poster

Město vlků

 • USA

  Wolf Town

Horor / Thriller

USA, 2011, 90 min

Režie:

John Rebel
(další profese)
 • AlistairMir
  ***

  Znáte takovou tu šablonu, kdy hlavní hrdina touží po krásné dívce, která ale místo něj chodí s totálním blbcem a vy držíte palce hrdinovi, aby svou vysněnou získal a přebral jí tomu blbounovi? Tak tady to nečekejte. Hrdina Kyle je totiž hysterická ubulená atrapa chlapa a celou dobu člověka přímo nutí fandit Robovi, který jako jedinej z naší čtveřice nemyslí kolenem a dokáže i vlkovi řiť nakopat. Jeho vyvolená Jess ale stejně začne pokukovat po Kyleovi a chudák Rob je nádherná ukázka toho, jak dopadne klučina, co chce chránit svou dívku, která už myslí na ubulence. Do toho tam běhají vlci sem a tam a zase sem a zase tam...Dělá jim problém lidi dohonit, zardousit, vyčenichat, napadnout...prostě jdou tak trochu za tupé plemeno. A já sám nevím proč mi ten film nevadil :-D Za sebe 3* a Vám radím - Nekoukejte na to, jsem si skoro jistý, že budu opravdu vyjímka.(27.10.2015)

 • cariada
  odpad!

  Jasný odpad od samého počátku , už jen ten rozostřený obraz. Herci na zabití, hlavní hrdina chce zbalit pěknou spolužačku tak jí pozve kamsi do opuštěného města, na výlet k tomu sebou vezme kámoše, aby to nebylo tak okatý. Naštěstí jim holka pěkně vytře řit, tím , že si sebou vezme přítele. Asi jediný světlý moment filmu. Pak už konečně na řadu přijdou vlci teda pěkný pejsci. Hlavní hrdina se chová jak největší zbabělec, kterému jsem přál, aby ho konečně vlk sežral. Větší partu debilů jsem dlouho neviděl. Tohle je snad i "c"film.(18.11.2014)

 • Campbell
  **

  Sakra a já si říkal že Bear nebylo nějak extra špatný. No Wolf town je dost špatný. Ono když ti vlci vypadaly tak rozkošně a pár z nich vypadalo přesně jako můj pes(malamut), tak jsem těm vlkům dost fandil. Nicméně tenhle film postráda cokoliv co bych od takovýhle ho filmu čekal. Zábavnost, pár cákanců krve, atd... Škoda překvapení jako u Kruté rasy se nekoná.(12.2.2012)

 • The Viper
  odpad!

  Jelikož v magazínu byl psán pouze název a rok výroby, netušil jsem do čeho se pouštím, ale doufal jsem, že díky tomuto filmu mi snad noční uteče o poznání rychleji. Bohužel jsem se dočkal jen útrap a kupy myšlenek - Proč proboha někdo točí pořád takový p*čoviny ?! - Herci naprosto příšerní, stejně jako dialogy a vlastně to jediné na filmu dobré jsou nezmínění pašáci VLCI. Zajímalo by mě, kde na takové výtvory berou tvůrci peníze, čas (asi nuda), herce (???) a především inspiraci.(5.10.2014)

 • Bloody13
  odpad!

  Do Wolf Townu je vstup pouze na vlastní riziko, přebývá tu totiž nebezpečně zákeřná a lidožravá nuda. A taky smečka hladových vlků, která by si ráda smlsla na čtveřici kamarádů, co zabloudili do opuštěného titulního městečka. Ti se však po většinu času drží uvnitř rozpadlých domů a jen výjimečně se někdo opováží vystrčit nos ven, aby byl bez milosti sežrán. Dobře mu tak, nemá dělat hrdinu. A tak se hodně řeší a kecá, postavy se chovají jako absolutní idioti, povinnou hysterickou roli zde odsral mladík, co má panickou hrůzu ze psů, v noci místo hvězd tu pěkně září reflektory a... a vy už přetáčíte film dopředu. Ani troška tý krve to nezachrání. Je to fakt hnus. Nízké hodnocení (2.0) na Imdb tentokrát nelže, takže se vyhněte velkým obloukem.(10.7.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace