Reklama

Reklama

Noční incident

  • USA Asylum Blackout (více)
Trailer

George, Max a Ricky mají rockovou kapelu. Zkouší, sem tam mají koncert a doufají, že si jich někdo všimne a oni dostanou svou šanci. Jenomže účty se samy nezaplatí. A tak pracují v kuchyni uzavřené psychiatrické léčebny, kde se léčí nebezpeční šílenci. Platí je slušně a je to úplně bezpečné... s pacienty vůbec nepřijdou do kontaktu. Jednou ale během děsivého hromobití těsně před večeří vypadne celý bezpečnostní systém, dveře cel se otevřou a šílenci začnou bloumat chodbami. Pomoc by měla dorazit velmi rychle. Bude to trvat jenom chvilku, takže musí trpělivě čekat... a zůstat naživu. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (85)

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Že rockové máničky z rozpadající se kapely nenosí v kuchyni cvokhausu síťky na vlasy je vzhledem k budoucímu porušení pracovních a bezpečnostních předpisů zanedbatelný problém. Stejně tak říznutí do prstu při krájení masa.. Nalákal mě S. Craig Zahler podepsaný pod scénářem, ale až na drobné výjimky (černý hlídač nemusí mít při výpadku proudu paralyzér, protože je ve tmě zvýhodněn barvou pleti) je první půlka poněkud rozvleklá a nezachránila by ji ani přítomnost Zdeňka Pohlreicha, který by jim řekl, že trpět v práci není žádný umění. Když lunetici s vynechanou medikací začnou konečně řádit, dostane to pořádné grády a vám je jasné, že jeden sanitární den nebude v kuchyni stačit, ovšem na nápravu celkového dojmu to po tak dlouho trvající pasivitě nestačilo. Detaily na čelist Richarda Brakea byly impozantní. Taky jste si vzpomněli na Gigerovu slavnou stvůru..? ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Neškodný priemer. Kuchári musia bojovať o holý život so skupinkou psychopatických maniakov. Typicky pomalý rozbeh, akčná, krvavá druhá polovica s niekoľkými fajnovými gore momentami (mohlo ich byť oveľa viac!) a dobre vybratým kanibalským záporákom, k tomu samozrejme patrí nejaké malé mučeníčko, avšak celkom dobré pocity opäť pokazil nepodarený záver. Chýbala tomu atmosféra, je to skôr len také pobehovanie po tmavej budove a čakanie na to, kto koho zmasakruje skôr. Akcie je našťastie dostatok, ale aj tak nie som úplne spokojný. Prostá vyvražďovačka, nič viac, nič menej, a pravdepodobne sa k tomu viac nevrátim. ()

Reklama

psy.cho 

všechny recenze uživatele

Z tohto námetu sa dalo určite vyťažiť viac. Psychiatrická liečebňa je vždy vďačný motív pre horor. Brutálne scény neboli až tak brutálne a atmosféra bola veľmi slabá. Ako tu už bolo spomenuté polovica filmu nudí a polovica filmu nudí trochu menej. Škoda, že kuchárov nebolo viac, a chovanci neboli brutálnejší. ()

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Ano takže další poloamatérský trash, kde se tvůrcové snažili rychle získat co šlo z aktuálních témat. Běhá se asi tak mezi čtyřmi místnostmi pořád dokola, občas nějaká krev a gore to nezachrání. Celkově to vyzní trapně a uboze to považovat za regulérní film ... Snad do nějaké soutěže "hledáme nové talenty" ... Jinak nuda, nuda!! I tak krátká stopáž potrápila. Naprosto vůbec nestojí za pozornost ... ()

tron 

všechny recenze uživatele

„...a došla nám marmeláda.“ Týpek zavolá na políciu a informuje ich, že je v blázinci, prestala ísť elektrika, zámky na celách sú elektronické, pacienti sa voľne pohybujú po ústave a minimálne jednému dozorcovi odrezali hlavu... a je mu oznámené, že šak v pohode, tak do hodinky sa asi dostavíme, ale radšej rátajte s dvoma, ok? Wtf??? To by sa na Slovensku ozaj nemohlo stať a to si všetci strašne myslia, akú máme oproti USA nízku úroveň bezpečnosti. No nič, ďalej :-) Tento film som si pozrel z jedného dôvodu: scenáristicky za ním stál S. Craig Zahler, ktorý štyri roky po ňom napísal (a už aj režíroval) tvrdý western s Kurtom Russellom Krvavý tomahavk. A hoci Nočný experiment nerežíroval Craig (len písal scenár), ale niekto úplne iný, i z neho cítiť Craigov drsný, nekompromisný a brutálny štýl. Páčilo sa mi to. Ako originálnu vec hodnotím aj to, že hlavnými hrdinami sú mladí, sympatickí kuchári v blázinci (!) v čele s Rupertom Evansom alias Hellboyovou opatrovateľkou. Bohužiaľ, ku koncu to už trocha stagnovalo, miestami snímka pôsobila príliš nízkorozpočtovo a čudne (taký obrovský ústav s takým vysokým počtom nebezpečných pacientov by si určite nevystačil s takými úbohými bezpečnostnými opatreniami a pár zamestnancami) a povedal by som, že medzi pacientami je primálo výrazných ksichtov (jeden Richard Brake to nezachráni). ()

Galerie (12)

Zajímavosti (3)

  • S. Craig Zahler napsal scénář už v roce 1995. (Cheeker)
  • Do role George byl obsazen Josh Dallas, který mohl začít natáčet už v listopadu 2010. Bohužel produkce musela termín začátku natáčení posunout na leden 2011, kdy už se Dallas kvůli pracovnímu vytížení nemohl zúčastnit a nahradil ho Rupert Evans. (Cheeker)
  • Dva lidé na premiéře filmu na Toronto International Film Festival omdleli. (Cheeker)

Reklama

Reklama