Brutal Relax

Krátkometrážní / Komedie / Horor / Akční
Španělsko, 2010, 15 min

Pan Olivares se na doporučení doktora odjíždí odreagovat na dovolenou k moři. Po příchodu na malebnou pláž se uvelebí na pohodlném místě a se sluchátky na uších pozoruje s klidem své okolí. Mezi tím na lidi na pláži zaútočí banda příšer, což ovšem pana Olivarese nijak nevzrušuje, protože mu doktor radil, ať se nerozčiluje, a tak si dále hledí svého. Pohoda, ale jak už to tak bývá, nemůže trvat věčně a v tu chvíli mají nezvaní návštěvníci pláže opravdu smůlu. Po dobře vykonané práci samozřejmě nesmí chybět pár fotek na památku. (pernicek83)

Blz2g

Vodníci existují a ty ze slaný vody jsou nejzlejší! Ještěže tu máme taky supertlustého cholerického hrdinu se superknírem, který jim vše zlé vrací stejnou měrou. A podle mně to pointu má: Účinnější a rychlejší terapií než se válet u móře, je se ze vzteku pořádně vymlátit! Vždyť mír a láska z pana Olivarese při závěrečných titulcích (doplněných exkluzivními fotografiemi z exkluzivní dovolené) přímo srší. Efekty dobrý (kosti křupou, krev stříká a srdce taky bilo na správným místě), souboje ubohý, jako sranda to je no, ale tak 2-3 minuty, ne čtvrt hodiny. ()

Marfab odpad!

Boha jeho co to jako má být tenhle výtvor plný bezduchého myšlení....neznám nic horšího než tahle sračka vytáhnutá z další sračky a pořád takhle dokola.....chce se mi zvracet ()

ac1976

Vybité batérie dokážu poriadne nasrať! Škoda, že tie akčné scény neboli trocha kratšie, aj keď priznávam, že mŕtve decko použité namiesto bejzbolky som ešte nevidel.. ()

m.xFuck

Naprostá GORE úleťárna, ale za ty fotky na konci si to zaslouží aspoň tři hvězdy :D A já se zase ujistil, že svět je plnej bláznů ()

koza3

Woow. Žánr zombie filmů není můj šálek kávy, ale na doporučení kamaráda jsem to sjel. Zajímavé nápady, zajímavé scény, vtipný závěr. Jsem rád, že to bylo krátkometrážní, protože to bylo tak akorát. ()

dawe3

Pěkné, líbilo se! Brutální první úder týpka s knírkem naznačí, kam se to všechno bude ubírat. Nápady jako kluko-nundžaky, mrazící box, popř. pumpa na lehátko jsou excelentní. ()

MFZB

Riadna zverinka tento kraťas-splatter. Bohatstvo, takéto krátke filmíky vedia riadne potešiť a pobaviť. Super viac takýchto... ()

Jason13

Naprostej úlet. Brutálně vtipný. U těch fotek na konci jsem šel smíchy pod stůl. Taky ten letní song je fajn. Vizuálně lepší než o dva roky mladší Fist of Jesus.. ()

lajkus

Je to hnus velebnosti... Aneb otík u moře... Aneb nejlepší zbraní na zabíjení zombie-mořských-vodníků je mrtvé tělo malého chlapce... ()

Deacon59

Naprosto ultimátní masakr, který v mnohém připomíná Petra Jacksona v jeho začátcích. Výborně natočené. To se prostě musí vidět. ()

loki3016

...a zas preco nie?...smial som sa ako uz dlho nie a v slzou v kutiku oka ticho zavidel ludom co boli pri natacani..tam muselo byt smiechu o moooooc viac ()