poster

Ničidžó: Ničidžó no 0 wa

 • Japonsko

  日常 日常の0話

 • Japonsko

  Nichijō no 0 wa

 • Japonsko

  Nichijou no 0 wa

Animovaný / Komedie

Japonsko, 2011, 23 min

Režie:

Tacuja Išihara

Scénář:

Džukki Hanada

Komentáře uživatelů k filmu (2)

 • Subjektiv
  ***

  Trošku nešťastný nultý díl k jinak velmi zábavnému seriálu Ničidžó. Divák není zvyklý na postavy, které se v něm nečekaně objeví a konají naprosto bizarně, přičemž se jen velmi pomalu diváka zmocňuje tušení, že by to mělo být vtipné. Chtěl bych dít dobré hodnocení, ale nemohu, neboť takhle odrazuje potenciální diváky zdařilého seriálu. Hej, nenechte se zmást a zkuste alespoň první díl. Slabé ***.(28.6.2011)

 • strougy
  ***

  Poněkud zmateně působící nultý díl předcházející připravované sérii. Dva ze tří zde se nacházejících příběhů pojednávaly o dvou povahově odlišných školačkách a žánrově by se daly zařadit někam do oblasti komediálního slice of life, což by i přes přehnanou upištěnost mohlo být slibné. Ale proč se v prostředním příběhu objevuje mluvící kočka? A proč má ta chůva či co to bylo na zádech klíček alá natahovací panenka? Nu což, snad se to v sérii později smysluplně vysvětlí, jinak se obávám, že budu nucen sledovat další špatné anime. Slabé 3*. EDIT: Ano, v sérii se mé otázky vysvětlily a jedná se nakonec o jedno z nejlepších anime současné sezóny.(21.3.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace