Skupina studentů se vypravila do opuštěného městečka bývalých zlatokopů. Výlet se však brzy změní v boj o život. Místo, kterému původní osadníci dali jméno Ráj, se stane peklem, ve kterém musejí lidé bojovat o přežití s vlky... (TV Prima)

ricci.s

Bol to vlastne horor? Správne, nebol. Ešte že som od toho nič nečakal. Samotný nápad nie je ničím zaujímavý, pretože skupinka ľudí zatvorená v dome a obklopená nejakými predátormi tu už bola, ale čakal som aspoň nejakú akciu, naháňačky, a predovšetkým krv. Keďže to chýbalo, tak si to nijaký hororový fanúšik neužije. Vlastne sa tam ani nič zaujímavé neudialo. Nakrútené je to slušne a na hladné šelmy sa pozerá dobre, ale bez gore to jednoducho nejde (najskôr je to zase PG-13). Samozrejme ma to zaujať nemohlo, ale nevidím to ani na úplné dno - hlava ma nerozbolela, neurazilo ma to, a ani nenasralo (veď ani nemalo čím). Akurát nudilo, ale s tým sa stretávam neustále. ()

AlistairMir

Znáte takovou tu šablonu, kdy hlavní hrdina touží po krásné dívce, která ale místo něj chodí s totálním blbcem a vy držíte palce hrdinovi, aby svou vysněnou získal a přebral jí tomu blbounovi? Tak tady to nečekejte. Hrdina Kyle je totiž hysterická ubulená atrapa chlapa a celou dobu člověka přímo nutí fandit Robovi, který jako jedinej z naší čtveřice nemyslí kolenem a dokáže i vlkovi řiť nakopat. Jeho vyvolená Jess ale stejně začne pokukovat po Kyleovi a chudák Rob je nádherná ukázka toho, jak dopadne klučina, co chce chránit svou dívku, která už myslí na ubulence. Do toho tam běhají vlci sem a tam a zase sem a zase tam...Dělá jim problém lidi dohonit, zardousit, vyčenichat, napadnout...prostě jdou tak trochu za tupé plemeno. A já sám nevím proč mi ten film nevadil :-D Za sebe 3* a Vám radím - Nekoukejte na to, jsem si skoro jistý, že budu opravdu vyjímka. ()

cariada odpad!

Jasný odpad od samého počátku , už jen ten rozostřený obraz. Herci na zabití, hlavní hrdina chce zbalit pěknou spolužačku tak jí pozve kamsi do opuštěného města, na výlet k tomu sebou vezme kámoše, aby to nebylo tak okatý. Naštěstí jim holka pěkně vytře řit, tím , že si sebou vezme přítele. Asi jediný světlý moment filmu. Pak už konečně na řadu přijdou vlci teda pěkný pejsci. Hlavní hrdina se chová jak největší zbabělec, kterému jsem přál, aby ho konečně vlk sežral. Větší partu debilů jsem dlouho neviděl. Tohle je snad i "c"film. ()

Campbell

Sakra a já si říkal že Bear nebylo nějak extra špatný. No Wolf town je dost špatný. Ono když ti vlci vypadaly tak rozkošně a pár z nich vypadalo přesně jako můj pes(malamut), tak jsem těm vlkům dost fandil. Nicméně tenhle film postráda cokoliv co bych od takovýhle ho filmu čekal. Zábavnost, pár cákanců krve, atd... Škoda překvapení jako u Kruté rasy se nekoná. ()

Bloody13 odpad!

Do Wolf Townu je vstup pouze na vlastní riziko, přebývá tu totiž nebezpečně zákeřná a lidožravá nuda. A taky smečka hladových vlků, která by si ráda smlsla na čtveřici kamarádů, co zabloudili do opuštěného titulního městečka. Ti se však po většinu času drží uvnitř rozpadlých domů a jen výjimečně se někdo opováží vystrčit nos ven, aby byl bez milosti sežrán. Dobře mu tak, nemá dělat hrdinu. A tak se hodně řeší a kecá, postavy se chovají jako absolutní idioti, povinnou hysterickou roli zde odsral mladík, co má panickou hrůzu ze psů, v noci místo hvězd tu pěkně září reflektory a... a vy už přetáčíte film dopředu. Ani troška tý krve to nezachrání. Je to fakt hnus. Nízké hodnocení (2.0) na Imdb tentokrát nelže, takže se vyhněte velkým obloukem. ()