Sestra tvojí sestry

• USA Your Sister's Sister (více)

Je to už rok od smrti Jackova bratra a smíření stále nepřichází. Iris cítí, že je její zodpovědností postavit svého nejlepšího kamaráda zpátky na nohy, a tak ho donutí sbalit to nejnutnější a vyšle jej na opuštěnou rodinnou chatku, aby zde v osamění hledal katarzi. Není však jediný, kdo také vyhledal útočiště na mlhavém ostrůvku. Irisina sestra Hannah má za sebou nepříjemný konec sedmiletého vztahu a s Jackem se v chatce potkávají. Prázdné lahve od alkoholu a rozvrzaná postel není však to jediné, s čím se musí dvojice další ráno potýkat. Do chatky totiž navíc přijíždí Iris. Zamotanější trojúhleník byste pohledali. (Brousitch)

sedlis

Namet se mi celkem libil,priroda a okoli jasna vec. Narozdil od kolegu zde mi ale film prisel hodne pomaly, roztahany a dialogy byly dost chabe (..spal jsem s tvoji sestrou, ne protoze bych s ni spat chtel, ale protoze jsem nemohl spat s tebou..:-) Myslenka filmu by se asi dala lepe vyjadrit ve zkracene forme ve stylu bakalarske povidky v patnacti minutach..Obecne ale film neurazi a koukatelne rozhodne pro spoustu lidi je. U mne mezi dve a tri hvezdy. ()

Voda...

Já Vám nějak nevím. Na poprvé jsem měl pocit, že je to tuctový filmeček s průměrným dějem, zajímavým rozuzlením a s vynikajícím hereckým výkonem ústřední trojice. Říkal jsem si tak tři hvězdy. Po pár dnech jsem přehodnotil na čtyři. No a protože jsem jsi ho z naprosto záhadných důvodů pustil už potřetí dávám pět... ()

Zagger

Jo, ok.. fakt je az moc videt, ze to napsala zena, ale budiz... jinak velky souhlas s Tomick: 'Celý to zazdila věta "I slept with your sister, because I can't be with you".' ()

sun.eagle

Příjemná komedie která mi docela pozvedla náladu a ani mi nevadilo že poslední třetina filmu byla teda docela úlet. I trojice herců v čele s kouzelnou Emily Blunt přispěla k celkově příjemnému filmovému zážitku. ()

drovi

Príjemná konverzačka u ktorej som sa dobre bavil. Bolo to zo života a hneď som si spomenul na známeho, ktorý spal so sestrami a na výške s ich mamou. Bol to pre neho mierny šok, keď sa dozvedel kto je ich mama. :D Emily Blunt je neodolateľná a jej oči kúzelné. Kamera bola super a zábery krajiny boli prekrásne. Herecké trio to zvládlo bez chýb,cítil som sa ako pozorovateľ, ktorý sedí niekde v kúte a ani som nedýchal. :) Vydarený film, ktorého príbeh môže zažiť v podobných obmenách každý človek. :) ()

KcarlosK

Milý malý film. Taková nezávislá konverzačka. Asi to neocení nikdo, kdo nepřekročil třicítku a nestihnul nasbírat pár životních traumat. Na takové záležitosti bych se mohl dívat pořád. Svou roli hraje i moje nehynoucí láska k Emily Blunt. ()