11-11-11

• USA 11-11-11

Joseph Crone je autorem mnoha knižních bestsellerů a člověk bez víry, ztrativší kdysi po velmi bolestné události.Po nečekané autonehodě, jenž nastala v 11 hodin a 11 minut se po několika dnech dozvídá od svého bratra Samuela, že jejich otec brzy skoná. Příliš nenadšen Joseph tedy odjíždí do Barcelony za svou rodinou, se kterou se v minulosti odcizil. Ztracenou víru se v něm snaží probudit jak jeho bratr, kázající nadále v náboženství, tak jeho otec ležící na smrtelné posteli.Joseph po svém krátkém příjezdu začíná vidět cosi podivuhodného a nemožného, co nepatří do našeho světa. Jde o démony mající v úmyslu zabít jeho bratra Samuela.Čím blíže se přibližuje magické datum 11. 11. 2011 jsou útoky démonů horší a Josephovi nezbývá, než svého bratra ochránit, který má sehrát velmi významnou roli. (oficiální text distributora)

Mihail123

Hovadina galaktických rozmerov. Mohol taký blbý námet aj niekoho napadnúť? Ako vidieť, áno. Film, v ktorom NIČ nefunguje. Absurdný námet, scenáristi museli byť asi riadne naivní a pri písaní sa chechtať, že im niečo takéto prejde. nabudúcri ok pri dátume 12-12-12 určite chystajú kvalitné pokračovanie :). ()

misterz

Diabol, démoni, zlovestné znamenia, záhadné číslo.... to všetko ma naplnilo veľkým očakávaním, no prišla studená sprcha - nezáživné a chaoticky pozliepané až strach. Ten chaos pramenil hlavne zo snahy niečo z tejto kakačky v závere vydolovať. No vyšiel z toho len akýsi blábol o novom náboženstve. O hororovej stránke sa tiež nedá povedať nič pozitívne - pár kapucní a vyvrcholenie utopené v čiernote. Na hranici odpadu. 20/100 ()

verbal

Zjevení Svatého verbala, verš 6, odstavec 7:"..... A když otevřel pičeť jedenáctou, slyšel jsem hlas jedenáctého zvířete, řkoucí: Pojď, a viz. I pohleděl jsem, a aj, ajajajaj, uň plavý, a toho, kterýž seděl na něm, jméno bylo zmrd, a nuda šla za ním. A dána jest jim moc nad mentály slaboduchými, aby mordovali sračkami unylými, a scénářem tupým, a rozpočtem ubohým, a neherci zemskými." . Dnes už máme desátého, tak kde se ti posraní démoni flákaj... ? ()

Nivenx

Bohužel tento film vlastně skoro nic kladného nemá. Já očekával podle obrázků a trailerů pořádný nával hrůzy, že mi půjde mráz po zádech, ale toho jsem se nedočkal. Místo toho jsem dostal 80 minut nějakých nezajímavých kvákanic a velké nudy. Až ke konci se tam něco událo a titulky to završili. Z tohoto filmu nemám kladný pocit, nýbrž záporný. Nechybělo moc a nasolil bych odpad. 10% ()

FFilipCZ

11.11.2011. Toto datum si přímo říkalo o nějaký film, jako je tento. Samozřejmě například se snímkem Číslo 23, který se číselnou tématikou také zabývá, se tento film nedá srovnávat. Vyzvedl bych nápad. Děj a zpracování už mě tak moc nenadchlo, vesměs se tam nic moc neděje, občas nějaká průměrná lekačka. I proto vás (stejně jako mě) překvapí celkem zajímavě vyřešené rozuzlení. ()

• Ve filmu je pochopitelně mnohokrát k vidění číslo 11. Některé jsou ihned viditelná (např. na hodinách). Jiné jsou lehce skrytá, jako například číslo hotelového pokoje hlavního hrdiny Josepha (Timothy Gibbs) je 713 – když čísla jednotlivě sečteme, dostaneme právě číslo 11. (Hovadin)