vofo

Krásně napsané, krásně natočené, krásně zahrané. David O. Russell tasí svůj vůbec nejlepší film a pro mě jeden z nejlepších filmů roku. Film tak nabitý láskou a pozitivní energií, že je radost se na to dívat. ()

Marchellonzo

Je jen málo romantických filmů, které jsou tak mile ukecané a které tolik nesází na optické dění. Cooper i Lawrence odvádějí skvělou práci s jejich charaktery, zvláště musím pochválit již zmíněnou představitelku Tiffany, na jejíž okouzlující povaze je postavena velká část tohoto filmu. Co se týče humoru, je snímek dobře vyvážený a střízlivý, což dokazuje například Patova vlastnost s ničím se nemazat a upřímně vše vykecat. Skvěle optimistický a díky hudbě, prostředí a postavám překypující zvláštní atmosférou. Takový je Silver Linings Playbook. ()

dexfirst

Bezprostredne a jednoduché vyjadrovanie pocitov. Jennifer ako 22-ročná dokázala poraziť Brada na plnej čiare a zahrala svoju rolu brilantne(She is even younger than me). Po dlhej dobre film kde na konci som mal úsmev na tvári a nevedel som sa ho zbaviť. 4,5* ()

StinkingPooh

Z počátku mě film k sobě moc netáhl, protože se v něm dost křič a mluví 3 lidi přes sebe a tohle mě ve filmech nebere. Pozvolna se to začalo rozjíždět až s nástupem Jennifer Lawrence (která nepatří mezi moje oblíbené herečky, ale tady jí role sedla perfektně!) a zábavnost a i celková kvalita gradovala, až mě úplně rozsekala při soutěžním tanci :) Líbí se mi, že to není romantický film plný klišé ani nic přeslazeného. Zábava, emoce, romantika-toho všeho se mi dostalo dostatečně Když k tomu přičtu výkony Coopera a DeNira, tak mi prostě vychází 5*. ()

HAssAN

You have poor social skills. You have a problem. / I have a problem? You say more inappropriate things than appropriate things. You scare people. / I tell the truth. But you're mean. / What? I'm not telling the truth? ()

Brodequin

Taky si nemyslím, že by to mělo být na oskara. Takovýchto filmů jsou mraky a tenhle nebyl opravdu ničím vyjímečný. Občas jsem se i během filmu díval, jak to bude ještě dlouhý - takže celkem nuda. Pokud to srovnám s Crazy Stupid Love...mmno vlastně, to se ani srovnávat nedá :-) ()

Dacsus

Pecka! Výborné výkony, najmä Bradley Cooper ma skutočne prekvapil (doteraz som ho mal len za ďalšieho fešiho do komédií a romancií). ()

Jamall

Cooper překvapivě nesympatický, Lawrence získává sympatie, ale pozdě (a ne jen kvůli svému pozadí v legínách). Chemii, aby tu člověk pohledal. Přijde mi, že je toho rozehráno až moc a všechno vlastně vyšumí. ()

_Irbe_

Spojit dohromady drama (hluboké), komedii (laskavou) a romantiku (opravdovou) nezní uvěřitelně a ono bum...za dlouho dobu nejlepší filmová romance. "Tanec, kdo by to byl řekl". ()

metztlimoon

Komédia? Ani omylom. Romantika? Len v poslednej scéne. Dráma? To asi áno. Inak povedané, prvú polovicu filmu po sebe len kričia, druhá sa to trochu rozhýbe, keď on a ona začnú tancovať. Jemu tú psychotinu neverím, ona je tak sympaticky impulzívna (trochu mi pripomína mňa;)). SPOILER: Čakala som reálnejší koniec ako výhru Eagles a bodový priemer rovných 5,0. Na to, v akom pochmúrnom duchu sa celý film niesol, toto je vyfantazírovaný happyend, ktorý mi tam proste nesedel. Záver: Terapia láskou nemá ani len na podstavec Oscara, tak prečo toľko nominácií?? ()

Anthemis

Asi byla chyba, když jsem od toho filmu čekala něco mimořádného... protože když se mi pak dostalo jenom průměrné dramakomedie, tak jsem cítila zklamání. Navíc si asi vyrovnávání se (tedy terapii) polámané mysli představuju trochu jinak, takže mě film nezasáhl ani po myšlenkové stránce. Ale jinak se na to dívalo docela hezky, pár dobrých momentů, dobří herci... jenom si myslím, že z hlavy vyšumí velmi rychle... (ale tanec se mi líbil :-) ()

jemenfoutiste odpad!

79% za sračku, v ktorej sa tancuje, uchyľuje k jednoduchému vtipu a neprekvapivej pointe. preboha za čo ma táto komunita trestá, a všetkých tých, čo majú radi filmy, nie červenú knižnicu, v ktorej keď sa spomenie xanax a hemingway sa dvíhajú percentá nepekným štýlom. ()

Ala007

Nepodbízivá romance o tom, že i dvě velice komplikované povahy dokážou najít svůj (ideální?) protějšek a klid v duši. Bradley Cooper zraje jako víno, a to nemluvím o jeho zjevu (co bych k němu měla asi dodat?????), ale především o jeho herectví. A mladičká Jennifer Lawrence mu je dokonalým protějškem. ()

panWallace

námět v celku zajímavej, dalo by se říct i celkem originální..dějová linka dvou hlavních postav solidně zahraná..co mě ale vytáčí je spousta vedlejších postav, které se chovají naprosto nesmyslně..nejvíc nějakej seschlej strejda, které obírá soustavě celou ulici ale nikomu to nevadí..myslím, že se z námětu dalo vytěžit daleko víc, ale i tak je to koukatelný, čekal jsem však trochu víc... ()

Leník

Romance to je moje, ale tohle je romance jen tak napůl, cca od zápasu v americkém fotbale (nebo co to vlastně bylo za týmy :-)), což je taky část, která mě bavila. Do té doby mě to spíš nudilo, obzvlášť mě nebavily pošahané rozhovory dvou hlavních hrdinů, jejichž pošahanost neomlouvá ani to, že slovy distributora jsou "mentálně nestálí". Skvostné naopak byly všechny rodinné scény s účastí Roberta de Nira, ty se mi líbily moc. Takže ve výsledku tak půl na půl, proto tři hvězdy. ()

david666

Z Jennifer roste PANÍ herečka. nejen, že dobře vypadá ale zvládá ztvárnit rozličné typy postav. Zde jí sekundují i další skvělí herci. Příjmená romantika, která není až tak hollowoodsky pocukrovaná. ()

aleXan

Pre mna osobne film roka. Herecke vykony na vybornu!...Ten kto to nepochopil pravdepodobne nevie po anglicky a stavil na dabing=osudova chyba, alebo cital len titulky ktore ocividne neboli dobre prelozene. Vasa smola. ()

laurence

Výborné herecké výkony, zejména od Coopera a Lawrence. Nechybí tuctový americký happyend, který kazí dojem podobně jako zbytečná pointa o sázkách. Nebýt těchto dvou šrámů, tak jde o skvělou romantickou komedii. ()

Největší filmový festival v Brně se blíží

Největší filmový festival v Brně se blíží