poster

Ossakhan yeonae

 • Jižní Korea

  오싹한 연애

 • Velká Británie

  Spellbound

 • Velká Británie

  Chilling Romance

 • Velká Británie

  Eerie Romance

Romantický / Mysteriózní / Horor

Jižní Korea, 2011, 114 min

Režie:

In-ho Hwang

Scénář:

In-ho Hwang

Hudba:

Jae-jin Lee

Producenti:

Won-tae Lee
(další profese)
 • Chrustyn
  ***

  Korejské romance můžu pro jejich cit a originalitu ve všech směrech. Bohužel "Ossakhan Yeonae" mě nedokázal zaujmout tolik jako jiné kousky korejské kinematografie a i přes jeho originalitu, vizuální styl i dobré herecké výkony jsem se u filmu moc dobře nebavil a po celou dobu mě nedokázal nijak nadchnout.(28.9.2012)

 • Kryšpín
  *****

  Výborný film pro zamilované páry, kteří hledají film na večer a nemohou se rozhodnout mezi hororem a romantickým filmem. Lepší kombinaci těchto žánrů jsem ve filmu zatím neviděl a skvěle jsem se bavil od začátku do konce. Bravurně napsané dialogy, které přidávají příběhu s nadsázkou špetku humoru. I když se postavy mohou zdát divákům trošku střelené a umělé, přesto jsou postaveny z detailů, které mě donutily si je oblíbit.(12.4.2012)

 • PetrPan
  ****

  Ye-jin Soon bych asi sežral všechno, jak to ta holka dělá ? Když se ve filmu poprvé objevila, přišla mi jako nevýrazná šedá myška, postupem času mi byla sympatičtější a sympatičtější a na konci jsem pocítil slabé cosi u srdce, možná to byly jen příznaky počínající arytmie, nevím jistě, každopádně je Eerie Romance příjemnou kardiologickou záležitostí s jemným nepřepáleným asijským hihihumorem ( až na pasáž v titulcích, to už fakt nemuselo být), jemným hororovým nádechem ( no místy se ten nádech mění v hluboké hororové zachrchlání, to zas ne že ne) a prostě a jednoduše jemnou a krásnou Ye-jin Son :)(12.1.2013)

 • Kaluž
  ****

  Příjemný mix žánrů s úsměvnou "cirkusovou" hudbou. Pointa s andělem strážným na přívěsku se mi moc líbila, působila vkusným (nad)přirozeným dojmem. Jen střihač mohl trošku více zkrouhnout výslednou stopáž, ta je na vykládanou látku mírně přetažena, ale to už je u jihokorejských snímků jakýmsi koloritem.(9.11.2012)

 • Jirka_Šč
  ****

  Definice žánru: Příjemná netypická a neslzopudná romance se silnou (osobnostně) hlavní hrdinkou a nepatrnými intenzivními lekacími duchařskými okamžiky. Koukejte se na to s očekáváním tohoto a nebudete sklamáni. Poněkud rozporuplná hodnocení lidí na ČSFD podle mě vychází z toho, že lidé očekávali horor a nedostali ho natolik plnohodnotně, aby byli spokojeni. Já jsem očekával Ye-jin Son a dostal jsem Ye-jin Son, přičemž jsem byl spokojen, protože má co hrát (vděčně scénáristou vytvořená postava), hraje výborně (scéna s alkoholem) a i po třicítce je stále krásná (a dokonce se zmíní i o orgasmu). Jediné, co mi nesedlo, byla scéna s košilí: Říkejte si co chcete, toto přece košile musí vydržet! ■ Hláška: "Mám 100 odběratelů na Twitteru!"(18.5.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace