Nejzábavnější seriál o hledání pokladů na kanále HISTORY® je zpět a kupci jsou připraveni na další napínavou akci. Jedná se o zvláštní druh hledání pokladů, kde – pokud máte štěstí – vám obsah opuštěného skladu může vydělat majlant. Kupci jsou různí, od dvacátníků hledajících zábavu a vzrušení po manželské páry, jimž jde o rychlý a tučný výdělek, a všichni jsou připraveni udělat z toho pořádné drama. Cokoli je možné, když kupci zvažují, zda ten který sklad stojí za koupi... a jak vysoko jsou připravení jít. (oficiální text distributora)

epicek

Absolutně jsem nečekal , že by mě pořad tohoto typu , mohl takhle nadchnout. Ale pocit když můj favorit koupí sklad u kterého se mu z jeho obsahu, nevratí to za kolik ho koupil , mě vždy mrzí :D ()

PavelVanekArt

Nemám ponětí proč, ale strašně mě to baví. Protagonisté jsou fajn a ruku na srdce, kdo nechtěl být hledač pokladů a hazardér v jednom. ()

SeanLSD

Že by ma nejako zvlášť bavilo sledovať zábavky nafúkaných amerických tučniakov, nemôžem povedať... ale zase nápad je to dobrý a isté napätie tomu nechýba, zvlášť pre takého milovníka haraburdia všetkého druhu ako som ja... Raz za čas ma VOJNA SKLADOV rozhodne neurazí - hoci radšej by som sa v tom nepredvídateľnom bordeli hrabal sám! K zamysleniu ma skôr núti množstvo "práce", ktorú títo zväčša nesympatickí zdochlinožrúti neprestajne majú, pretože si nemyslím, že veci, ktoré tam často nachádzajú, by niekto len tak opustil, a kontakty, ktoré im umožnia všetko zaraz správne oceniť a popredávať... ()

Cedr

Těžko být naivní a brát to jako reality show, ale ať je to sebevíc nahrané, tak to stejně něco do sebe má. Minimálně jako white noise u něčeho užitečnějšího. Když už nic, tak to je zajímavá sonda do "úrovně" života a zábavy běžných Američanů. ()

honza7

Mám ten seriál rád. Narozdíl od Mistrů aukcí zde někdo odjíždí nas*anej s prázdnou, někteří, ještě víc nas*aní prodělali a sem tam někdo fakt happy, že se trefil. Baví mě na to koukat, a je i vidět, že ne vždy se zadaří. Najde se předmět "hmmm mohl by mít cenu tak 2 000 dolarů!" přijde k vetešníkovi a ten se mu vysměje a nabídne mu dolar. Jo to je pak prdel čumět na ty smutný xichty! ()

oveckaoa odpad!

Jako pořad to není špatný, ale je to tak uměle hrané až to bolí. Před chvílí byla epizoda v New Jersey kde se jim nedařilo a nic nemohly koupit a světe div se ke konci koupily dva nejkvalitnější sklady a dokonce za ně skoro nic nedaly to jim nežeru. Nejlepší komentář netahlo úplně výstižně to zde napsal dokonce i s kritikou csfd. ()

H.Gordon

Na jedno podívání dobré, ale pak už je to o tom samém. Možná by mi to bylo sympatičtější, kdyby tam nebyli ti samí lidé, kteří nepůsobí zrovna nejlepším dojmem. Je to stále na jedno brdo. Buď budou mít štěstí a koupí si dobrou garáž plnou harampádí a nebo ne. O tom to je. Někdy je i zajímavé, co najdou, ale jinak je to o ničem. Nic mi to nedá.. ()

Zagi20 odpad!

Prvních pár dílů, které jsem viděl, mě bavilo, jenže postupem času člověk prokoukne ono Americké pozlátko, pozná nastrčené herce, uměle vytvořené situace a hlavně nastrčené cennosti, které pak hlavní aktéři střelí za majland a můžou tak dál snít svůj Americký sen ... a hloupý divák jim to žere i s tím navijákem za 3000 doláčů co právě prodali. Děkuji nechci. Odpad. ()

giovanni3

Sám jsem sběratel, tak mám k tomuto pořadu vztah. Ale vesměs člověka fascinuje kolik stojí kdejaká stará zaprášená věc než že bych sbíral zrovna dané věci. Kupující mi jsou vesměs nesympatičtí, ale jde o téma/věci ne o lidi. Na víc než 3z5 to ani být nemůže. ()

netahlo odpad!

Nejlepsi na zdejsim hodnoceni je, ze ti sami popletove, kteri davaji automaticky odpad kazdemu novemu ceskemu serialu a vubec vsemu ceskemu, tehle ultra - curakovine napali plny pocet. Dalsi dukaz, ze hodnoceni na CSFD rozhodne nelze brat jako bernou minci, protoze procento dementu mezi uzivateli internetu stale vysoce prevysuje procento uzivatelu svepravnych. Porad rikam, ze nez clovek dostane pripojeni k internetu, mel by projit testem inteligence. Jinak se nehneme z mista ... ()

herr_carter

Záležitost, která má možná originální zápletku a jednu dvě epizody asi člověk dokáže zkousnout, ale proč bych se měl každé úterý a čtvrtek koukat na to, že Jarda za 5 tisíc dolarů pořídil sklad, kde je použitá nafukovací panna (ovšem z druhé světové, takže hodnotu jistě má, pokud se trochu umeje), lednička bez kompresoru (ale zachovalá,takže by mohla posloužit třeba jako knihovna) a jako třešnička na dortu sjetý gumy na Mustanga, který jsou sice uplně k hovnu, ale poněvadž se blíží čarodějnice, společně s prázdným kontejnerem, z poloviny naplněným poloprázdnými barely s benzínem (co vydražil vedle Milan a údajně mu k ničemu nejsou), svojí klíčovou roli ještě sehrají.... ()

ElizabethBay

Na jednu stranu pořad, který jsem opravdu ještě neviděla, na druhou stranu mě nemá čím překvapit. Fajn byznys ohledně propadlých schránek ve skladištích je určitě zajímavý, ale pro mě ne dostatečně. ()

Lukoboss

Vypadá to, jako kdyby banda lidí (jeblých amíků), kteří si hrajou na obchodníky, znalce, starožitníky, předváděla, jak nemá vypadat aukce. Prostě se přijede k nějakýmu (nikdo neví, kde se ty "opuštěný" sklady vzaly) skladu, rychle mrknou dovnitř a pak hází nějakýma sumama s tím, že doufají, že se tam najde něco cennýho. Je to vlastně takovej gambl v přímým přenosu. Kdyby nechali lidi hrát v kasínu a sázet, taky by někdo vyhrál a někdo ne. A vůbec nejhorší je, jak se všichni tváří, jako by jim patřil svět. ()