Brutal Relax

Krátkometrážní / Komedie / Horor / Akční
Španělsko, 2010, 15 min

Pan Olivares se na doporučení doktora odjíždí odreagovat na dovolenou k moři. Po příchodu na malebnou pláž se uvelebí na pohodlném místě a se sluchátky na uších pozoruje s klidem své okolí. Mezi tím na lidi na pláži zaútočí banda příšer, což ovšem pana Olivarese nijak nevzrušuje, protože mu doktor radil, ať se nerozčiluje, a tak si dále hledí svého. Pohoda, ale jak už to tak bývá, nemůže trvat věčně a v tu chvíli mají nezvaní návštěvníci pláže opravdu smůlu. Po dobře vykonané práci samozřejmě nesmí chybět pár fotek na památku. (pernicek83)

Forsberg11

Pána Olivaresa nič nedokáže vytočiť, ale keď príde o svoju obľúbenú hudbu počas relaxu, vie byť pekne brutálny. A že si to poriadne odnesie parta krvilačných morských zombies so zelenou krvou. Tvrdé gore, s jednou ultra morbídnou a doposiaľ nenatočenou scénou. Len pre fanúšikou žánru, slabšie povahy toto nezvládnu! Hm, mimochodom, Španielom stále ide... ()

Wimy

Myšlenka byla dobrá, ale já fakt nemám rád ten styl trhání lidských končetin a podobný stupidity. I když je to někdy lehce vtipný, tak mě to moc neoslovilo. ()

iampatrik

Jo jasně blbost to je, ale strašně zábavná a vtipná na svou brutalitu (vnitřnosti, rozmačkané hlavy, vyrvané kosti z těla..) k čemuž taky dopomáhá hudba a dementní hlavní hrdina.. Pokud někdo touží po 15 minutovém brutálním relaxu, nechť se podívá na Brutal Relax :) PS: I když morbidní, ale vtipné použít mrtvé dítě jako zbraň. ()

TERRORDROME

Keď návštevníkov pláže napadnú zelené morské monštrá so sieťkami na hlavách, pomôcť môže iba pán Olivares. Ten sa však nemá rozčulovať, len si tak sedí v bahne, priblblo sa usmieva a počúva walkman. Walkman však skape, pán Olivares chytí rapel a zmasakruje tie morské hovná ako Bud Spencer posadnutý diablom pričom ako zbraň neváha použiť ohryzenú mŕtvolu malého decka. Veľmi zábavný a navyše dobre spracovaný splatter kraťas plný rozšľahaných hláv, roztrhaných tiel a zelenej krvi... a láskavého humoru jemného ako bodnutie zastrúhanou stehennou kosťou. Samr, samr tááájm... ()

J*A*M*A*L

No je to další stupidita co si budem povídat taky je to komediální horor, takže se dalo čekat něco nesmyslného a fakt hnusně brutálního a taky to tak bylo.Brutální to bylo, ale stupidní to bylo ještě víc a ještě k tomu to bylo tak krátké.Nic extra a nic co by jste museli za každou cenu vidět. http://www.youtube.com/watch?v=gwyMS7h7VIg (je to originál, ale stejně tam toho moc nenamluví) ()

orkadimenza

První půlka byla naprosto senzační, Summer time bych mohl poslouchat pořád dokola, stejně jako sledovat výraz pana Olivarese. Škoda, že v druhé půlce trochu kvalita sklouzla a masakr nebyl tak efektivní, celkově to ale nebylo špatné. Asi jsem už po Pěsti Ježíšově věděl, co mám čekat. ()

mosnak odpad!

To nemyslíte vážně? Chcete mi jako namluvit,že tohle je něco co stojí za vidění? Je to sračka všech sraček :-((( 0% ()

kukentipla

O čem to je? Hlavní hrdina pro zlepšení svého psychického stavu odjíždí relexovat na pláž. S jeho klidnou povahou nehnou ani vodní příšery, které v brutálním stylu demontují na krvavé fleky nebohé návštěvníky pláže. Pan Oliviér si krvavých jatek nevšímá, až do chvíle než mu dojdou baterky ve walkmanovi, pak mu kapánek rupne v kouly...... Co já NATO? Nejlepší kraťas Petera Jaksona, kterej nenatočil Peter jakson. BR je brutální, vtipný a hýří povedenými nápady (mrtvé dítě jako utočná zbraň - haluz). Navíc uživatel LIVINGDEAD dal této láhůdce odpad! to samo svědčí o jeho kvalitě. ()

Teardown

Neskutečná krátkometrážní bomba se supertonážním kocourem v hlavní roli, který tak jednoznačně získává první místo sympaťáka a zombie bijce roku 2010!!! ()

Isabell11

Velmi dobře udělaný snímek, efekty byly opravdu překvapivé, což jsem od tohohle krátkometrážního filmu ani nečekala. ()

Kadas97

Režba ako remeň. Nad chýbajúcou pointou sa nebudem pozastavovať, pretože by to nemalo význam. Mordy originálne a "farebné", to decko použité ako zbraň mi hlava doteraz neberie, ale najlepšie z celého filmu boli tie záverečné fotky z dovolenky. 7 z 10 ()