B*A*T*M*A*N

(amatérský film)
všechny plakáty
Animovaný / Krátkometrážní / Komedie
Česko, 2011, 1 min

Známý frk o opilci a takzvaném Batmanovi. (oficiální text distributora)

AllShallFall odpad!

....to měl být vtip?.....Ten kdo tohle vytvořil, byl dement a měl by jít pod zámek. Tímto výtvorem snížil hladinu zábavy na nejnižší uroveň. Urověň tak nízkou, že nesahá ani po nehty na palcích u nohy. ()

iamek odpad!

Tenhle vtip byl vtipný tak možná před deseti lety. Navíc nevím co tady tahle amatérská animační sračka dělá. 2% mluví za vše. ()

korbitch22 odpad!

co to tady kurva dělá?co si ty kreténi vůbec vo sobě myslej?jak sem může tohle vůbec někdo dát?zhnusenej sem teda neskutečně.Asi sem hodim nějaký videa z prváku jak skáčeme z auta v zimě na sněhuláky a hrajem si na kaskadéry ty vole.Hnus! ()

BigDeal odpad!

Amatérsky film? Bodaj by. Ide len o trápne, lacné a hlúpe minútové video, ktorých je plný youtube a ktoré na csfd nemá čo robiť z jednoduchého dôvodu - táto sračka nemá s filmom akéhokoľvek druhu nič spoločné! ()

Marek1991 odpad!

Možno by som si mal položiť otázku, aký má zmysel pozerať filmy, o ktorých sa vie že sú slabé až hrozné. Tento mal otrasnú animáciu a trápny vtip, des že niečo takéto vzniklo. ()

Krissty odpad!

Já vážně filmům NIKDY Odpad! nedávám.. Ale tohle není film.. Nějaký hloupý puberťák si prostě vytvořil svoje amatérské trapné video (ano, v tomto případě je označení amatérský film více než trefné).. Vážně nechápu, co to tady dělá.. A taky nechápu to vysoké hodnocení :D ()

Korbitch odpad!

Když jsem onehdy šel na velkou a pak křičel přes dveře od hajzlu na mladou, že tam není papír, a že se asi budu muset utrieť prstikom, to byla teda větší prdel. Příště to nahraju a do týdne ať tu mám film, protože ten bude stejný jako toto. O hovně. ()