Parlor

• USA Anarchy Parlor

Partia amerických študentov prichádza za nezáväznou zábavou do Litvy, malej krajiny vo východnej časti Európy. Všetko prebieha podľa plánu, až kým dvojica zvedavcov, Emy a Brock, jedného večera neopustí súkromnú párty, aby sa dali potetovať miestnemu "špecialistovi". Už čoskoro sa všetci presvedčia o tom, že odborníkov talent a manuálne zručnosti nespočívajú len v maľbe na kožu zákazníkov. (*CARNIFEX*)

Katcat

Pokud máte rádi tetování, piercingy a další modifikace, je to film přesně pro vás. Já ale musím v první řadě podotknout, že větší hloubku měla American Mary, to je moje srdcovka. Ale tohle nebylo vůbec špatný. Ba naopak. Je to jedno z nejlepších béček, jaký jsem kdy viděla. A já béčka miluju. Člověk u nich nemusí přemýšlet. 4* ()

Veronica27

Konečně jsem po dlouhé době zase viděla něco, co mi opravdu jako správný horor sedlo do noty.Není tatér hold, jako tatér. Robert LaSardo, byl perfektní jako vždy.Tohle fakt pecka. ()

Homerking

Film je o šesti mladých lidech na dovolené v Litvě kteří zavítají do tetovacího salónu kde nebude vše probíhat podle jejich představ. Zmíňím že se jedná o solidní vykradačku Hostelu, akorát je zde hosel nahrazen tetovacím salonem. Gore efekty super ale jinak spousta zbytečných scén (Strip club) a herecké výkony spíš podprůměrné. ()

chlebo

Aj keď sa tunajšej hororovej autorite, Smutnému Kubkovi, tak urputne cnie za Eliho Hostelom a pri spomienke naň si isto so zasneným úsmevom podopiera lobotomizovanú hlavu, ja sa jeho hororovému vkusu musím jednoznačne vzoprieť a nad jeho názorom len odmietavo zakrútiť hlavou. Neradím sa medzi štvorpercentných, ale keby sa z tetovacieho štúdia kameraman menej často presúval natáčať trtkajúcich amíkov a ovisnuté litovské cecky, mal by tento exkurz do prazvláštneho sveta tatérov poriadne guľe. Takto som sa dočkal len miestami úplne nudného potĺkania sa bezpečnými ulicami Litvy. Yntelektom mladých amíkov sa už zaoberať ani nechystám, ale bezmocnejšiu bandu vymastených palíc ako tu, som nezažil už dávno, takže krutý a pomočený koniec väčšiny z nich som uvítal nadšeným retardovaným chrochtaním rozhadzujúc okolo seba popkorn. Ale dosť bolo rečí, na jednorazové pobavenie to stačí aj takému vynikajúcemu kritikovi ako som ja. ()

ANTYCHRYST

Film pro Milovníky tetování a jinejch tělesnejch modifikací :) Jako první prostě musím vyzdvyhnout tu Blonďatou prdelku - učnici :) toooo jeeee Kooost :) Hlavní záporák je, né úplně hloupej - naopak inteligentní, áááále zvrhlej. Celé to je do pohody, dobrá hudba, možná trošku více tríznění bych přidal :) jinak Vše Ok. 65% ()

intro

Ne tohle mě nějak moc nenadchlo. Parlor je jen další klon Hostelu, bohužel. Je to předvídatelný, postavy se chovají jako banda pitomců jdoucí rovnou na porážku. Dvě hvězdy za oba hlavní záporáky. Takže jestli máte rádi tupou gore akci Parlor se Vám bude možná líbit. Já dávám 30%. ()

lusa

Zaujímavý námet, stupídne spracovanie. Pozitívne je, že Američania rozšírili svoje geografické znalosti a presunuli sa zo Slovenska ďalej na sever. Negatívne, že sme my ľudia z východnej Európy pre nich stále iba sadistické primitívne hovadá. 2* ()

XXXXXXXX

Zbytečný film, který místy působí jako nepodařená parodie na Hostel. Gore je takové nijaké, děj abys pohledal, a logika postav... Dá se říct, že chápu ty zdejší ODPADY. Jedna hvězda za pomstu na potetované tatérce. ()

