Černá mamba

• USA The Black Mamba
všechny plakáty
Krátkometrážní / Sportovní / Akční
USA, 2011, 6 min

Krátkometrážní snímek Roberta Rodriguze vypráví o basketbalové superstar Kobe Bryantovi, který si zde po boku Bruce Willise a rappera Kanye Westa zahrál sám sebe. Film byl natočen jako součást reklamní kampaně Bryantových tenisek, Nike Air Zoom Kobe VIS. (lekr)

kingik

Robert Rodriguez natočil reklamu na Nike s nehercem Kobe Bryantem v hlavní roli neohroženého muže jménem Černá mamba. Basketbalista Lakers asi pomalu pomýšlí na to, že až skončí se sportovní kariérou, vrhne se na hereckou dráhu. Může být. Ovšem dát dohromady trio West, Willis a Trejo, to chce opravdu odvahu. Kladně hodnotím pouze režii a Rodriguez tímto u mě padá do temného propadliště kdysi nadějných režisérů. Bylo to opravdu šest dlouhých minut o ničem s divně designovanou obuví. Není práce, tak se bere za vděk i stupid reklama. ()

dO_od

// Ne, že bych byl velkej fanda basketbalu, spíš naopak. Ok, nemám na to předpoklady takže ho přímo nenávidím ale ! tenhle krátkej film je jednoduše tak cool, že ho prostě nemůžu sundat za ten sport. 85% (odmyslete si 10%, pokud Bruce Willis není váš nejoblíbenější herec a neposloucháte Kanye Westa) ()

mzss1 odpad!

Tyhle krátké filmy, klipy nebo jak se to jmenuje - krátkometrážní ? No, to je fuk, prostě me vůbec neoslovujou, sice přiznávám, že moje hodnocení je asi dost krtuté, ale by tohle nemělo žádnou logickou myšlenku a nic mě nezaujalo, ani ty herci, tak to je opravdu něco špatně. Snaha tu je, potěší uvidět Willise, nebo Treja - to je ale asi tak všechno. 5% = odpad! ()

teutates

Rodrigovi se někdy něco povede, no většinou se mu spíš něco posere... nekomentuju vůbec ty sračky, co točí pro děcka a tohle?! Já fakt nechápu, co na tom bylo tak super, jak mám možnost podle hodnocení vidět. Reklama pro "černou mambu" a booom, booom prásk, jaké to bude úžasné? Opět kurva Danny Trejo... řekne mi někdo, jak může někdo natočit Grindhouse, který doslova potěší u srdce a následně na to nějaké Prcky a nebo tady toto??? 2/10 ()

honajz

Šestiminutová reklama na Nike, kde vlastně jde hlavně o ty ohýnky ve skoro každé scéně. Aby to bylo delší, tak je to proložené tím, jak se příběh vlastně u Westa doma "vymýšlí". Jasně, hláška, že když budou vidět a hrát boty, bude od sponzora víc peněz a víc výbuchů, ale stejně mi to celé přišlo unylé. Profesionální, ale nic, co by mne překvapilo, nebo bych nečekal. Jako sami si řekněte - máte udělat delší reklamu na boty Nike a máte k tomu špičkového basketbalistu a Roberta Rodrigueze, jak to asi bude vypadat - prostě nic překvapivého. A Bruce Wiilis taky jen do počtu, jen tak. ()

• Rozpočet tohoto "kraťasu" plného hvězd se přehoupl přes 3 miliony amerických dolarů. (gogos)
  • Black Mamba je prezývka amerického basketbalistu Kobeho Bryanta. (Sufferer)