Černá mamba (neoficiální název)

The Black Mamba

Krátkometrážní / Sportovní / Akční

USA, 2011, 6 min

Mauro Fiore

Angus Wall

Scénografie:

Jeremy Hindle

Taková šílenost jako udělat z reklamy na boty, reklamu na boty akčních rozměrů se známými herci může napadnou snad jen takového podivína jako je Robert Rodriguez. Je to vtipné, nápadité, akční a těch 6 minut uplyne mrknutím oka. Vcelku podařené : http://www.videacesky.cz/reklamy-reklamni-spot-video/cerna-mamba(8.9.2012)

• teutates

Rodrigovi se někdy něco povede, no většinou se mu spíš něco posere... nekomentuju vůbec ty sračky, co točí pro děcka a tohle?! Já fakt nechápu, co na tom bylo tak super, jak mám možnost podle hodnocení vidět. Reklama pro "černou mambu" a booom, booom prásk, jaké to bude úžasné? Opět kurva Danny Trejo... řekne mi někdo, jak může někdo natočit Grindhouse, který doslova potěší u srdce a následně na to nějaké Prcky a nebo tady toto??? 2/10(10.6.2011)

10/10 - Ty jejich fake trailery žeru a tohle by byl taky film přesně podle mýho gusta. Reklamní Nike akčňák s nadsázkou, hromadou výbuchů a hercema jako George Clooney nebo jiný megastár, který by si mohli dovolit a maj rádi basketball..... U mě Rodriguez opět zabodoval na plný čáře. S CZ titulákama jukejte tady http://www.videacesky.cz/reklamy-reklamni-spot-video/cerna-mamba(21.5.2011)

Asi nejlepší kratkometrážní film jaký jsem zatím viděl. Vykradačka svých vlastních filmů, spousta výbuchů, parádní akce, neotřelý humor, hvězdy první jakosti a hlavně .. bezvadný boty. Tahle delší reklama je splněným snem všech fanoušků Nike (a nejen jich). "..chce zničit mojí střelu. - Nejenom střelu, ale i hlavu."(31.8.2011)

Bruce Willis, Kanye West a Kobe Bryant v kraťasu ? Komedie. Klasická amerika, bomby, explose, machři a jedna velká reklama. Kobe není můj velký oblíbenec, NBA sleduji ale fandím rivalitním týmům Heat & Celtics, takže i to mě trochu přiklání dát nižší hodnocení. Nicméně nenechám se tím ovlivnit a snímek posoudím z filmové stránky. Efekty a umělci dobrý, zbytek na prd. Bez diskuze 3***(24.4.2012)

• - Black Mamba je prezývka amerického basketbalistu Kobeho Bryanta. (Sufferer)

• - Rozpočet tohoto "kraťasu" plného hvězd se přehoupl přes 3 miliony amerických dolarů. (gogos)