DonBraso

Tedy,že bych čekal u hororu nejlepší část hudební,to se moc často nevidí,ale tady byla skvělá a je vidět,že kluci z Litvy nějaký dva Dj´s podle titulek umějí nahodit slušný electro.Pak tu máme pro pány krásná těla,LaSarda,jedno gore ze zádama prvně a pak naprostá utopie.Nechápu,proč u většiny hororů každý musí bejt tak blbej režisér nebo já nevím,aby točil takový logický kraviny.Jasně,horor je asi ten nejlepší začátek jak začít,ale proboha proč.Příběhy,který jsou čistě pro film,ale nemají vlastně vůbec lidský význam,vážně nechápu.LaSardo si vůbec nedělá servítky,dojde i na střílení a všechno klape jako po másle.Vždyť je to hovadina sakra.Překvapení je tu čistě nahodile na změnu režimu z pasivního na aktivní a už je z toho guláš neskutečnej.Vše doopravdy po půlce filmu vyhasne,hlavně činy všech zůčastněných.Efekty jsou bohužel naprosto stejné,bojová část je úlet a atmosféru kterou to mělo ze začátku to ztratí hrozně brzo,což je sakra škoda,protože to koukatelný docela je,ale víme.Když nevíš co natočit,hoď tam prsa.No to umění zrovna není,ale kérky pěkný.50% ()

wowylgu313

Hele jako jo ... Těch 50% to dá. Jasný připomíná to trilogii Hostelu smíšenou s filmem Saw v laciném provedení. ok ok ok ... Je tam krev, brutalita a krev. To už na padesát procent stačí ne? Bojové scény jsou totálně páse. Radši nekoukat. Prsa a sexuální scénky by i pár procent dali. Jako celek je to ale strašná hovadina :D nesmíte tenhle film brát nijak vážně, prostě jen krev, brutalita a sex ... Nehledejte v tom žádnou pointu či nějaký hluboký příběh. ()

Pitryx

Triky na úrovni, poctivé, žádné digi, takže za mne velká spokojenost. V ději nám to, pravda, občas drobátko skřípne, ale není to nic hrozného. Herci to zvládli s bravurou, kamera si občas pohrála, tak nevidím důvod držet hodnocení nějak při zemi. Mimochodem, holky byly vcelku hezké. ()

Kushina

Ze začátku slušná maso saďárna, ale konec a celkově to jak se chovala Amy mě zklamal. Čekal jsem tedy jiný konec. 45% ()

exe.

Vo filme Veneciafrenia unášali turistov v Benátkach na karnevale a Litva si vybrala tetovacie štúdio. Parlor je ten typ filmu, v ktorom nejde ani tak o strach, jak o gore, aj keď po atmosférickej stránke si vedie celkom dobre. Tak isto chválim aj výber hlavne záporných postáv, teda hlavne výber potetovanej krásky Sary Fabel, ktorá svoju rolu zvládla celkom fajn. Záporáci sa celkom dajú, hlavná herečka je tiež celkom sympatická, ale všeobecne na postavách to pokulhávalo a ani samotný dej neprichádza s ničím novým a prelomovým. Postavy si ma dokázali získať tak na štvrtinu, čo je málo a hlavné postavy majú strašne slabý vývoj a tak sú vám viac menej ukradnuté, je vám jedno, čo s nimi bude, skôr sa viac dokážete stotožniť so zápornými postavami z tetovacieho štúdia. Samotný dej tiež ale nie je nič moc, síce áno, má to celkom fajn gore a nejaké menšie náznaky budovania atmosféry tam sú, a keby sa Parlor držal týchto dvoch tém, bol by to celkom fajn film, ale z nejakého nepochopiteľného dôvodu sa skoro polovica filmu točí okolo soft porna, ktoré je v mnohých scénach úplne zbytočné a tak to zabíja myšlienku a aj potenciál. Približne necelá polovica filmu obsahuje len sex a sex, a keď si tvorcovia mysleli, že týmto zabodujú, tak dosiahli skôr pravý opak. Čo je veľa, to je veľa. Plusové by teda dávam za celkom zaujímavé gore, sympatickú hlavnú herečku a záporákov, vďaka ktorým som ochotný zvýšiť hodnotenie ešte o jednu *. Nie je to síce dokonalé dielo, ale na odkrvenie mozgu a prekrvenie niečoho iného to bohato stačí. ()

Snakefinger

Tak předně Robert LaSardo hraje záporáka tak úporně, že to balancuje nad hlubokou propastí totální trapnosti. Na druhou stranu ta druhá potetovaná neumí hrát vůbec. Příběh jako by byl ukraden z propadáku Hostelu jenom s tím rozdílem, že tady se neporcuje, ale stahuje se kůže a příběh není na Slovensku ale někde ve Španělsku. Jinak bohužel plytký příběh naprosto o ničem, snad jenom o poblázněné americké mládeži, která si přišla zapařit do Španělska a ty scény, kdy pobíhájí setmělými uličkami jsou fakt děsivé, rozuměj špatné. ()