Proroctví zkázy (TV film)

• Kanada

Doomsday Prophecy

Proroctvo skazy

Sci-Fi

Kanada, 2011, 89 min

Tak já musím trochu tenhle typ dokumentárních filmů nadhodnocovat,protože jsem vždycky rád,že se dovím něco,o čem jsem tedy opravdu netušil...Rovněž kvituji,že ve filmu nebylo použito zippo,auta celkem startovala na první nášlap a nikdo nezvracel při pohledu na čerstvě zabitého nebožtíka.Též děkuji tvůrcům,že silnice se hroutila až půl metru za ujíždějícím vozem,protože jinak by mohlo dojít k ještě zajímavějšímu úkazu,nazvanému-Co bylo dřív?Konec,nebo začátek?(18.8.2012)

• dogma97

Dal jsem se vyprovokovat batistuttou a nechal tu hrůzu běžet, ovšem jeho nadšení jsem nepochopil...(11.9.2012)

• Šakalík

Další film z produkce Syfy, který by patřil k těm lepším, kdyby alespoň rámcově zachovával nějakou vědeckou autentičnost. Filmů o konci světa spojeným s rokem 2012 přibývá jak hub po dešti, ale povětšinou jsou to pěkné kraviny, což v obřím měřítku předvedl naposledy třeba Emmerich se svém patosu 2012. Syfy šla pochopitelně mnohem úspornější cestou a tak do tří čtvrtin jsem měl z filmu opravdu dobrý pocit. Ale to jen do chvíle, než se ukázalo, k čemu je ta hůl. Jako přátelé, já jsem už ve filmu viděl ledacos, ale – pozor SPOILER – aby výstřel paprsku ze Země odrovnal Černou díru, to jsem teda ještě nežral! Tenhle happyend mě rozzuřil natolik, že kdybych měl Syfy předplacenou, asi jí okamžitě zruším. :-) Ale jinak tenhle film jako nenáročná podívaná poslouží, pokud vám teda nevadí, když z vás filmaři dělají blbce.(21.10.2011)

• ARI50

Ty vole bud už znudy nato koukam nebo ja nevím efekty skočí a v zapomnení zmizi ma tohle cenu točit a pouštet do světa vubec ne.(30.10.2011)

• easaque

ale jo, jako zvuková kulisa při brouzdání na netu to jde - ale odpadu to stejně neunikne. [ PŘÍBĚH: 0 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 1 /// ART: 0 /// STYL: 0 /// CASTING: 0 (3*MAX) ](2.4.2013)