Černá mamba (neoficiální název)

The Black Mamba

Krátkometrážní / Sportovní / Akční

USA, 2011, 6 min

Mauro Fiore

Angus Wall

Scénografie:

Jeremy Hindle

Skvelá akčná reklama na nové Kobeho sneakers Nike Zoom Kobe VI....veľa akčných vizuálnych efektov, drsňák Danny, macher Bruce a Boss Kanye. K tomu namakaná akčná basketbalová scéna v ktorej Kobe porazí mnohých Bossových drsňákov a nakoniec odpáli aj Bossa...škoda že musel Kanye zomrieť.........bol to dobrý Boss ;)(1.6.2011)

10/10 - Ty jejich fake trailery žeru a tohle by byl taky film přesně podle mýho gusta. Reklamní Nike akčňák s nadsázkou, hromadou výbuchů a hercema jako George Clooney nebo jiný megastár, který by si mohli dovolit a maj rádi basketball..... U mě Rodriguez opět zabodoval na plný čáře. S CZ titulákama jukejte tady http://www.videacesky.cz/reklamy-reklamni-spot-video/cerna-mamba(21.5.2011)

Bigger budget bigger explosion. Robert Rodriguez dáva dokopy reklamu na NIKE , a nevyhne sa pritom osobitému štýlu a vymýšla scény akoby vystrihnuté z jeho filmov. Machete bol nakrútený podľa traileru a nečudoval by som sa keby sa Rodriquez pustil aj do tohoto je to vlastne taký svojrázny blázon(ako ja) Nechýbajú hviezdy ako Danny Trejo a Bruce Willis(21.3.2013)

• kingik

Robert Rodriguez natočil reklamu na Nike s nehercem Kobe Bryantem v hlavní roli neohroženého muže jménem Černá mamba. Basketbalista Lakers asi pomalu pomýšlí na to, že až skončí se sportovní kariérou, vrhne se na hereckou dráhu. Může být. Ovšem dát dohromady trio West, Willis a Trejo, to chce opravdu odvahu. Kladně hodnotím pouze režii a Rodriguez tímto u mě padá do temného propadliště kdysi nadějných režisérů. Bylo to opravdu šest dlouhých minut o ničem s divně designovanou obuví. Není práce, tak se bere za vděk i stupid reklama.(9.3.2011)

Bruce Willis, Kanye West a Kobe Bryant v kraťasu ? Komedie. Klasická amerika, bomby, explose, machři a jedna velká reklama. Kobe není můj velký oblíbenec, NBA sleduji ale fandím rivalitním týmům Heat & Celtics, takže i to mě trochu přiklání dát nižší hodnocení. Nicméně nenechám se tím ovlivnit a snímek posoudím z filmové stránky. Efekty a umělci dobrý, zbytek na prd. Bez diskuze 3***(24.4.2012)

• - Rozpočet tohoto "kraťasu" plného hvězd se přehoupl přes 3 miliony amerických dolarů. (gogos)

• - Black Mamba je prezývka amerického basketbalistu Kobeho Bryanta. (Sufferer)