dojmu filmu nepřidá, protože o každé postavě si udělám jakýsi obrázek a je celkem nesmysl, abych asi od prvních 15 minut filmu fandila záporákovi že... Jediný kdo mi přišel fajn už od začátku byl Abbyin kamarád, který si na nic nehrál, ikdyž hrál jestli rozumíte. Takže celkový dojem - nic moc. Pro cílovou věkovou skupinu ( tipnu si tak 7-12 let ) by to ale mohl být pěkný film, takže přidám jednu hvězdu. Ta druhá je za celkový nápad (sice je už trochu ohraný ale mohlo to být i horší...co si budeme povídat - Disney...no ). ()

Veeria

Líbila se mi hlavně myšlenka tohoto filmu - a to ta, že to, co si přeješ, se splní. Nicméně každé přání na sebe váže i negativa, která ale přijdou až s postupem času a nelze je ovlivnit. Kéž by se dal čas vrátit jako zde. Jednu hvězdičku přidávám k dobru za postavu Celesty (Anna Mae Routledge), kterou bych brala i ve svém životě. =) ()

Jessicahamby

Film o šestnácce, co si přeje luxusní hadry, hard-party, nový auto a náhodou se jí všechna tahle přání začínají plnit... Kdyby nebylo sympatického hereckého kolegy Debby Ryan (nejlepšího kámoše Abby), tak ten film nedokoukám. ()

PaulCabot

Ačkoliv Debby Ryan nepatří mezi mé oblíbené herečky, vydržela jsem film shlédnout celý a jako už to u romantických komedií bývá, aspoň diváka vedou přesně tam, kde chce být. Taková pěkná romantická pohádka, navíc v hlavní roli sympatický Jean-Luc Bilodeau. 16 přání mi tématem krapet připomíná film Přes noc třicítkou. ()

DK197

Podobný námět už jsem někde viděla... a ten pocit deja vu sundal dolů jednu hvězdičku. :-) Jinak fajn počin. :-) ()

wendy221

Klasická disneyovka z DisneyChannelu, typická americká komedie. Není to úplná kravina, film se mi docela líbil, ale ty rozmazlený holky, který soupeří o to, kdo je lepší mě vždycky zkazí děj. ()

DDCC

Celý film je o poučení do života. Film uteče neuvěřiteně rychle. Byla to zábava a navíc moje oblíbená herečka Debby Ryan. Co si víc přát? Více takových filmů :) ()

len.tilka

Tohle není film, to je pohádka. Pokud to někdo bere jako film, je to největší kravina, to ano. Já to ale brala jako pohádku a bavila jsem se. ()

anousek

Tady Debby Ryan vypadá ještě hezky. Tenhle film sice není úplný skvost ale mě se docela líbí. Jenom byli naprosto jasné jak to skončí. hlavní nepřítelkyně se zkamarádí a nejlepší kamarádi se dají dohromady. ()

LarisaDavid

Síce naivné a klasicky americko-teen-filmíkový počin...ale Jean-Luc je fakt na zožratie :) Navyše sa mi páčila pointa filmu. :) ()

Martin29

U těchto filmů od Disney Channell moc nečekám. Tohle byl jeden z těch lepších pokud u toho člověk vypne mozek (ta víla je všady a nikomu to nepříjde divné) tak se to dá. V dnešní době by byly ty přání jiné určitě by tam bylo potkat Biebera a byt na koncertě Homo Direction. S hlavní herečkou problém nemám aspoň to není taková zmalovaná zrůda jak ty ve Violetě. ()