Proroctví zkázy (TV film)

• Kanada

Doomsday Prophecy

Proroctvo skazy

Sci-Fi

Kanada, 2011, 89 min

• Víteček

Špatné, o tom není pochyb, ale zdaleka to nedosahuje tragické úrovně Asyláckých a podobných filmů. Herci relativně ujdou, příběh je chabý ale existuje a Jewel Staite hezká jako vždy. Popravdě je ale jeho mírně vyšší kvalita filmu na škodu. Pořád je to špatný film, ale postrádá ten komický efekt těch úplně nejhorších, kde se člověk musí smát, jak mohlo tohle vzniknout. Tohle je prostě nezajímavá podívaná, která jen těsně nedosáhne na 2 hvězdičky.(30.1.2017)

• blackrain

Některé průlety kamery byly poměrně zajímavé a nápadité. Škoda, že si tvůrci nemohli více vyhrát s efekty. Ovšem, to by samozřejmě stálo více investovaných peněz. Asi jsem se namlsala 2012. Když v katastrofickém filmu není nic, co by mě nějakým způsobem zaujalo nebo bavilo, tak na něm začnu hledat chyby. Tady se můj mozek dostal do vysokých obrátek a pracoval naplno. Úžasné byl, jak ti lidé jednali klidně a ona se jim stačila půlka světa propadnout do země. Zemětřesení řádilo na všech kontinentech a země se trhala na kusy. Proklínaná a nenáviděná média se zřejmě šťourala v nose. Panika taky žádná a ani žádné drancování nebo podobné věci. Absolutně žádné napětí. Tenhle film asi neměl být brán jako komedie, ale já jsem v některých momentech dostávala záchvaty smíchu. Pavel Pavel by se asi divil, kdyby viděl jakou nádhernou teorii si vybrali pro "jeho" sochy.(13.3.2012)

• Alexis74

Ano, dal bych odpad, ale že tam někdo udělal alespoň efekty, tak jsem dal jednu hvězdičku. Jinak se jedná o zoufalost nad zoufalost. Pokud by jsem byl věřící, pak by jsem asi klečel u TV na kolenou a řval: "Ó bože proč jsi mi to udělal ? Za co jsem si zasloužil tak hrozný film ? " Asi tak nějak je to s tímhle dílkem.(1.4.2016)

• Stejšn

No. První záběr jsou nějeké vesmírné animace, dobře. Ale už druhý záběr, ve kterém je titulek "Severní Bulharsko" a po lese se tam prohání zelený americký Ford Bronco s červenomodrými majáky dává tušit, jak to bude pokračovat. O pár minut později maník někam volá telefonem, ze kterého se ozve: "Ústředí, prosim?" A pak už je to jen jedna velký wtf jízda...(3.4.2013)

Tak já musím trochu tenhle typ dokumentárních filmů nadhodnocovat,protože jsem vždycky rád,že se dovím něco,o čem jsem tedy opravdu netušil...Rovněž kvituji,že ve filmu nebylo použito zippo,auta celkem startovala na první nášlap a nikdo nezvracel při pohledu na čerstvě zabitého nebožtíka.Též děkuji tvůrcům,že silnice se hroutila až půl metru za ujíždějícím vozem,protože jinak by mohlo dojít k ještě zajímavějšímu úkazu,nazvanému-Co bylo dřív?Konec,nebo začátek?(18.8.2012)