Vydavatel Eric (A. J. Buckley) nalezne svého kolegu mrtvého v jeho bytě. U těla najde vzácný artefakt, který ukazuje budoucnost. Skrze něj se dozví, že přichází velká geologická katastrofa. Spolu s archeoložkou Brook (Jewel Staite) se musí pokusit odvrátit hrozící nebezpečí. O artefakt se však zajímají i zkorumpovaní vládní agenti. Eric a Brook stojí před velkým úkolem. Celý svět je zasažen mohutnou zkázou a na záchranu lidstva zůstává už jen pár hodin… (Intersonic)

rigby

Jako kulisa k vyčištění hlavy po náročném pracovním dni to ušlo. Hlavně nepřemýšlet, protože děj nedává moc smysl. A radši ani moc nekoukat, protože zejména triky jsou přímo děsné. Ale úplně nejlepší je projev amerického prezidenta na konci :-) ()

pájap

béček či céček jsem se nikdy moc nebál a musím říct že už jsem viděl moc sakra horších filmů..jak už to u těchto filmů většinou bývá,moc se mi líbila hlavní skorohrdinka..... ()

sitans

Vůbec to nebylo špatné. Kdyby tam hráli známější herci a natočil to rešisér se "jménem", tak by ty hvězdičky letěly nahoru jedná báseň, že, vy "odpaďáci". ()

GIN_

Dávám jednu hvězdu a to za uklidňující posttitulkový závěr, ve kterém mne tvůrci ubezpečili, že se jednalo skutečně pouze o fikci. ()

Nathaniel8 odpad!

Podíval jsem se na galerii, přečetl komentáře a měl jsem jasno... Toto bude sra... . a ono hele... Byla... takže s klidným svědomím odpad! Aĺe dokoukal jsem. ()

NetCore

Proč jsou filmy s tímto tématem vždycky tak odfláknuté. To není žádný dobrý režisér aby to natočil a dalo se nato koukat. ()

burg odpad!

Katastrofický sra*ky jakéhokoliv typu by měly mít defaultní hodnocení odpad! už od počátku. Ještě jsem neviděl katastrofický film, který by byl koukatelný. Tenhle nebyl výjimkou. ()