Město vlků

Todd C. Ramsay

Kostýmy:

Kim Green
  • Asia_Power

Jak by řekli vlci - Hauuuuuuu to byla píčovina !! No možná by skončili u toho hauuuuuu, ale rozhodně by si mysleli i ten zbytek. Teda za předpokladu, že by se nejednalo o vlky z tohohle sqostu. Tady totiž vlci nemyslej. Snad nikdy jsem neviděla debilnější chování zvířat ve filmu. Jestli tohle má být vrcholová organizace vlčí smečky, tak nechápu, že už nechcípli hlady. Průser je, že lidská část obsazení se chová taky debilně. Tak komu má chudák malá rákoska fandit? Robovi. Joooo mám to budu fandit Robovi, kterej se možná chová jako totální čurák když o nic nejde, ale jako jedinej se nechová jako totální čůrák když o něco jde. Zato Kyle je kokot , kterej navíc asi bude mít problémy s erekcí a v pubertě ho možná někdo šukal do análu tak moc, až mu zcela vymrdal mozek z hlavy. Stejně tak Rob vyšukal mozek z hlavy Jess, jelikož jinak absolutně nepobírám co na tý hysterický píče, pohlaví mužského, viděla. Každopádně je to jasný. Guma k gumě sedá a tak Jess začne tokat po Kylovi a chudák Rob radši nakrmí svým tělem vlky, aby už měl tenhle posranej výlet za sebou. No a rejža? Slovy Nárožnýho - Je to Rebel !!(30.3.2017)

• cariada

Jasný odpad od samého počátku , už jen ten rozostřený obraz. Herci na zabití, hlavní hrdina chce zbalit pěknou spolužačku tak jí pozve kamsi do opuštěného města, na výlet k tomu sebou vezme kámoše, aby to nebylo tak okatý. Naštěstí jim holka pěkně vytře řit, tím , že si sebou vezme přítele. Asi jediný světlý moment filmu. Pak už konečně na řadu přijdou vlci teda pěkný pejsci. Hlavní hrdina se chová jak největší zbabělec, kterému jsem přál, aby ho konečně vlk sežral. Větší partu debilů jsem dlouho neviděl. Tohle je snad i "c"film.(18.11.2014)

• Campbell

Sakra a já si říkal že Bear nebylo nějak extra špatný. No Wolf town je dost špatný. Ono když ti vlci vypadaly tak rozkošně a pár z nich vypadalo přesně jako můj pes(malamut), tak jsem těm vlkům dost fandil. Nicméně tenhle film postráda cokoliv co bych od takovýhle ho filmu čekal. Zábavnost, pár cákanců krve, atd... Škoda překvapení jako u Kruté rasy se nekoná.(12.2.2012)

• The Viper

Jelikož v magazínu byl psán pouze název a rok výroby, netušil jsem do čeho se pouštím, ale doufal jsem, že díky tomuto filmu mi snad noční uteče o poznání rychleji. Bohužel jsem se dočkal jen útrap a kupy myšlenek - Proč proboha někdo točí pořád takový p*čoviny ?! - Herci naprosto příšerní, stejně jako dialogy a vlastně to jediné na filmu dobré jsou nezmínění pašáci VLCI. Zajímalo by mě, kde na takové výtvory berou tvůrci peníze, čas (asi nuda), herce (???) a především inspiraci.(5.10.2014)

• ricci.s

Bol to vlastne horor? Správne, nebol. Ešte že som od toho nič nečakal. Samotný nápad nie je ničím zaujímavý, pretože skupinka ľudí zatvorená v dome a obklopená nejakými predátormi tu už bola, ale čakal som aspoň nejakú akciu, naháňačky, a predovšetkým krv. Keďže to chýbalo, tak si to nijaký hororový fanúšik neužije. Vlastne sa tam ani nič zaujímavé neudialo. Nakrútené je to slušne a na hladné šelmy sa pozerá dobre, ale bez gore to jednoducho nejde (najskôr je to zase PG-13). Samozrejme ma to zaujať nemohlo, ale nevidím to ani na úplné dno - hlava ma nerozbolela, neurazilo ma to, a ani nenasralo (veď ani nemalo čím). Akurát nudilo, ale s tým sa stretávam neustále.(12.7.2011)