Vydavatel Eric (A. J. Buckley) nalezne svého kolegu mrtvého v jeho bytě. U těla najde vzácný artefakt, který ukazuje budoucnost. Skrze něj se dozví, že přichází velká geologická katastrofa. Spolu s archeoložkou Brook (Jewel Staite) se musí pokusit odvrátit hrozící nebezpečí. O artefakt se však zajímají i zkorumpovaní vládní agenti. Eric a Brook stojí před velkým úkolem. Celý svět je zasažen mohutnou zkázou a na záchranu lidstva zůstává už jen pár hodin… (Intersonic)

Ondrew

Prekvapivo vcelku pozeratelna snimka, ktora neohromi ani nametom, ani digitalnymi trikmi, ale zaroven tu nenajdeme hole "pseudovedecke" vymysly, ani zbytocne hluche miesta. Herecke vykony ujdu a jedine, cim si to u mna tvorcovia fakt pokaslali, je zaver, ktory po tom vsetkom mohol byt aspon o trochu napaditejsi. Priemer za 50%. ()

rigby

Jako kulisa k vyčištění hlavy po náročném pracovním dni to ušlo. Hlavně nepřemýšlet, protože děj nedává moc smysl. A radši ani moc nekoukat, protože zejména triky jsou přímo děsné. Ale úplně nejlepší je projev amerického prezidenta na konci :-) ()

pájap

béček či céček jsem se nikdy moc nebál a musím říct že už jsem viděl moc sakra horších filmů..jak už to u těchto filmů většinou bývá,moc se mi líbila hlavní skorohrdinka..... ()

sitans

Vůbec to nebylo špatné. Kdyby tam hráli známější herci a natočil to rešisér se "jménem", tak by ty hvězdičky letěly nahoru jedná báseň, že, vy "odpaďáci". ()

GIN_

Dávám jednu hvězdu a to za uklidňující posttitulkový závěr, ve kterém mne tvůrci ubezpečili, že se jednalo skutečně pouze o fikci. ()

NetCore

Proč jsou filmy s tímto tématem vždycky tak odfláknuté. To není žádný dobrý režisér aby to natočil a dalo se nato koukat. ()

burg odpad!

Katastrofický sra*ky jakéhokoliv typu by měly mít defaultní hodnocení odpad! už od počátku. Ještě jsem neviděl katastrofický film, který by byl koukatelný. Tenhle nebyl výjimkou. ()