Ao no Exorcist - Shimane Illuminati Hen

(série)
  • Japonsko 島根啓明結社篇 (více)

Epizody(12)

Jeoffrey

Trvalo to jen dalších sedm let, než si anime producenti opět vzpomněli na příběh bratrů Okumurových a jejich boj proti Satanovi a já jsem rád, že mě tenhle seriál i po tak dlouhé přestávce pořád zajímá. Tentokrát to z velké části táhl fakt, že se příběh točil kolem Izumo, kterou mám rád (rozhodně třeba mnohem raději než Šiemi) a její příběh mě dokázal zasáhnout a trošku dojmout. Fungovala pro mě i celá ta tajemná organizace Iluminátů v čele s Luciferem, byl jsem zvědavý, co zase kuje Mefistofeles, bavil mě i nevypočitatelný Šima, ale nejvíc jsem se během sledování těšil, až dopadne pověstná sekyra na jednoho z nejotravnějších a nejhnusnějších záporáku, co jsem v rámci Modrého exorcisty viděl – zkrátka až to prase, tedy pardon doktor Gedóin, dostane, co si zaslouží. Sice Modrý exorcista vedle moderních šónenů v rámci soubojů už trošku zaostává, ale pořád jsou docela slušně animované. Za sebe nejsem nijak zklamaný, mám rád tu atmosféru a tajemství, na kterých příběh staví, takže co jsem viděl, mě docela bavilo, a proto jsem rád, že na další sérii tentokrát nebudu čekat tak dlouho. 7,2/10. ()