Kate Reddyová pracuje jako finanční analytička a je ve své práci velmi úspěšná. Dokonce si ji k sobě vybere velký šéf Jack Abelhammer, aby společně pracovali na projektu, který ona vymyslela. Potíž je v tom, že sídlí v New Yorku a Kate bydlí v Bostonu. Navíc je vdaná a má dvě malé děti. Její manžel Richard právě získal možnost posunout se v kariéře, chůva nespolupracuje podle představ. Pro Kate je velmi těžké být dobrou manželkou, matkou a zároveň pracovat. Snaží se ze všech sil a docela se jí to daří, ale když musí na novém projektu pracovat ještě intenzivněji, začíná to v domácnosti trochu skřípat. Kate propásne první stříhání malého synka Bena, starší dcerka Emily jí však neustálou nepřítomnost a nesplněné sliby nechce odpouštět. Richardovi se také pomalu začíná zajídat to, že ji musí neustále zastupovat. V práci se jí sice daří, ale musí čelit kolegovi Chrisi Buncemu, který sice nemá tak brilantní nápady jako Kate, ale patří mezi ty lidi, kteří dokáží vycítit ten správný okamžik, kdy slíznou smetanu za cizí práci. Kate to o něm ví a je rozhodnutá vytrvat a nic mu nedat. Celý projekt byl její nápad a ona ho holdá dokončit.Díkůvzdání si však chce užít se svou rodinou a odjíždí k manželovým rodičům. Celý den si nevšímá telefonu, ale večer jí k nim volá její asistentka Momo, že zítřek je jediný den, kdy je možnost představit celý projekt nejvyššímu šéfovi. Nezbývá než opět zklamat manžela a děti a odletět. Prezentace je úspěšná a s Jackem jsou pozvaní na oběd s nejvyšším. Kate si ho svou bezprostředností nakloní ještě více a nakonec svolí k realizaci. Je to ohromný úspěch. Momo, která v Kate vidí odstrašující případ a nikdy nehodlá mít děti, je těhotná a rozhodne se dát dítě pryč. Nechce žít jako Kate... (TV Prima)

cleir

Nečekané překvapení, zřejmě kombinace dobré nálady a lehké nenáročnosti před Vánoci, ale šla jsem na to se značnou obavou až jistým odsouzením předem a nakonec jsem se bavila - jednoduché, jednoznačné, jednostopé, ale fajn. ()

bedsore

Asi jako když se k vám v hospodě donese konverzace od vedlejšího stolu. Takový tlachání, který moc nevnímáte. Jedním uchem dovnitř, druhým ven. Tak jsem k tomu přistoupil, a toho se mi taky dostalo. Nic víc, nic míň. ()

JerryPilsen

Nechápu jak jsem to moh dokoukat.Nevtipné,nudné,feministické.Nesympatická hlavní postava,která neví co dřív.A to je jako super? ()

karmenka odpad!

Toto je jeden velky trapas, skutocne otrasne. Ked nieco podobne sledujem, nemozem sa zbavit myslienky na to, ze tie peniaze, co sa vrazili do filmu, radsej mohli venovat detom do Afriky, nez tocit takeho prisernosti. ()

MilanM76

Komediálne ladený príbeh matky s dvoma deťmi, ktorá je pracovne značne vyťažená a rieši otázku priorít práce a rodinného života. Film neprináša nič ohromujúce, ale na bežné oddychové pozretie je dobrý. Najviac sa mi páčila myšlienka keď Kate odmieta návrh Jack-a so slovami, že teraz je už schopný začať nový vzťah. Film je vhodný pre akúkoľvek vekovú kategóriu, viac si ho však užijú tí skôr narodení, ktorí sa v podobných situáciách ako hlavní predstavitelia určite ocitli. ()

Verilla

Nebyla bych až tak moc přísná vůči tomuhle snímku, je to taková oddechovka, ale je pravda, že nějakou zápletku by to chtělo a hlavně by to potom bylo úplně jiné kafe. ()

kamilao

Já zase nechápu, jak to, že je tato komedie tak nízko ohodnocena???? Hodně jsem se pobavila! V tomto filmu se mi také poprvé zalíbil herec Brosnan (jinak ho moc nemusím). To jak zahrál obchodního partnera Kate (Sarah Parker) bylo super. Nemyslím, že se pánové v tomto filmu najdou, ale dámy určitě! ()

viax

Vcelku zábavné dílko, ale nesmíte věřit všemu, co hlásá. To sebeobviňování žen - manželek je už dávno pasé. Možná tak v minulém století bylo in. Sarah a její vrabčí hnízdo mě nijak neuchvátilo, nicméně tu potřeštěnost jí věřím. Dvě hvězdy za Bonda. ()

Crreed

Tohle byla totální sračka...Falešně se usmívající,povrchní a přehrávající dilinka Kate Reddy ( Sarah Jessica Parker ) mi neskutečně lezla na nervy...Jako vždy se vše muselo točit kolem ní,jenom ona,její kariéra,bez toho by se prostě zbortil svět....Zřejmě pouze proto jsem se s obrovským sebezapřením vydržel dívat na tuhle hovadinu,jelikož jsem si představoval nahatou tu její tmavovlasou míšenou asistentku Momo Hahn ( Olivia Munn ),a tu zrzavou mrdavou kámošku Allison Henderson ( Christina Hendricks ).Obě dvě byly fakt luxusní a držely mě jakž takž při životě,abych u tohohle veledíla nezdechnul nudou...Jak už tady někdo v komentářích poznamenal,tak snad jediné kladné body ode mne dostávají Jack Abelhammer ( Pierce Brosnan ),a pak i její manžel Richard Reddy v podání herce Grega Kinneara,kteři to odehráli skvěle a se ctí,za což jim velice děkuji...Jednu utrápenou hvězdičku ze sebe vysoukám,toť vše... ()