Reklama

Reklama

Skupina studentů se vypravila do opuštěného městečka bývalých zlatokopů. Výlet se však brzy změní v boj o život. Místo, kterému původní osadníci dali jméno Ráj, se stane peklem, ve kterém musejí lidé bojovat o přežití s vlky... (TV Prima)

Recenze (24)

Bloody13 odpad!

všechny recenze uživatele

Do Wolf Townu je vstup pouze na vlastní riziko, přebývá tu totiž nebezpečně zákeřná a lidožravá nuda. A taky smečka hladových vlků, která by si ráda smlsla na čtveřici kamarádů, co zabloudili do opuštěného titulního městečka. Ti se však po většinu času drží uvnitř rozpadlých domů a jen výjimečně se někdo opováží vystrčit nos ven, aby byl bez milosti sežrán. Dobře mu tak, nemá dělat hrdinu. A tak se hodně řeší a kecá, postavy se chovají jako absolutní idioti, povinnou hysterickou roli zde odsral mladík, co má panickou hrůzu ze psů, v noci místo hvězd tu pěkně září reflektory a... a vy už přetáčíte film dopředu. Ani troška tý krve to nezachrání. Je to fakt hnus. Nízké hodnocení (2.0) na Imdb tentokrát nelže, takže se vyhněte velkým obloukem. ()

Asia_Power 

všechny recenze uživatele

Jak by řekli vlci - Hauuuuuuu to byla píčovina !! No možná by skončili u toho hauuuuuu, ale rozhodně by si mysleli i ten zbytek. Teda za předpokladu, že by se nejednalo o vlky z tohohle sqostu. Tady totiž vlci nemyslej. Snad nikdy jsem neviděla debilnější chování zvířat ve filmu. Jestli tohle má být vrcholová organizace vlčí smečky, tak nechápu, že už nechcípli hlady. Průser je, že lidská část obsazení se chová taky debilně. Tak komu má chudák malá rákoska fandit? Robovi. Joooo mám to budu fandit Robovi, kterej se možná chová jako totální čurák když o nic nejde, ale jako jedinej se nechová jako totální čůrák když o něco jde. Zato Kyle je kokot , kterej navíc asi bude mít problémy s erekcí a v pubertě ho možná někdo šukal do análu tak moc, až mu zcela vymrdal mozek z hlavy. Stejně tak Rob vyšukal mozek z hlavy Jess, jelikož jinak absolutně nepobírám co na tý hysterický píče, pohlaví mužského, viděla. Každopádně je to jasný. Guma k gumě sedá a tak Jess začne tokat po Kylovi a chudák Rob radši nakrmí svým tělem vlky, aby už měl tenhle posranej výlet za sebou. No a rejža? Slovy Nárožnýho - Je to Rebel !! ()

Reklama

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Bol to vlastne horor? Správne, nebol. Ešte že som od toho nič nečakal. Samotný nápad nie je ničím zaujímavý, pretože skupinka ľudí zatvorená v dome a obklopená nejakými predátormi tu už bola, ale čakal som aspoň nejakú akciu, naháňačky, a predovšetkým krv. Keďže to chýbalo, tak si to nijaký hororový fanúšik neužije. Vlastne sa tam ani nič zaujímavé neudialo. Nakrútené je to slušne a na hladné šelmy sa pozerá dobre, ale bez gore to jednoducho nejde (najskôr je to zase PG-13). Samozrejme ma to zaujať nemohlo, ale nevidím to ani na úplné dno - hlava ma nerozbolela, neurazilo ma to, a ani nenasralo (veď ani nemalo čím). Akurát nudilo, ale s tým sa stretávam neustále. ()

Jezinka.Jezinka 

všechny recenze uživatele

Jen počkej, zajíci! proti městu vlků vede v počtu vlků. Ve městě vlků není jediný. Lidé se tu chovají hystericky, aniž by z toho byly cítit emoce, jsou vyděšení a nechovají se, jako člověk v ohrožení, milují a jiskří to tam, jen když se škrtne zapalovačem. Nad jejich logikou by člověk zaplakal. Nad vlky také. Sápou se po lidech do domu, přitom kňučí a vrtí ocasy. Tohle dělá náš Alík, když chce míček, co má ve vedlejším pokoji. Ten film je mizérie, ale dát tomu odpad? To tu lidi nemají rádi psy? ()

tron 

všechny recenze uživatele

John Rebel naozaj nie je žiadny rebel. Po medveďoch úspešne ponížil aj ďalšie hororové zvieratá – vlky. Tí síce nie sú až takí strašidelní, ako medvede, ale s trochou záujmu sa dá dobre pracovať aj s nimi. Tú trochu záujmu však pán režisér nemal a jeho snímka pôsobí mimoriadne nízkorozpočtovým dojmom. A to nielen po vizuálnej stránke (niečo do seba má snáď iba dávno opustené mestečko zlatokopov, ale ani ono nie je žiadny zázrak), ale i scenáristickej a hereckej stránke. Postavy, herci, scenár, to všetko je dno. Režisér sa zjavne ani len nesnažil, aby mu z toho vyšlo aspoň béčko a tak je výsledkom céčko. Ako minule, aj teraz siahol po reálnych zvieratách, ale čo z toho, keď s nimi ani teraz nie je dostatočne zručne narábané, celé to vyzerá nerealisticky a hlúpo, vlky vrčia a ceria tesáky, ale scény s nimi boli zjavne nakrúcané samostatne, čiže interakcia s ľudskými hercami je takmer nulová. ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama